Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

z racji wygranej w mundialowym typerze co jednoznacznie pokazuje ze najlepiej znam sie na pilce apeluje do wszystkich o nie szerzenie profanacji z pseoudo slusznoscia przyznania nagrody zlotego buta Messiemu, to tak jakby twierdzic ze xbox one to najlepsza konsola

 

tylko vita, tylko zwyciestwo w typerze!!!!!

Odnośnik do komentarza

 

No dla mnie jest to dość dziwne, że uważasz, że na nagrodę zasłużył Messi, a Robben nie.

Ale okej, w końcu jesteś kibicem Barcelony.

Fixed.

 

Kandydatów do Złotej Piłki mistrzostw było wielu. Messi, Robben i James Rodriguez - to byli moi faworyci.

Wygrał Messi i się zaczęło. "Nie powinien dostać tej nagrody, no bo nie, no bo gra w Barcelonie itd., itp.. 

To nawet nie jest śmieszne, chociaż nie, jest. Piszesz, że już prędzej Robben powinien zgarnąć tę nagrodę, argumentując to tym, że Robben ciągnął Holandię do tego trzeciego miejsca. Tylko wiesz, że Messi też ciągnął swoją reprezentację i... dociągnął ją dalej? No bo wiesz, drugie miejsce > trzecie miejsce, mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak żeby każdy wiedział o co mi chodzi.

Czterech graczy lepszych na turnieju od Messiego: Maszczerano, Kroos, Neymar, Hummels,

Czterch graczy zasługujących na Złotą Piłkę mundialu bardziej od Messiego: James Rodriguez, Robben, Muller, Neuer,

Cały czas czytam, że to Messi ciągnął Argentynę do 2. miejsca. Chyba inne MŚ oglądaliśmy, bo raczej nie mówimy o tym Messim, którego w fazie pucharowej to ludzie zobaczyli dopiero jak dostał nagrodę. A może to nagroda za strzelanie bramek takim gigantom futbolu jak Iran, Bośnia czy Nigeria?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z racji zech wygrol typera i zech jest richtich najlepszy chlop co sie zno na fusbalu tukej ,godom i glosza byscie nie siali fermentu i nie asili sie, ze ten gorol z argentyny wygrol slusznie jakos nagroda, bo prawdo jest inkszo, a na xbocie to idzcie sie pograc do tych swoich ancli jak juz bana wrocicie ze szychty

 

troche pozmienialem tresc ale sens ten sam :D

VITA GOTY konsolka i Messi ssie jej kulki

Odnośnik do komentarza

nie ma co dyskutowac o messim. wazne, ze niemcy sa najlepsza ekipa na swiecie.

 

na calym mundialu grali najladniej, najofensywniej, strzelili najwiecej goli, ostatecznie rozwiazali kwestie brazylijska i wyrwali karlowi puchar z rak.

 

lahm i schweini przechodza do historii, wygrywajac na szczeblu klubowym jak i reprezentacyjnym dwa najwazniejsze puchary.

 

a ja nagrode dla mvp mistrzostw dalbym lahmowi. taki tam niedoceniany geniusz.

Odnośnik do komentarza

na calym mundialu grali najladniej, najofensywniej

 

Nikt nie grał ofensywnie na tym Mundialu, poza paroma ekipami, które z tego powodu natychmiast dostawały w czapę i odpadały. Na 7 meczów Niemców, cztery to było zgrzytanie zębami. Za obraz meczu odpowiadają dwie strony, więc na przykładzie kilku meczów trudno oszacować, ale raczej np. Ghana grała ofensywniej, Francja grała ofensywniej. Niemcy byli po prostu skuteczni, to nie to samo.

 

Brazylia z Niemcami zagrała ofensywnie, Marcelo do dzisiaj się jeszcze nie wrócił na swoją połowę. Swoją drogą... przy powołaniach mówiłem, że Filipe Luis stracił szanse być tym, który wygrał w tym roku najwięcej, ale po tej masakrze z Niemcami chyba można równie dobrze powiedzieć odwrotnie, że to Brazylia straciła szanse wygrać nie biorąc Filipe Luisa. A graczem, który najwięcej "wygrał" w tym roku, jest Sami Khedira... Messi był w każdych zawodach blisko, ale zero triumfów. Złota Piłka dla Khediry albo skandal!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Messi zagrał bardzo dobry mundial, ale trochę beka z ludzi, którzy nie widzą nic podejrzanego w tym, że nagrodę przyznawaną przez Adidasa zdobyła twarz tej marki. :D Było na tym turnieju kilka drużyn, które chętniej oglądałbym w finale zamiast nijakiej Argentyny i kilku zawodników, którzy zrobili na mnie większe wrażenie, niż kurduplowaty, ale cóż - najpopularniejsi zawodnicy zawsze mają większe szanse na indywidualne nagrody.

 

Swoją drogą Messi podczas odbierania nagrody wyglądał, jakby miał ochotę wyj.ebać ją gdzieś w trybuny.

 

mess-golden-ball.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurde tyle bramek padło na tym mundialu a jednak żadnego rekordu nie ustalono, a jedynie wyrównano ten z 1998r. we Francji. No i jak dla mnie właśnie tamten mundial nadal pozostaje najlepszy z tych które mi było dane oglądać w życiu, liczba emocjonujących spotkań była duża. Ale tegoroczny stawiam tuż minimalnie za Francją 98, poziom był naprawdę ekstra (choć faza pucharowa go paroma meczami obniżyła).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...