Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

Oburza mnie, że wypisujesz kłamliwe bzdury. Oburza mnie, że odmiawiasz Gulashowi, który jako pierwszy w Polsce testował konsole i sprowadzał sprzęty z Japonii bycia zapaleńcem i pionierem. Oburza mnie, że mylisz i wrzucasz do jednego worka CDA i Secret Service.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oburza mnie, że wypisujesz kłamliwe bzdury. Oburza mnie, że odmiawiasz Gulashowi, który jako pierwszy w Polsce testował konsole i sprowadzał sprzęty z Japonii bycia zapaleńcem i pionierem. Oburza mnie, że mylisz i wrzucasz do jednego worka CDA i Secret Service.

Myślisz SS piszesz CDA cóż mylić się jest rzeczą ludzką , nikomu nie odmawiam bycia zapaleńcem ( chodziło mi o stricte konsolowego zapaleńca).

Gulash pionierem ?w Polsce? chyba żartujesz?Było ich trochę więcej. Nie atakuję nikogo personalnie, lecz czysto komercyjna idea wyodrębnienia działu konsolowego a póżniej cała szopka z N+ świadczą nie najlepiej o czystej idei przyświecającej twórcom ( mogli stworzyć nowe czasopismo jak PE) PE było pionierem na rynku reszta to efemerydy powstałe na bazie pisma PC towego ( hej podzielmy gazetę na dwie odrębne zarobimy więcej) .Gambler pisał do końca o PC i konsolach - Jakoś się dało - i dlatego bardziej go cenię

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

A teraz w dodatku ordynarnie kłamiesz. Czyli wg Ciebie SS miał zaplecze finansowe? Pełne wersje? A teraz kwiatek: SS nie miał ducha pionierów jak Gambler, ŚGK i, UWAGA!, SS. Kompromitujesz się. Jeszcze przyznajesz, że te pionierskie pisma zbankrutowały, a CDA istnieje nadal. Dalej utrzymujesz, że wszędzie gdzie jest wpisane CDA mam wpisać SS, bo się pomyliłeś? LOL

Na dalsze wypociny aż mi się nie chce odpisywać, bo ilość bzdur, głupot i kłamstw jest przytłaczająca

Odnośnik do komentarza

A teraz w dodatku ordynarnie kłamiesz. Czyli wg Ciebie SS miał zaplecze finansowe? Pełne wersje? A teraz kwiatek: SS nie miał ducha pionierów jak Gambler, ŚGK i, UWAGA!, SS. Kompromitujesz się. Jeszcze przyznajesz, że te pionierskie pisma zbankrutowały, a CDA istnieje nadal. Dalej utrzymujesz, że wszędzie gdzie jest wpisane CDA mam wpisać SS, bo się pomyliłeś? LOL

Na dalsze wypociny aż mi się nie chce odpisywać, bo ilość bzdur, głupot i kłamstw jest przytłaczająca

Umiesz czytać więc powtórzę że pomyłka jest tylko w pierwszym zdaniu o CDA (chodziło o SS). Reszta to nowy akapit poświęcony wyłącznie CDA (recenzje konsolowych gier) które przewinęło się już w dyskusji. Ciężko to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Napisałeś to:

 

Sentymentu nie mam - lecz pamiętam, że Neo powstało jako przybudówka CDA - więc nie jest to twór czysto oparty na zapale miłośników konsol.

CDA mimo całego zaplecza finansowego , płyt demo pełny ch wersji i fajnego wyglądu graficznego (full wypas dla młodziaków) nie ma ducha pionierów i zapaleńców

 

Teraz zmieniamy pierwsze CDA na SS i wychodzi:

 

Sentymentu nie mam - lecz pamiętam, że Neo powstało jako przybudówka SS - więc nie jest to twór czysto oparty na zapale miłośników konsol.

CDA mimo całego zaplecza finansowego , płyt demo pełny ch wersji i fajnego wyglądu graficznego (full wypas dla młodziaków) nie ma ducha pionierów i zapaleńców

 

I co, tak to miało niby wyglądać? BULLSHIT! Nie ma mowy o żadnej pomyłce, po prostu nie wiesz co piszesz, a teraz nieudolnie próbujesz wyjść z sytuacji. Serio uważasz, że ktokolwiek wierzy w Twoje "tłumaczenia"?

