Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja kupuję konsolę, to dla sprawdzonych marek przede wszystkim. Chcę zobaczyć kontynuacje Deus Ex'a, Just Cause'a, kolejnego Infamous'a i kolejnego Battlefielda.

Nowe IP to oczywiście dobra sprawa, ale nie chcę by wychodziły kosztem starych, sprawdzonych marek.

 

Ale Ty chrzanisz bzdety. Grałeś w takie tytuły jak Dishonored czy Dead Island? Czy ktoraś z tych marek powstała kosztem innych marek? Zresztą, podam lepszy przykład: Naughty Dog za każdym razem rezygnuje z jednej wspaniałej marki, na rzecz kolejnej i często jeszcze lepszej lub równie dobrej. Ja chcę na next-genach nowe IP. Zauważyłem, że teraz pod koniec panowania tych maszynek producenci zaczęli sypać nowymi markami, tak jakby szykując sobie grunt na przyszłość. DI, Dishonored czy nadchoczące Remember Me od Capcomu. Nie wspominam już nawet o The Last of Us.

 

Na początku nowej generacji też pewnie będzie sporo nowych IP bo to chyba najlepszy okres - jak jest mało gier, to "nołnejmy" mogą sobie markę zbudować. Później jest ciężej.

 

Zgadza się. Ae tutaj miałem na myśli automatyczny koszt produkcji na next-genach i może dlatego teraz pod koniec wydawcy rzucają nowymi markami. Nonejmy na next-genach bez odpowiedniego wsparcia będą miały problemy nawet z produkcją dobrej pozycji dostępnej wyłącznie drogą cyfrową.

Odnośnik do komentarza

Na pececie używek nie ma praktycznie i jakoś z tego co zauważam to gry na blachy tanieją sporo szybciej, poza jakimiś mega wyjątkami jak Starcraft 2.

 

a to nie dlatego że tam można kraść na potęgę i muszą się starać aby sprzedawać gry? na PS tego ni ma.

nie na ps3 nie mozna krasc gier. Tak samo jak na xbox nie mozna piracic ;)

 

@mazzeo to ze gry wymagaja steam/uplay/origin to nie jest problem. Niestety radzą sobie z tym

 

Dlaczego niestety?

Poniewaz piractwo trzeba zniszczyc.

Odnośnik do komentarza

Na pececie używek nie ma praktycznie i jakoś z tego co zauważam to gry na blachy tanieją sporo szybciej, poza jakimiś mega wyjątkami jak Starcraft 2.

 

a to nie dlatego że tam można kraść na potęgę i muszą się starać aby sprzedawać gry? na PS tego ni ma.

nie na ps3 nie mozna krasc gier. Tak samo jak na xbox nie mozna piracic ;)

 

@mazzeo to ze gry wymagaja steam/uplay/origin to nie jest problem. Niestety radzą sobie z tym

 

Dlaczego niestety?

Poniewaz piractwo trzeba zniszczyc.

 

Głupoty gadasz, piractwo musi istnieć.

Odnośnik do komentarza

Głupoty gadasz, piractwo musi istnieć.

I rynek obrotu używkami bo to jedyne czynniki które ograniczają jako tako zapędy wydawców w ciągnięciu $.

rozumiem ze zmuszaja was do kupowania? Kottick przychodzi z banda ukraincow i zmusza do kupowania mw54 za 300zl? Piractwo to wrzod. Firmy jak acti czy ea i tak przez to nie cierpia ale taka postawa niszczycie malych srednich developerow
Odnośnik do komentarza

Głupoty gadasz, piractwo musi istnieć.

I rynek obrotu używkami bo to jedyne czynniki które ograniczają jako tako zapędy wydawców w ciągnięciu $.

rozumiem ze zmuszaja was do kupowania? Kottick przychodzi z banda ukraincow i zmusza do kupowania mw54 za 300zl? Piractwo to wrzod. Firmy jak acti czy ea i tak przez to nie cierpia ale taka postawa niszczycie malych srednich developerow

 

No to średni devi powinni robić gry, które mają średnie ceny a nie, że 60$ jak molochy jak Skyrim czy inne AAA.

Odnośnik do komentarza

Plotka dotycząca specyfikacji X'a która pojawiła się przed dniami, tym razem jednak z chińskiego forum

 

Eight-core cpu

8gb memory,

AMD HD 8800 graphics

windows 8 kernel specially os

640gb hard drive

 

nie wiadomo czy to jest jednak devkit czy normalna konsola.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=507325

Odnośnik do komentarza

Plotka dotycząca specyfikacji X'a która pojawiła się przed dniami, tym razem jednak z chińskiego forum

 

Eight-core cpu pewnie jakis tani amd

8gb memory,

AMD HD 8800 graphics zapewne wydanie oem czyli obciete modele 7000

windows 8 kernel specially os

640gb hard drive

 

nie wiadomo czy to jest jednak devkit czy normalna konsola.

 

http://www.neogaf.co...ad.php?t=507325

 

moje dodatki

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Philips Ambilight na sterydach, ciekawe, jeśli to będzie Kinect 2.0 z funkcjami jakiegoś projektora...kupuje.

 

Na 100% nie. To jakieś osobne urządzenie robione przez Samsunga.

 

Zresztą i tak pewnie szybko się znudzi coś takiego.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

wcześniejsze plotki o kinect 2.0 mówiły o skanowaniu pokoju i wykorzystaniu go w grach, dorzucenie np: projektora ledowego będzie dużym krokiem do przodu bo samo podbicie rozdzielczości kamer kinecta to słabe jak na nową generacje, z drugiej strony taka zabawka by kosztowała za dużo jak na masowy sprzęt.

 

btw. niezłe bombardowanie plotkami od tygodnia z nowym xboxem, licznik E3 MS, AW2, Fallout4, teraz ta technologia :]

Odnośnik do komentarza

Fajny patent. Z tego co widać na filmiku, będzie istniała możliwość podkręcania efektu na rzucanego na ściany od właśnie Ambilight na sterydach po projektor. Pewnie to drugie będzie kiepskiej jakości, ale pierwsza opcja jest kapitalna (chyba jedyna rzecz której bardzo zazdroszę posiadaczom Philipsów) i byłaby to pewna nowa jakość. Jeżeli M$ kombinuje w tym kierunku, to ja nie mam nic przeciwko. Zwykły wyścig zbrojeń, to zabawa, która nudzi się po 2-3 latach, później i tak wszyscy robią maślane oczy w stronę pieców.

Odnośnik do komentarza

PS4 "Orbis"

- AMD APU Solution (Jaguar/Steamroller), 4 cores, Higher Clock than X720/Durango

- Maybe AMD 8000 series GPU solution

- 2-4GB GDDR5

- Launch Fall 2013/Early 2014

 

Explanation: PS4 has a higher clock, but less cores and is using an APU solution (CPU & GPU elements combined onto a single chip). The PS4 has less RAM but is using faster GDDR ram, so the overall performance should be a wash.

 

Xbox 720 "Durango"

- AMD Jaguar 1.6GHZ 8-Core

- AMD 8800/8900 GPU

- 8GB Ram (DDR3?)

- Launch 2013

 

Explanation: 720 has a lower clock, but more cores. 720 has more but SLOWER RAM. DDR3 RAM is usually good for things like multitasking etc....It is expected to be based on Windows 8 as well.

 

 

Note: GDDR ram is more suitable for Graphics Processing (In PS4), and DDR3 is more suitable for OS Tasks (720). It is expected that the 720 may need some sort of ES/ED Ram to compensate. Basically, don't get caught up in the RAM size but the RAM type.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=507910

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...