Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Cena ceną bardziej się boję żeby M$ w next genie nie zrezygnował całkowicie z pojęcia "gry ekskluzywne" :confused:

 

 

Po coś te nowe studia chyba zakładali, nie?

 

Nie wiem. Może do kolejnych wariacji Halo lub games for Kinect?

 

Na razie te studia dla mnie nie istnieją, poczekam na konkretne, różnorodne, interesujące mnie gry (nie nazywające się Halo) i wtedy będę się jarał.

To samo tyczy się Sony mam nadzieję, że ograniczą produkcję gier którymi raczyli nas w tym roku. To znaczy tak, niech sobie LBP Kartingi, all starsy wychodzą ale w cyfrowej dystrybucji za połowę ceny a nie jako "pełne" exy.

 

Na Launch Tittle chcę grę-exa który rozerwie moszny zarówno od Sony jak i M$. Grę która będzie warta wydania tych 2 tysięcy za niepewny sprzęt.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
ciekawe czy ps4 otrzyma headsety do zestawów, oraz cross game chat. Może sony znajdzie musk i w konsoli niwej generacji umożliwi graczom komunikację i gry które wyglądają równie dobrze co w konkurencji, bo jak narazie to chyba nie mają pojęcia co robią.

 

Na vita masz cross game chat, więc i na ps4 bedzie. HS mi zbędny, ważne aby nowa konsola obługiwała headsety tak samo jak ps3.

 

Ja z pewnością bardziej czekam na ps4, głównie dzięki grom ekskluzywnym, większa różnorodność w gatunkach i bardziej mi leżą. Ale i tak pewnie w końcu będę posiadać obie konsole

 

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

ciekawe czy ps4 otrzyma headsety do zestawów, oraz cross game chat. Może sony znajdzie musk i w konsoli niwej generacji umożliwi graczom komunikację i gry które wyglądają równie dobrze co w konkurencji, bo jak narazie to chyba nie mają pojęcia co robią.

NIE

 

target $ony to gimbaza, biedni ludzie i casuale, no co im HS, dobry online, więcej gier i lepsza jakość tych gier jak to robi MS z xboxami w każdej generacji :)

 

Już nawet nie ma co się rozpisywać że MS ma znacznie więcej first party od $ony, widać Hamburgery solidnie się szykują do nowej generacji. A $ony ? pewnie znowu wyda rok później słabszą konsolę bez gier :)

  • Plusik 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Tym razem nie będę się kierował sentymentami (do tej pory ps forever) i tak głównie gram w multiplatformy, więc sprawa jest otwarta. Po przesiedzeniu kilkuset godzin w battlefieldach ważne jest multi, nie decyduje się jeszcze na żadną z platform, zobaczymy co ogłosi MS i Sony wtedy wybiorę.

 

@Ace w sumie masz rację - chodzi o czas na gry. Gorzej jak będą multiplatformy z multiplayerem (jak to brzmi) i teraz tak: na PS mam ekipę od BFa, od Killzone, od ps3liga.pl i zawsze jest z kim pograć. Na Xa nie znam nikogo. Ale powiedzmy że dzięki forum ogarnę temat lecz znów trzeba wybrać na której konsoli grać, a może część ekipy ma tą konsole, a część tą, a przecież nie będę grać na dwóch bo gra się też między innymi dla wyników a tych nie utrzymam dobrych na obu konsolach. i się okaże że jednak jedna stoi odłogiem

 

@Pryx, ale nie ogrywałeś żadnych exów? Kurcze z drugiej strony taki mega sentyment, ale z drugiej strony też mnie w(pipi)ia to gorsze wykonanie niektórych gier. Z trzeciej strony bluray, 3d, filmy...

 

serio mam zgrzyt a wiem że ciśnienie mi skoczy i będę musiał coś kupić na premierę. Przepraszam nie śledziłem jeszcze - jak wyglądają terminy? Która konsolka będzie wcześniej?

Tak ogarniając na szybko listę moich gier, zagrałem w 25-30 exów na PS3 z tej generacji (razem z Move popierdołkami) i z 90 multiplaform. Dla mnie wybór platformy ze względu na exy to rzecz drugorzędna. W tej generacji nie jestem zadowolony z online jakie proponuje Sony (gorsze serwery niż MS i brak cross game chatu), dlatego postaram się być twardzielem i nie będę sentymentalny ;] Druga rzecz to znajomi z którymi gram online, chcę mieć kontakt z tą ekipą i mam nadzieję, że większość wybierze tą samą konsolę będziemy cisnąć w kolejne odsłony Battlefielda. Przed premierą konsol chciałbym odczekać rok pozbierać informacje od ludzi którzy na nich grają i wybrać jedna albo drugą. Ale jak będzie to nie wiem, często kupuję pod wpływem impulsu, dodatkowo w temacie elektroniki każdy facet dostaje (pipi)ca jak wychodzą nowe zabawki :]]]

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie cierpliwie poczekam co z tego wszystkiego wyniknie. Co zaoferuje na start Microsoft i jak zareaguje Sony. Na pewno nie mam zamiaru kupować sprzętu bez mocnych gier, a te zazwyczaj na start nie wychodzą. Wyjątki to chyba w ostatnich latach Vita z Uncharted i Wipeoutem (niestety dalszy support jest znacznie słabszy) i Wii, które jednak dostało Zeldę od początku tworzoną na Gacka.

Odnośnik do komentarza

Biore na premiere, nie bede betonem, ktory kupuje konsole kilka lat po premierze, a pozniej jeczy, ze jemu nowa generacja nie potrzebna.

 

Dokładnie, przeważnie to ludzie którzy kupili na świątecznej promocji w 2009 PS3 slimkę w Saturnie :/ Albo wzieli konsolkę z abonamentu w Play.

 

Rzygać mi się chce jak czytam takie teksty, podobnie jak "jak będą wychodzić takie gry jak Last of Us i Halo 4 to niepotrzebna kolejna generacja", nosz kur/wa mać.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to trochę lipa jak wprowadza ten system antyuzytkowy :confused: Często można wyrwać używki świetnych gier w dobrych cenach

Jesli ten poroniony pomysl wejdzie w zycie to poczekam az nowe konsole zostana spiracone.

Ewentualnie modernizacja PC.

Jako osoba majaca w d.upie online (od tego mam Q3 i CSS :P) uzywki to dla mnie mus.

Nie mam zamiaru wydawac 200 ziko na jakies 8h zabawy.

Odnośnik do komentarza

Ja poczekam rok. W między czasie dogram zaległości na PS360, i po roku jak cena będzie dostatecznie niska (1700zyli pliz) to biore.

No chyba że na premiere już będzie niska i w pizdu gier wyjdzie na start, wtedy może tak z pół roku po premierze, ale na premiere no way. Ktoś w końcu musi potestować czy magia rroda się nie powtórzy i mnie ewentualnie ostrzec :P

Odnośnik do komentarza

Ja łykam na premiere i na 99% bedzie to nowy X. Mam dosc użerania sie z denerwujaca obsulga systemow Sony. (vita wyszla sto lat po premierze PS3 i nic sie nie nauczyli jesli chodzi dzilanie online, menusow etc. Takze na bank przy ps4 bedzie to samo). Druga kwestia to jestem pewny ze Sony znowu popelni jakis durny blad typu za malo ramu. No ale zobaczymy co tam w zapowiedziach bedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...