Jump to content

Prenumerata i cena PSX Extreme

Guest MasterShake

Recommended Posts

Guest lpcl
22 godziny temu, grzybiarz napisał:

ja kiedyś znajomemu - z którym kiedyś graliśmy na PSXie i zbieraliśmy PE - fundnąłem prenumeratę PE, to ten pomarudził, że wolałby CD-A, bo są pełniaki. :verymad:

A Ty Jontek, możesz zostawić gazetkę na klatce, w miejscu na ulotki.

Niezły znajomy, kij mu w oko. 

• 4 weeks later...

A ja dalej czekam... Zaczyna mnie to irytować, co miesiąc to samo. Z jednej strony prośby żeby brać prenumeratę, wspierać pismo, a później znajomi którzy nie mają prenumeraty i "nie wspierają" kupują w kiosku w dzień premiery i czytają a ja dalej od tygodnia czekam. Teraz weekend. W najlepszym wypadku przyjdzie w poniedziałek, więc minimum 11 dni po premierze. Porażka. To mam wspierać prenumeratą czy nie? Bo na teraz to nie ma z tego żadnych korzyści, kupowałem co miesiąc w kiosku od pierwszych numerów i było git, teraz odpowiedziałem na apel o wsparcie biorąc już drugą prenumeratę i pukam się w czoło po co.

Prenumerata z dostawą do domu byla za 100zl. Teraz nie wiem za ile. Do kiosku musisz ruszyć pupę i zaplacic 144zl. Taka korzyść. Mnie tam nie spieszno. Poczytam książki i komiksy w międzyczasie. Przerwy pomiedzy numerami i tak są takie same. Pozniej teraz dostaniesz i odpowiednio pozniej za miesiac. Nowych ciekawych gier i tak teraz brak. Ogralem bravely default 2 a teraz ogrywam gry wstecz, ktore liczylem ze stanieja jak np ghost of tsushima. Czeka ys 8 w kolejce i squadrons.

Ja zrezygnowałem, ostatni numer z prenumeraty do mnie doszedł. W wakacje niby mają wystartować z nowym sklepem i będą opcje wysyłki do wyboru, jak będzie jakaś opcja z priorytetem, to wtedy wezme.

22 minuty temu, Shen napisał:

Ja zrezygnowałem, ostatni numer z prenumeraty do mnie doszedł. W wakacje niby mają wystartować z nowym sklepem i będą opcje wysyłki do wyboru, jak będzie jakaś opcja z priorytetem, to wtedy wezme.

Ten nowy sklep to startuje jak załogowa misja na Marsa. Już w zeszłym roku była o tym mowa i nic się nie zmieniło do tej pory. Ja już się przestawiłem w sumie na kilka dni opóźnienia tylko ten ból jak skrzynka pusta a gazetka na wystawcę w każdym kiosku. Zastanawia mnie tylko dlaczego prenumerata Pixela przeważnie ma jakieś bonusy a PSXa nie. Tu jakiś plakat, komiks itp. Pamięta moją pierwszą prenumeratę w czasach nowożytnych to koszulkę zgarnąłem. W kolejnych już nic nie było. A jak było dawniej to już nie pamiętam czy były bonusy bo prenumerata była jakoś w pierwszej dekadzie nowego tysiąclecia.

Godzinę temu, mitra napisał:

Ten nowy sklep to startuje jak załogowa misja na Marsa. Już w zeszłym roku była o tym mowa i nic się nie zmieniło do tej pory. Ja już się przestawiłem w sumie na kilka dni opóźnienia tylko ten ból jak skrzynka pusta a gazetka na wystawcę w każdym kiosku. Zastanawia mnie tylko dlaczego prenumerata Pixela przeważnie ma jakieś bonusy a PSXa nie. Tu jakiś plakat, komiks itp. Pamięta moją pierwszą prenumeratę w czasach nowożytnych to koszulkę zgarnąłem. W kolejnych już nic nie było. A jak było dawniej to już nie pamiętam czy były bonusy bo prenumerata była jakoś w pierwszej dekadzie nowego tysiąclecia.

Do łączonej teraz dają jakieś komiksy. Ja mam w dupie dodatki i nawet mogę płacić cene okładkową, ale dostawać numer tydzień po premierze w kiosku, no nie wiem co tak słabo.

Orientuje się ktoś czy pixel i psx wysyłane są w tym samym czasie? Mam łączoną i extrim przyszedł po majówce, a pixela do tej pory ani widu ani słychu.

Dołączam się też do głosów krytyków, po raz pierwszy od lat zaprenumerowałem oba pisma i trochę żałuję. Albo dochodzą ze sporym opóźnieniem albo jak psu z gardła wyjęte. Tragedia.

Guest lpcl
53 minuty temu, Mattyah napisał:

Orientuje się ktoś czy pixel i psx wysyłane są w tym samym czasie? Mam łączoną i extrim przyszedł po majówce, a pixela do tej pory ani widu ani słychu.

Dołączam się też do głosów krytyków, po raz pierwszy od lat zaprenumerowałem oba pisma i trochę żałuję. Albo dochodzą ze sporym opóźnieniem albo jak psu z gardła wyjęte. Tragedia.

Na pewno nie. Zawsze dostaje psx przed pixelem. 

Na ich grupie na facebooku tez ludzie narzekaja, że czekaja wieki na wysyłke. Z jednej strony ciezkie czasy, prosza o kase na patronite, a w dupie maja prenumerate ktora jest dla nich lepsza opcja niz sprzedaz w kiosku.

• Upvote 1