Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 godzin temu, Hubert249 napisał:

O chuj :obama: szkoda tylko, że znowu bezpieczne podejście i mamy pongwin/riddler/two-face /jocker bingo. 

Serio nie ma z czego wybrać od tego 1939 roku? 

Ale trailer cudny. Na kilometr czuć inspirację trylogią Nolana. 

 

Trzymając się w miarę realistycznego settingu to pole do popisu ciekawych złoczyńców się zawęża mocno, a tu chyba ma nie być super mocy i innych mutantów.

Odnośnik do komentarza

Dołączam do grona chwalących, czekałem od dawna na jakiś trailer "AAA", który wywoła we mnie tą słynną podjarkę, no i się doczekałem. A że Batman jako postać zawsze na propsie, to tym bardziej jest hype. Casting gra, wizualia grają, klimat wydaje się, że będzie grał. Riddlera w wersji "na serio" w kinie jeszcze nie było, więc nie odczuwam tutaj żadnego zmęczenia materiału, to nie Joker eksploatowany co chwile w każdym wydaniu.

 

Reszty zajawek nawet nie oglądam, nie moja bajka.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Film zapowiada się ciekawie, ale te kostiumy to tak trochę meh. Kompletnie niepomysłowy Pingwin, który wygląda jak Tony Soprano.

 

No i Ridler. 

 

 

1-12-screenshote2323132332_616fd60f12019

 

Wygląda identycznie jak typ, który odzieżą nam podjazd

 

Ma nawet mini szpatułkę do odszraniana szyb :obama:

 

Odnośnik do komentarza

No design póki co jest świetny, mocno osadzony w rzeczywistości i bez kolorowych pierdu pierdu. Jakbym miał zobaczyć kolejnego Batman&Robin to też bym podziękował. A tak to może film obroni się historią/akcją i będzie strawny też dla tych co patrzą na superhero jak na facetów w kolorowym spandexie.

 

Stylizacyjnie to widać inspirację Year Zero. 

Odnośnik do komentarza

Panie, od Zmierzchu to chłopak się już zdążył tak wyrobić, że na ten moment raczej jest kojarzony jako "ten, który zerwał z wizerunkiem z Twilight".

 

Co do trailera jeszcze, to ten main theme Michaela Giacchino robi w nim przynajmniej połowę roboty. No cacuszko, chodzi za mną od niedzieli. Kurwa nakręcili mnie prawie jak kiedyś po zajawkach TDK. Do marca hype pewnie siądzie, ale i tak melduję się w kinie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...