Odnośnik do komentarza

Litości , następnym razem oddzielę tekst odnoszący się do NEO jako "przybudówki "SS od tekstu odnoszącego się do CDA kolorem i kursywą może wtedy zrozumiesz. O NEO jest tylko jedno zdanie .Nie wiem co chcesz mi jeszcze wmówić, że myląc w tekście SS z CDA zrobiłem to celowo ? Może gdybym szybko edytował tekst to było by po sprawie. Jakoś nie odnosisz się do zarzutów dotyczących jakości pisma tylko czepiasz się zwykłej pomyłki wynikłej z szybkiego pisania na kilku stronach jednocześnie :) Nie będę się już wysilał, możesz mnie nazwać ignorantem , kłamcą ; jak wolisz ,lecz wiedz że z SS , Gamblerem ,ŚGK dorastałem ,aż do nr 6 PE kiedy wszystko się zmieniło:)

Edytowane przez Tokugawa1982
Odnośnik do komentarza

Dziwne, ze jeszcze koso nic nie napisal odnosnie tej sprawy. Chyba lubuje sie w pisaniu o upadajacych konsolowych pismach a tu cisza.

 

Czekam na jakieś oficjalne informacje, na razie nie ma o czym pisać. Mało kto pamięta, że Neo bardzo długo miało raptem jeden numer wakacyjny, dopiero potem zrozumieli, że koszty utrzymania redakcji są w zasadzie te same, więc dlaczego nie zrobić drugiego ;) W wakacje jest krucho ze sprzedażą magazynów, więc jeśli któryś miesiąc przeczekać, to właśnie wakacyjny.

 

Natomiast gdyby stało się coś złego, to będzie po prostu przykro. I wręcz absurdalnie - Neo ma paść teraz, kiedy jest najlepsze w swojej historii? Ironia losu. Konkurencja naprawdę mocno napędzała oba konsolowe magazyny, więc jeśli nagle jeden zniknie, motywacja z naturalnych względów siądzie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tokugawa ... Neo nie bylo nigdy podbudówką SS. Było odrębnym projektem podobnie jak animegaido (który padł). Neo z Gulashem i s-ką wyszło 6 nr a następnie chłopaki zabrali zabawki i zaczęło sie NEO+. Pamietam jak dziś gdy zobaczyłem oba pisma i gdyby nie napis "Gulasz i spółka atakują" (czy jakos tak) to miałbym nielada dylemat co kupić bo bym zgłupiał. Neo+ nie kupuje juz dobre 2 lata. Nie leżą mi teksty nowych wiec postanowilem nie marnować kasy ze zwykłego sentymentu.

Odnośnik do komentarza

Nie będę oryginalny, pisząc coś takiego, ale jeśli N+ upadnie, będzie mi zwyczajnie przykro. Pamiętam, jak kiedyś pewien (będący na bakier z ortografią) czytelnik, wysłał list do PE, z zapytaniem odnośnie pracy w redakcji. Tekst był tragiczny, na poziomie wczesnej podstawówki. Ściera odpowiedział mu, że chwilowo nie szukają pracowników, ale jeśli Gulash zadzwoni, to nie omieszka go polecić :). Stare, piękne czasy...

Odnośnik do komentarza

Ale będę rżał jak N+ wykorkuje i netowe nolify zaczną popelniac z tego powodu e-pogrzeby i e-samobojstwa.

Przecież N+ już od dawna sprawiało wrażenie jakby miało odwalić kitę, sie kur wa ludziska obudzili

Jakby mnie ktos potraktowal tak jak N+ wiernych czytelnikow ze o prenumeratorach nie wsppomne, olałbym takich frajerow definitywnie, a nie tworzyl smutne posty w stylu "chlopaki trzymajcie sie wykredne babci ostatnia kase i kupie 5 egzemplarzy"

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

dziś jeden z ziomków z redakcji n= napisał post o to jego fragment : ""Gdzieś w innym topiku zastanawiacie się, z czego jest w Neo kasa. Na tyle na ile wiem, raczej nie ze sprzedaży magazynu. Kurde, więcej chyba nie mogę powiedzieć. Szkoda, że nie ma tu Gula. Nie wiem, co się z chłopem dzieje, kontakt się urwał."

 

 

Robi się to dość (nie)ciekawe i zarazem tajemniczo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...