Skocz do zawartości

NEO + upada? (EDIT 12.03.13 - UPADŁO [*] )


Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest , że nowe konsole nie wychodzą już tyle czasu, ludzie są już znudzeni tą generacją, do tego odejmijmy % graczy, którzy po prostu przestali już grać i później padają takie magazyny czy portale bo nie ma kto ich kupować/klikać.

 

Nowa generacja z pewnością podniesie zainteresowanie grami, ale Wii U raczej u nas w PL wiele nie zdziała.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Nintendo ma w (pipi)e Polskę, Polska ma w (pipi)e Nintendo. Prosta sprawa. Tak prawdę mówiąc tylko Sony wykazuje jako takie zainteresowanie Polską. Microsoft dużo ryczy, ale mało mleka daje. Nintendo pasie się same

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Cytat z NeoGo "Przerwa wakacyjna powoli dobiega końca i dlatego mamy dla Was krótką informację odnośnie kolejnego numeru Neo Plus. Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i wierzyli w nasz powrót, bo powracamy.

Oficjalnie potwierdzamy, że trwają prace nad kolejnym numerem Neo Plus. Dokładniejsze informacje podamy pod koniec sierpnia lub na początku września. Pismo powróci do kiosków, saloników prasowych i Waszych skrzynek na listy. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za cierpliwość i wyrozumiałość." http://neogo.pl/newsy/dlugo-oczekiwana-informacja-kolejnym-numerze-n/

czyli Neo (jeszcze) nie upadnie?

Odnośnik do komentarza

Tak to jest , że nowe konsole nie wychodzą już tyle czasu, ludzie są już znudzeni tą generacją, do tego odejmijmy % graczy, którzy po prostu przestali już grać i później padają takie magazyny czy portale bo nie ma kto ich kupować/klikać.

 

Nowa generacja z pewnością podniesie zainteresowanie grami, ale Wii U raczej u nas w PL wiele nie zdziała.

 

głupoty gadasz

Odnośnik do komentarza

Ale każda premiera konsoli od Niny przechodzi mniejszym echem aniżeli Sony, czy Microsoftu. Wg. mnie to niezły ruch marketinkowy ze strony Neo aby zmobilizować fanów. Powiedzmy sobie szczerze, ale w historii PE też się zdarzały podobne akcje z przedłużeniem czasu wydania numeru. Puścić do tego historyjkę zbliżoną do tego jakoby miał nastąpić koniec i hype się niesie, zwłaszcza, że mają renomę jakby nie patrzeć, a co za tym idzie sukces murowany- dodatkowo jeszcze słupki skoczą im w górę.

 

Odejmijmy % graczy...

Zapomniałeś o jeszcze jednym aspekcie, że kilka lat temu miałeś albo konsolę albo PC. Teraz jest tak, że posiada się i to, i to. Nawet najtrwalsi bojownicy blachy przyznają, że kupują konsole dla konkretnych tytułów, więc ten argument jest dosłownie z d.upy. Nie mówię, że jest tak w 100% przypadków, żeby nikt nie tworzył ideologii.

Odnośnik do komentarza
Odejmijmy % graczy...

Zapomniałeś o jeszcze jednym aspekcie, że kilka lat temu miałeś albo konsolę albo PC. Teraz jest tak, że posiada się i to, i to. Nawet najtrwalsi bojownicy blachy przyznają, że kupują konsole dla konkretnych tytułów, więc ten argument jest dosłownie z d.upy. Nie mówię, że jest tak w 100% przypadków, żeby nikt nie tworzył ideologii.

 

z dupy to ty tu (pipi), chodzi mi o osoby które w ogóle przestały grać, a nie że tylko na konsolach, czytaj co piszę omg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale każda premiera konsoli od Niny przechodzi mniejszym echem aniżeli Sony, czy Microsoftu

 

Dodaj, że w Polsce. Bo na świecie jest szał na Nintendo i to co z nimi związane

Oczywiście. Rozmawiamy o sytuacji w Polsce. W zasadzie nie dziwię się Ninie, skoro tutaj od zawsze prym wiodło Sony, głównie za sprawą PSX'a, co przełożyło się na sprzedaż późniejszych konsol. Jeżeli chodzi o MS, to wiadomo, że dużą rolę odegrała cena sprzętu. Do tego jeszcze doliczyć promocje, czy to u operatorów komórkowych, czy telewizyjnych. Nina była zawsze w tyle i nigdy nie brano jej poważnie "na warsztat" tak jak konkurencję. Sama obecność spotów reklamowych idealnie obrazuje sytuację. O dodatkach pokroju Klubu Nintendo nie będę już pisał, ponieważ wiadomo jak jest.

 

 

Odejmijmy % graczy...

Zapomniałeś o jeszcze jednym aspekcie, że kilka lat temu miałeś albo konsolę albo PC. Teraz jest tak, że posiada się i to, i to. Nawet najtrwalsi bojownicy blachy przyznają, że kupują konsole dla konkretnych tytułów, więc ten argument jest dosłownie z d.upy. Nie mówię, że jest tak w 100% przypadków, żeby nikt nie tworzył ideologii.

 

z dupy to ty tu (pipi), chodzi mi o osoby które w ogóle przestały grać, a nie że tylko na konsolach, czytaj co piszę omg

 

OMG IKSDE. To ty masz tutaj problem ze zrozumieniem. Podajesz tylko jedną stronę medalu, więc ja przedstawiam drugą. Nie wiem kiedy zaobserwowałeś spadek zainteresowania grami, ale to co napisałem tyczy się również jakby nie patrzeć tego. Liczba sprzedanych konsol może stanowić punkt zaczepienia aby określić ilość grających ludzi. Nie ważne czy to hardcore'owi gracze, czy casual'e. Podaj jakieś źródło tych swoich teorii, to wtedy będziemy rozmawiać inaczej, a póki tego nie zrobisz, to właśnie twój argument jest "argumentem z d.upy".

Odnośnik do komentarza

Odniosłeś się do magazynów i graczy ogólnie. Nie napisałeś, że chodzi wyłącznie o N+, tylko, że ludzie są już znudzeni ówczesną generacją i dlatego nie grają i nie kupują prasy związanej z elektroniczną rozrywką. Ja przynajmniej tak to odebrałem. Nie zapominajmy o fakcie, iż nie wszyscy mają tylko current geny w domach, ale starsze konsole również. Dobra, koniec OT ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...