Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś pisałem do magazynu żeby zrobili koszulki psxa. Sam bym chętnie przygarnal choć jedna. Proponowałem zeby chociaz byla nagroda za list miesiaca. Lepsze to od subskrypcji ps na 3 miesiace. Ja nie gram nic online a inni moze maja juz taka prenumerate oplacona lub nie maja playstation. Taka srednia nagroda. Sam tylko na switchu korzystam.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Ciekawe czy przyjdzie jutro.

Pamiętam jak mi się niedawno kończyła poprzednia prenumerata, no ale kryzys, pandemia, "wesprzyjcie nas", okej, tyle lat czytania, to wziąłem na kolejne pół roku. Ja wiem że te 66 zł to nie jest majątek, no ale... kupiłem prenumeratę i chciałbym mieć numer z premierą kioskową (już nawet nie mówię o tym by było szybciej). Pierdziele te wymówki jak tu mają niektórzy, że kupią w kiosku, a prenumerata to dodatek, by wesprzeć pismo. Jakby można było wystawić notę, czy komentarz jak na allegro, to dałbym negatywa/ jedną gwiazdkę. Tyle że nie można oceniać i ktoś tu ma tych prenumeratorów w dupie.

Jeszcze niestety 5 numerów nie na czas i kończymy wspieranie pisma.

PS Dziś wtorek 9.03, w skrzynce dalej brak PE.

 

 

Prenumerata - wysyłka 1.03 (poniedziałek)

Ktoś już dostał i może potwierdzić dzień wysyłki? Ile dni jest na przesyłce +4 czy +5?

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Jontek80 napisał:

Kiedyś pisałem do magazynu żeby zrobili koszulki psxa. Sam bym chętnie przygarnal choć jedna. Proponowałem zeby chociaz byla nagroda za list miesiaca. Lepsze to od subskrypcji ps na 3 miesiace. Ja nie gram nic online a inni moze maja juz taka prenumerate oplacona lub nie maja playstation. Taka srednia nagroda. Sam tylko na switchu korzystam.

 

Wątpie żeby tą nagrodę sami kupowali, pewnie Sony im daje kody bo zawsze jest tam logo plusa. 

Odnośnik do komentarza

Znalazlem twoj post z numeru 282.

 

W dniu 10.02.2021 o 10:37, Square napisał:

Też nie dostałem, więc pewnie drukarnia znowu zrobiła wała i nie wysłała trzeciego jak było w zapowiedzi tylko zapewne piątego i dzisiaj dojdzie czyli D+4.

 

Edytka: Dotarło, data nadania 05.02.2021 i wszystko jasne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...