Opublikowano 24 czerwca 201410 l Autor WKS był Grecją tego meczu. Po prostu padaka. Grecja... atakowała i zasłużenie strzeliła, druga połowa powinna być ciekawa. Japonia nadal bije głową w mur, też słabo to wygląda, Kolumbia nic w zasadzie nie robi i chce tak przeżyć 90 minut. Edytowane 24 czerwca 201410 l przez ogqozo
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Autor Jak WKS nie wygra, to nawet porażka daje im pierwsze miejsce. A nawet jeśli nie, czy jeden z faworytów do mistrzostwa ma kombinować nad uniknięciem Kostaryki? Ich cel dosłownie jest taki, żeby przeżyć ten mecz i tyle. Grają prawie całą wymienioną jedenastką, nie jestem zdziwiony - po prostu słabo to wygląda. Teraz trzy ekipy są o jedną bramkę od awansu/odpadnięcia, a więc druga połowa może zaczać wyglądać dość szalenie w obu spotkaniach. Edytowane 24 czerwca 201410 l przez ogqozo
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Niech ten WKS się weźmie w drugiej połowie do roboty a nie se jaja robią.
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Jaka ta grupa C jest biedna. Powinna z niej awansować tylko Kolumbia, a drugie miejsce oddać trzeciej drużynie z grupy G. Pod warunkiem, że nie będzie to Portugalia.
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Czułem że Grecja może coś powalczyć i jak na razie jest na dobrej drodze do awansu. Kolumbia pozwala grać Japończykom, dzięki temu wreszcie oglądam Azjatów grających tak jak się spodziewałem przed mundialem czyli szybko, kombinacyjnie z mnóstwem (DOKŁADNYCH!!!) podań.
Opublikowano 24 czerwca 201410 l oby coś strzelił ten Hackson Martinez, jak na razie nic go nie widać
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Autor Grecja nadal napieprza jakby nie czaiła, że ma awans. Kolumbia nadal na luziku, schodzi Cuadrado, pojawia się Carlos Carbonero z River Plate, który ostatni mecz w kadrze grał w 2011 roku.
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Autor WKS znowu na topie, chociaż patrząc tylko na dzisiaj, nie zasłużył. Ładny pokaz Grecji i długo słaba gra WKS. Ale nie tylko dzisiaj się liczy do tabeli.
Opublikowano 24 czerwca 201410 l boże niech ten grecki antyfutbol jedzie już do domu japoniec najładniejsza główka mistrzostw
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Słyszałem jak komentator na tvp mówił coś o nazwisku jednego piłkarza i jego wypowiedź można streścić mniej więcej tak: "Nie ważne, że jego nazwisko się inaczej wymawia, my uważamy że to głupio brzmi, więc będziemy mówić dżekson."
Opublikowano 24 czerwca 201410 l 1/8 - wks vs kostaryka, może być ciekawie, na pewno dla pierwszych jak i drugich wygrana i awans do ćwierćfinału będzie już ogromnym sukcesem XDDDDDDDDDDDDD Edytowane 24 czerwca 201410 l przez mersi
Opublikowano 24 czerwca 201410 l Autor Ależ akcja. Nikt jeszcze nie odpadał po tak zaciętej i dobrej walce, jak Grecja. Edytowane 24 czerwca 201410 l przez ogqozo
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.