Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się osobę którą interesuje tylko strzelanka ala call of duty albo girsy nie będzie grała w te bajeczki od nintendo. Zelda nie będzie system sellerem bo doczasu jej wyjścia każdy co już chciał mieć wii u będzie je miał. Sorry ale jak kogoś nie rajcuje mario 3d world, mario kart czy pikmin 3 nie będzie też rajcować zelda.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i co najważniejsze to potwierdzenie 2015 roku. Tak w ogóle w 2015 wychodzi m.in. Capitan Toad, Star Fox i nowa Zelda, czyli biblioteka genialnych tytułów jeszcze się powiększa. Ciekawe czy dalej będę czytał takie kwaitki na tym forum sadzone przez kilku userów, że dla jednej gry nie będę konsoli kupował :)

Odnośnik do komentarza

No i co najważniejsze to potwierdzenie 2015 roku. Tak w ogóle w 2015 wychodzi m.in. Capitan Toad, Star Fox i nowa Zelda, czyli biblioteka genialnych tytułów jeszcze się powiększa. Ciekawe czy dalej będę czytał takie kwaitki na tym forum sadzone przez kilku userów, że dla jednej gry nie będę konsoli kupował :)

 

No właśnie, z tym 2015 też bomba. Obstawiałem przyszły rok, ale gdzieś tam po cichu bałem się że jednak nie wyrobią. A kwiatki o jednej grze dalej będziemy czytać, to normalne :)

Odnośnik do komentarza

Ok, w końcu obejrzałem.

 

Mam wrażenie, że świat jest za duży i pusty :P Ale to może tylko wrażenie. Mam nadzieję, że będzie dużo sekretnych miejsc i ciekawostek. Podoba mi się styl w którym gadali, jakbyś przypadkiem niechcąco zbliżał się do dungeonu, czyli tak jakby nie było obowiązkowej kolejności, tylko tak jak w ALBW.

 

Jaram się. I jeszcze potwierdzili 2015. Masakra.

Odnośnik do komentarza

ja jak wiele razy pisalem - wiiu kupuje na pewno przy jego schylku do ogrania tych gier - niezmiernie ciesze sie z tego pokazu Zeldy, nie spodziewalem sie zupelnie, ze ja w nocy pokaza

Szacunek Ficuš, że jesteś w stanie tyle lat czekać (czytając zachwyty innych + recki) aby zagrać w takie ganiusze 11/10. Mnie jak coś totalnie zajara to muszę w to jak najszybciej zagrać choćbym miał x gier na półce do ogrania.

Odnośnik do komentarza

 

ja jak wiele razy pisalem - wiiu kupuje na pewno przy jego schylku do ogrania tych gier - niezmiernie ciesze sie z tego pokazu Zeldy, nie spodziewalem sie zupelnie, ze ja w nocy pokaza

Szacunek Ficuš, że jesteś w stanie tyle lat czekać (czytając zachwyty innych + recki) aby zagrać w takie ganiusze 11/10. Mnie jak coś totalnie zajara to muszę w to jak najszybciej zagrać choćbym miał x gier na półce do ogrania.

 

nie mam po prostu czasu na ogranie wszystkiego + czekam az wiiu mocno stanieje, teraz to WiiU i gry na niego to bylaby po prostu relatywnie droga kupka wstydu zaleglosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...