Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

RE6 chyba 8.3 dostał. Na szybko przejrzałem numer i kupiłem Psx bo miałem tylko 10zł :) Ale po wypłacie nabędę Neo. Fajnie że znów regularnie się pojawia. I zawsze jest dużo ciekawych rzeczy do czytania. Jedyny minus nowego numeru to okładka, od paru lat co rok taka sama.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Recenzował Mielu.

 

Grafika 8 Dźwięk 9 Miód 7 Design 7

 

Ocena ogólna 8.3

 

+ zombie, klimat, prawie cały scenariusz Leona, koop

- godzinna walka z bossem? powtórzone walki z bossami? WTF?

 

Jeszcze druga opinia i tam ocena 8.

 

 

Edit: a co do Xcom, jest tylko na jednej stronie, z czego samego tekstu na pół. Zwykła zapowiedź.

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://openbeta.pl/o-przegranym-xboksie-360-ktory-jest-jak-konto-na-facebooku-za-tysiac-zlotych-i-debilu-z-onetu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=o-przegranym-xboksie-360-ktory-jest-jak-konto-na-facebooku-za-tysiac-zlotych-i-debilu-z-onetu

 

Nie czytałem tego artykułu w neo, ale jeśli on się rzeczywiście ukazał w takiej formie, jak przytacza Koso, to mega beka i widać, że Gulashowi bardzo brakuje kasy na pismo, że musi puszczać sponsorowane materiały.

I jeszcze to: "W imię czego mielibyśmy narażać Capcom na wielomilionowe straty?" - "Po co rzetelnie recenzować gry, lepiej naciągnąć ocenę, w końcu nie chcemy narazić wydawcę na straty".

Edytowane przez noxious33
Odnośnik do komentarza

Anonimowy tekst o przegranym klocku rzeczywiście trochę niefortunny. Chociaż z niektórymi rzeczami bym się zgodził. Ale cyferki mówią wyraźnie że klocek pokonał chlebaka. Z exami problem mają wszyscy oprócz Nintendo. A co do Live to od początku było to dla mnie dziwne żeby płacić za coś co już kupiłem. Plus od Sony to pomysł genialny i wydawało się że M$ też będzie chciał zrobić coś podobnego.

 

Co do wyciekniętego Residenta to przyznaję rację Gulashowi. Dla mnie sprawa jest jasna jak słońce i byłem zażenowany czytając np. na blogu Cubitussa co to on by nie zrobił z tym Residentem.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem temat jaki chciał uchwycić autor, rozumiem co chciał pierwotnie przekazać, ale wyszedł jednostronny hejt.

Z drugiej strony może to być celowe, by wzburzyć nieco uwagi. Grunt że o nieco upadłym Neo Plus znowu się mówi, nieważne jak. Tak się robi czasami na serwisach internetowych, że jak chce się zwiększyć ruch, to prowokuje się fanbojów, albo daje jakąś kontrowersyjną informację/rezenzję. Może Neo + chciało tą samą drogą podążyć?

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj z rana w empiku po odbiór książki i przejrzałem ten artykuł. Tragiczny jest. Głupia teza postawiona na początku to jedno, ale większość argumentów ("grzechów", jak to nazwano w tekście) jest całkowicie od czapy.

 

Teraz w trakcie dyskusji na fejsie wynikło, że połowa tekstu wzięła się nie wiadomo skąd i nikt nie chce się do niego przyznać. Komedia.

Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem, że niegdyś szanowana marka, może aż tak się stoczyć. Bo niestety, N+ teraz leży w rynsztoku obrabiając gałę korporacynym pionkom, przybyłym za chlebem do Wawki z jakieś je.banej Łomży czy innej Nidzicy typkom w metroseksualnym stylu.

Czytam N+ od samego początku, a nawet dłużej. Obawiam się jednak, że długo to nie potrwa.

Reklamówki to mi za darmo to skrzynki znoszą, żebym miał jeszcze za takie cos płaić 10 zeta?

Niech Gulash zamknie ten geszeft w pizzzdu poki nie jest za pozno i poki ma szanse odesjść w dobrym stylu.

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza

Co do wyciekniętego Residenta to przyznaję rację Gulashowi. Dla mnie sprawa jest jasna jak słońce i byłem zażenowany czytając np. na blogu Cubitussa co to on by nie zrobił z tym Residentem.

Zastanów się proszę, czy gazeta jest dla wydawców czy dla czytelników? Po co oni w ogóle zamieszczają recenzje, przy takim myśleniu spokojnie wystarczyłyby notki napisane przez wydawców.

Odnośnik do komentarza

czytam na neło wypowiedzi kolesia który to podobno napisał (razem z Barthem) ... 3 wnioski

 

- albo ktoś nie potrafi pisać i puścili to bez korekty

- albo edytowali tekst tak że kolesie nie wiedzą co napisali

- albo teraz robią szum bo artykuł był naprawdę sponsorowany

 

smutne ale taki mamy w PL poziom "dziennikarstwa branżowego"

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wywiad z Chmielarzem jest spoko bo ten gość zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. A na minus troche po macoszemu potrakowane technikalia w recenzji Far Cry 3 bo na forum się spotkałem z opiniami, że tragiczny framerate a tam ani słowa. Dobra beka z ocen 8 dla Halo4 (Mendrek już poleruje rakiete) 8.2 dla Black Klopsa 2 xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...