Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co oczekiwać, że nasz Poczta Polska magicznie dostarczy przesyłki, gdzie deklarowany czas doręczenia listu zwykłego to D+3, czego i tak nie potrafią ogarnąć. Polecone czasem idą dłużej. Nawet na stronie jest napisane - "Przewidywane terminy realizacji usługi nie stanowią gwarantowanych terminów doręczenia." Do tego ile razy było info, że magazyn poszedł do druku na ostatnią chwilę, albo nawet później niż zakładano. Łącząc to wszystko nie ma opcji, żeby dotarło na czas. Raczej redakcja nie może sobie pozwolić, żeby wcześniej drukować i wysyłać, pewnie by nie zdążyli ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Pojawiają się czasem pomysły prenumeraty z dostawą InPostem. W CDA owszem jest taka opcja, tylko kosztuje drugie tyle co samo pismo. :) Serio, korzystalibyście z czegoś takiego dla tych kilku dni różnicy w dostawie? 
Zwróćcie uwagę, że priorytetowej wysyłki pocztowej również nie widać w opcjach do wyboru (bo zakładam, że ta darmowa opcja pocztą, to nie jest priorytet?), więc być może jest ku temu jakiś powód. Zmierzam do tego, że generalnie przy wysyłce prasy tak to chyba obecnie wygląda i można albo bulić 2x tyle za paczkomat, albo uzbroić się w cierpliwość (jeśli nie chce się biegać do kiosku co miesiąc). Koszt niszowego hobby. ;)

image.png.f9c6d6ac9f46ffd6dce566df41670696.png

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2021 o 13:41, Square napisał:

Byłoby dla kogoś zaskoczeniem jakbym napisał, że najnowszy numer dotarł tydzień po premierze? 

  Pokaż ukrytą zawartość

Dla mnie by było, no bo kurwa w skrzynce dalej pusto :/

 

Myślałem ze w spoilerze będzie foto numeru. U mnie wczoraj dotarło. 

49 minut temu, marbel007 napisał:

Do mnie przyszło dziś w końcu. 

 

 

Złamane w pół. Gdzieś po drodze bo w skrzynce na płasko było. 

IMG_20211203_184243.thumb.jpg.257de7b3afb5031ec1cf11ac8e509c2b.jpg

No dla kolekcjonera to stan nie do zaakceptowania. Sam mam kilka takich numerów  - a nawet gorzej, bo grzbiet ledwo się trzyma. I w sumie nie przyszło mi do głowy żeby iść i kupić w kiosku ładny egzemplarz. Zresztą to w takim razie po co mi prenumerata jakbym miał sam kupować drugi raz to samo.

wiem ze niektórzy pisali do redakcji i dostawali numer wymieniony, raz tak zrobiłem wieki temu, ale trochę głupio mi pisać kolejny raz, np co dwa miesiące :/

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Kmiot napisał:

Ty to już chyba możesz złożyć niezłą kolekcję z tych egzemplarzy z połamanymi grzbietami, co?

No tak, 2 miesiące temu był Pixel złożony w pół. No ale komu by zależało na idealnej jakości jakiejś ulotki marketingowej z dostawą D+4?? Fetyszyści druku czy jak? ;D

 

BTW nawet nie da się tego przeglądać :(

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, marbel007 napisał:

No tak, 2 miesiące temu był Pixel złożony w pół. No ale komu by zależało na idealnej jakości jakiejś ulotki marketingowej z dostawą D+4?? Fetyszyści druku czy jak? ;D

 

BTW nawet nie da się tego przeglądać :(

 

Kto wie, może za 50 lat te "połamane" egzemplarze będą warte KUPĘ siana. Special edition panie. 

Odnośnik do komentarza

Ale serio ktos z was mieszka w takim miejscu ze przez 30 dni nie ma kontaktu z jakas cywilizacja posiadajaca kiosk ruchu albo stacje benzynowa? Jak wiem ze dzis kazdy taaaaki zabiegany, swiat zapier.dala ale jedana sobote na wycieczke do miasta chyba mozna wygospodarowac? Tak, zaraz sie pojawi argument o bilet/paliwo ale dla mnie to by mialo urok dawnych lat kiedy sie czlowiek wybieral co miech na poszukiwanie pism. I nie wiedzial nawet czy juz byla premiera nowego numeru.

 

Jesli prenumerata wam nie lezy to po co sie z nia meczyc. Chyba ze komus nie robi roznicy ze nie dostanie pisma przed premiera w kiosku tylko po tygodniu i wyjetego psu z dopy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Mejm napisał:

Ale serio ktos z was mieszka w takim miejscu ze przez 30 dni nie ma kontaktu z jakas cywilizacja posiadajaca kiosk ruchu albo stacje benzynowa? Jak wiem ze dzis kazdy taaaaki zabiegany, swiat zapier.dala ale jedana sobote na wycieczke do miasta chyba mozna wygospodarowac? Tak, zaraz sie pojawi argument o bilet/paliwo ale dla mnie to by mialo urok dawnych lat kiedy sie czlowiek wybieral co miech na poszukiwanie pism. I nie wiedzial nawet czy juz byla premiera nowego numeru.

 

Jesli prenumerata wam nie lezy to po co sie z nia meczyc. Chyba ze komus nie robi roznicy ze nie dostanie pisma przed premiera w kiosku tylko po tygodniu i wyjetego psu z dopy.

 

Nie wiem jak u innych, ale u mnie na stacjach benzynowych są jedynie gazety codzienne, świerszczyki i pisma auto-moto a ostatni kiosk zamknięto ze 3 lata temu. Na zakupy jeżdżę akurat tam gdzie nie ma Inmedio/Ruchu/itp. bo jakbym chciał pojechać to zanim zaparkuję pod galerią, przejdę kilometry obijając się od Juleczek i Oskarków to Pani Jadzia akurat będzie miała przerwę, albo w tym miesiącu Extrima nie zamówiła. Także mimo wad prenumerata oszczędza mi czas i bieganie po pisemko. Człowiek się z wiekiem robi wygodny, więc jeśli mogę zamówić produkt z drugiego końca Europy, który dotrze do mnie za 2 dni albo kupić coś rano żeby na drugi dzień wyjąć z Paczkomatu to co w tym dziwnego, że od Poczty oczekiwałbym jakiejś minimalnej choć jakości w doręczaniu przesyłek. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...