Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Bzduras napisał:

A opóźnienie w wysyłce to dodatkowe +2/3. Imo drukarnię należy albo złapać za mordę skoro nie wywiązuje się ze swoich obowiązków albo zmienić, @Roger wspominał, że będą nad tym dumać, ale chyba nic z tego nie wyszło.

Nie żebym kogoś bronił, ale coś mi się wydaje, że to nie jest tak, że z perspektywy drukarni wszystko jest koszernie. Skoro są opóźnienia w płatnościach do wydawnictwa, to domniemywam, że wydawnictwo również z opóźnieniem reguluje swoje płatności. Np. względem drukarni. I tak to się kręci.  Także zakładam, że możliwości chwycenia kogoś za mordę, choć oczywiście brzmią całkiem fajnie, mogą być ograniczone. Albo też chwytany może chwycić mocniej. I w delikatniejszą część.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to wszystko są naczynia połączone. To nie jest tak, że istnieje tylko drukarnia i wydawca, po drodze jest mnóstwo poddostawców, którzy są w bardzo różnej kondycji finansowej. 

 

Bierzcie też poprawkę na Pocztę, która przechodzi teraz, po raz kolejny, restrukturyzację zatrudnienia i na listonoszy zrzuca się coraz większe rewiry bo nie ma komu robić. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myślę, że większe pretensje powinniśmy mieć do poczty. D+4 to 4 dni robocze po dniu nadania. A poczta nawet w swoim kurierze w regulaminie ma wpisany poślizg możliwy chyba nawet do 3 dni roboczych. Mniemam, że przy tak niskich marżach dla wydawcy, nie ma innej opcji niż prenumerata pocztą.

 

Ja mam do prenumeraty takie podejście - jak przyjdzie, tak przyjdzie. Nie ma tam nic takiego, na co nie mogę czekać, nie jest to źródło gorących newsów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...