Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, grzybiarz napisał:

https://sklep.cdaction.pl/shop/prenumerata-cd-action-ewydania-gratis/  patrzcie jakie opcje wysyłki ma Cd-Action.

Jeszcze są koszulki i kubki. + dostawa paczkomatem.

 

A widziałeś ile kosztuje ta dostawa paczkomatem? Prawie drugie tyle co pismo. :D Prenumerata roczna z paczkomatem (13 wydań): 311 zł.

 

No to 99 zł za Szmatławca a 311 zł za CDA do paczkomatu to jednak jest trochę różnica i jakoś nie chce mi się wierzyć, że z powszechnym entuzjazmem taka opcja zostałaby przyjęta. Ktoś pewnie by się skusił, wiadomo, ale już widzę oczami wyobraźni te posty, że "łeee, jak mam płacić x2 za gazetkę, to już wolę poczekać te parę dni". :D 

 

Moim zdaniem wieszanie psów na redakcji za działalność drukarni/poczty jest w obecnej sytuacji słabe. Tłumaczone tu było wielokrotnie jak wygląda sytuacja współpracy z tymi podmiotami i ja wierzę, że zrobili wszystko co w danym momencie było możliwe, aby tę sytuację poprawić. Ciężko sobie wyobrazić, aby w obecnej sytuacji PE było "w pozycji siły" i mogło twardo negocjować czy w jakimś sensie "wymuszać" zmianę tych czy innych rozwiązań. Oczywiście - nie jest to fajne i tak być nie powinno, że prenumerata przychodzi później, ale "odbijanie sobie" tego na redakcji nie bardzo ma sens, bo niedługo może już po prostu nie być na co narzekać. I co wtedy powiecie? "Dobrze im tak, zasłużyli sobie"? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, LeifErikson napisał:

Ktoś wyżej już pisał jak wygląda pocztowy priorytet na przykładzie prenumeraty innego magazynu.

Wysyłam trochę rzeczy i priorytety nadane do godziny 14:00 często dochodzą na drugi dzień. Średnio idą 2 dni robocze. Czyli jakby wysłali 1. to bym miał 3. Ale że wysłali 3. I paczka jest reklamowa +5, to dziś pewnie będzie, bo po drodze był weekend i się przedłużyło.
1/3 miesiąca i w końcu będę miał - dla mnie to niedopuszczalne (a PE zbieram od 1999 roku i jestem fanem gazetek o gierkach).

Nie ma co patrzeć na przykład innego pisma, gdzie podejrzewam, wysyłają zwykłym. 

Odnośnik do komentarza

Żeby czepić się classicauto to musiałbym to sam sprawdzić, jak faktycznie wysyłają. Czy jest priorytet, czy zwykły. Jakaś fota z nadania chociaż by pomogła, a nie suchy tekst.

Zresztą, czy czasem nie wyszło dopiero dzięki prenumeratorom, że te przesyłki z PE idą +4 dni, a nie +3 jak mieli niby w umowie?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, grzybiarz napisał:

jezu, no ale sam może nie wie, tak jak tu ktoś z redakcji myślał że gazetki idą do 4 dni roboczych (bo mają umowę "+4"), a się okazało że na druczkach widnieje "+5".

Nie wiem jak u ciebie, ale na drukach jest D+4. Głównie opóźnienie wynika z daty nadania.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2020 o 19:03, Perez napisał:

Docelowo dostawa to D+3, czyli od poniedziałkowego nadania + 3 dni robocze, więc optymalnie czwartek, nawet z poślizgiem lekkim piątek, a tu widzę dostawa w piątek to rarytas. 

@Square mój błąd, chodziło to, że miało być D+3, a dopiero któryś czytelnik wkleił że jest D+4.
(A ja pomyliłem cyfry o 1)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, LeifErikson napisał:

 

A widziałeś ile kosztuje ta dostawa paczkomatem? Prawie drugie tyle co pismo. :D Prenumerata roczna z paczkomatem (13 wydań): 311 zł.

 

No to 99 zł za Szmatławca a 311 zł za CDA do paczkomatu to jednak jest trochę różnica i jakoś nie chce mi się wierzyć, że z powszechnym entuzjazmem taka opcja zostałaby przyjęta. Ktoś pewnie by się skusił, wiadomo, ale już widzę oczami wyobraźni te posty, że "łeee, jak mam płacić x2 za gazetkę, to już wolę poczekać te parę dni". :D 

 

Moim zdaniem wieszanie psów na redakcji za działalność drukarni/poczty jest w obecnej sytuacji słabe. Tłumaczone tu było wielokrotnie jak wygląda sytuacja współpracy z tymi podmiotami i ja wierzę, że zrobili wszystko co w danym momencie było możliwe, aby tę sytuację poprawić. Ciężko sobie wyobrazić, aby w obecnej sytuacji PE było "w pozycji siły" i mogło twardo negocjować czy w jakimś sensie "wymuszać" zmianę tych czy innych rozwiązań. Oczywiście - nie jest to fajne i tak być nie powinno, że prenumerata przychodzi później, ale "odbijanie sobie" tego na redakcji nie bardzo ma sens, bo niedługo może już po prostu nie być na co narzekać. I co wtedy powiecie? "Dobrze im tak, zasłużyli sobie"? 

Zgadzam się z leifem. Prenumerata obu gazetek z wysyłką wychodzi pół darmo. Jest jeszcze pdf. Myślę, że warto wydać te parę groszy, bo gierki to nasze hobby a w ten sposób wspieramy ostatnią i w sumie najlepszą gazetkę o konsolach w pl. 

Ps. weźcie coś z tym zooltarem zróbcie. Na jakąś zadymę może niech sobie idzie czy coś. xd

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MichAelis napisał:

No jak Piotrek tk pisze to faktycznie xddd.

 

No na razie wygląda na to, że jest jedyną osobą w tej dyskusji, która ma jakąkolwiek styczność z prenumeratą priorytetową, a cała reszta (łącznie ze mną) może tylko gdybać i pisać co się komu wydaje - a więc tak, w tym zacnym gronie to on wnosi coś konkretnego do rozmowy, więc się do tego odnoszę. :P

 

Tak czy owak uważam, że rozważanie opcji priorytetowej jest bez sensu, jeśli ktoś z redakcji/wydawnictwa nie potwierdzi, że taka opcja w ogóle wchodzi czy kiedykolwiek wchodziła w rachubę ( @Roger ? ). 

 

I powtarzam - moim zdaniem fakt, że CDA w swojej nowej ofercie nie uwzględnia takiej możliwości, o czymś świadczy, bo jakby to była taka prosta i wspaniała opcja, jak się tu niektórym wydaje, to sądzę, że by ją mieli w ofercie.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, lpcl napisał:

Ps. weźcie coś z tym zooltarem zróbcie. Na jakąś zadymę może niech sobie idzie czy coś. xd

 

Z tego, co wiem to on pisze w tym bezjajecznej rubryce headshot, to od razu omijam tę stronę i chyba jeszcze jedna, dwóch zgryźliwych tetryków (Marcellusa, to akurat przeczytam, ale tego drugiego to to już nie). A raczej to tak dużo się nie udziela. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...