Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zelda po polsku haahahaha łooogień, byloby niezwykle milo o ile oczywiscie nikt nie wpadnie na pomysl wywalanie innych sciezek dzwiekowych z plyty

Ale Ty wiesz, że w Zeldzie nie ma dialogów mówionych?

 

I to nie był zły framerate przy celowaniu chyba. Tylko to samo celowanie czujnikiem pod takim kątem sprawiło trząśnięcia.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań do osób nintendo,ponieważ nigdy nie miałem okazji sprawdzić.Czy w serii Zelda fabuła jest istotna? czy to raczej coś w stylu 'księżniczka Zosia jest w tarapatach,więc krasnal w zielonym kubraczku leci na ratunek"I druga kwestia jak dorwać ewentualnie te starsze części typu OofT,Majora, nie mając kieszonsolki i konsol nintendo z 5 i 6 generacji?Na płycie nie znajde dobrej kompilacji/kolekcji na Wii?A jak  znajde czy dzisiaj to bedzie strawne jak ktos nie jest obeznany w temacie.Z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań do osób nintendo,ponieważ nigdy nie miałem okazji sprawdzić.Czy w serii Zelda fabuła jest istotna? czy to raczej coś w stylu 'księżniczka Zosia jest w tarapatach,więc krasnal w zielonym kubraczku leci na ratunek"I druga kwestia jak dorwać ewentualnie te starsze części typu OofT,Majora, nie mając kieszonsolki i konsol nintendo z 5 i 6 generacji?Na płycie nie znajde dobrej kompilacji/kolekcji na Wii?A jak  znajde czy dzisiaj to bedzie strawne jak ktos nie jest obeznany w temacie.Z gory dzieki za odp

 

Jest fabuła, czasem bardziej, czasem mniej istotna. Są często urocze historyjki, sidequesty. Potrafi też być epicko.

 

Co do drugiego pytania, może ten sklepik internetowy od Ninny? virtual coś tam.

Odnośnik do komentarza

Fabuła nie jest istotna jak nie grałeś w żadną Zelde. Jeśli masz zaczynać to uwierz mi sprawdż kolejnośc odsłon jak powinno się je przechodzić a zrozumiesz sens i zacznie wyłapywać naprawdę fajne smaczki związane z tą serią więc głupi ten który olewa fabułę Zeld (to ciekawy wątek reinkarnacji, niesamowitych legend i innego podejścia do tematu fantasy). 

 

Nie wiem nad czym tutaj niektórzy narzekają. Jaki spadek animacji? Podczas celowania z gamepada? A zauważył ktoś ze Aonuma siedzi bokiem do telewizora i próbuje za pomocą żyroskopu celować? Podobne narzekania były na Skyward Sword gdy ludzie oglądali targi jak im wiilot się spieprzył a nagle gdy gra wyszła to sterowaniem zamiatała wszystko co do tej pory było o podłoge. 

 

Cieszy fakt że świat jest ogromny i sorry próbowali pokazać jego skale poprzez popylanie do jednego dungeonu a wy czego się spodziewaliście 25 minutowego gameplayu ujawniające wszystko co możliwe? C'mon to nie Ubi, EA i inne zachodnie firmy które potrafią pół swojej gry ujawnić zanim jeszcze wyjdzie.

 

Graficznie zapowiada się obłędnie i nie mogę się doczekać konkretnego właśnie gameplayu ukazującego swobode, mnogość questów i zaprezentowania jakiegoś randomowego dungeona i nowego miasta z prawdziwego zdarzenia. Całe Game Awards jak dla mnie stało pod znakiem Nintendo aczkolwiek reszta była nad wyraz dobra (MGO i Adrift mnie nakręciło jak cholera ale Bloodborne i No Mans Sky nie pozostają w tyle). Oby najpóźniej w styczniu pojawił się nowy ND z porządnym kawałkiem gameplayu no i na E3 chce zobaczyć Metroida i Star Foxa pełną gębą.

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

wtedy mozna bylo by smialo napisac ze to koniec gejmingu, 

 

serio pisze jezeli Nintendo pojdzie w strone telefonow lub zacznie wydawac swoje gry gdzie indziej to bedzie dla graczy mega dramat, bo jakby nie bylo branza ostanio strasznie stala sie kazulowata ;/

 

 Nintendo jest ostatnia kolebka prawdziwego gejmingu 

Edytowane przez kubson
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

wtedy mozna bylo by smialo napisac ze to koniec gejmingu,

 

serio pisze jezeli Nintendo pojdzie w strone telefonow lub zacznie wydawac swoje gry gdzie indziej to bedzie dla graczy mega dramat, bo jakby nie bylo branza ostanio strasznie stala sie kazulowata ;/

 

Nintendo jest ostatnia kolebka prawdziwego gejmingu

Nintendo kończące z gejmingiem to definitywnie najgorsza i najsmutniejsza rzecz, która może się przytrafić tej branży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...