Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LeifErikson napisał:

Nie znam oczywiście szczegółów, ale wydaje mi się, że w tym przypadku kłopot polega na tym, że decyzyjność jest po stronie wydawcy, a nie redakcji. Przypuszczam, że Roger i spółka nawet jakby bardzo chcieli to chyba mogą jedynie przekazywać swoje sugestie/prośby/pomysły do wydawnictwa i tyle.

Zaczyna to przypominac casus cdaction i Bauera gdzie redakcja chciala ale wydawca mial swoje zdanie. Niby sie uwolnili ale tez nie dowiezli tego obiecanego serwisu online (a o to glownie toczyli boje, ze strona www juz dawno przestarzala), od biedy mozna im oddac ze sklep maja. Tylko, ze tam faktycznie byla caly czas redakcja. W przypadku PE to kto jest de facto w redakcji? Roger, Romek, kiedys Perez, kiedys Rozbo jako zastepca naczelnego. Takze redakcja to 2-3 osoby, reszta mimo "zgreda" w stopce to hobbysci piszacy do PE z doskoku. Takze nie widze tu duzej sily sprawczej. Poza tym trafilo na Idea Ahead, ktore widac, ze PE traktuje jako tablice reklamowa dla swoich imprez i ktore wczesniej nie balo sie wykorzystywac zanej marki do podnoszenia swojej wartosci (pamietacie akcje z Secret Service?). O slownosci Lapusza kraza juz legendy takze to czy wam ta prenumerata dojdzie po 3 dniach czy 3 tygodniach to to dla wydawcy jest problem z najnizszym priorytetem.

Odnośnik do komentarza

Hej, rozumiem rozgoryczenie, ale tutaj chyba część winy ponosi jednak drukarnia, z którą zresztą od jakiegoś czasu się kopiemy.
To oni powinni dostarczać gotowy, wydrukowany i złożony magazyn do dalszej dystrybucji w poniedziałki i zgłaszałem już Łapuszowi, że często te warunki umowy nie są respektowane a terminy regularnie zawalane.
Co jest dla mnie osobiście bardzo irytujące, bo z mojej strony magazyn w całości wysyłany jest najpóźniej w środę rano w tygodniu poprzedzającym wysyłki prenumerat, czyli na druk jest zazwyczaj prawie 5 dni.
Będziemy mieli w grudniu dość ważne spotkanie związane z przyszłością PSX Extreme, to podejmę temat prenumerat oraz opcji wysyłki kurierem dodatkowej.
Osobiście nie podoba mi się również jak obecnie działa Patronite, bo ja niestety nie mam po prostu fizycznie czasu by się tym zająć, a przydałaby się dedykowana osoba, która by to lepiej planowała i prowadziła.
Mam nadzieję, że z początkiem roku trochę się zmieni na lepsze zwłaszcza pod kątem prenumerat, o co będę mocno postulować. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza

No i spoko, myślę ,że jak się temat uda wyprostować to popularność prenumerty znacznie wzrośnie. Tylko jeszcze musicie ewentualne zmiany zareklamować w czasopiśmie i w mediach społecznościowych. Co do prowadzenia patronite i dedykowanej osoby to tak samo profil na FB/instagram/twitter można komuś dać do prowadzenia a zlikwidować dział listy i tam mieć większą integrację z czytelnikiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się kończy w przyszłym miesiącu i pewnie przedłużę ale z patronitem nie mam zamiaru się bawić bo to jest porażka. Mija pół roku a żadnych fantów oprócz prenumeraty (i chyba pdfów starych numerów) nie dostałem o tych spotkaniach z redakcją nie mówiąc. Jak coś jest niewykonalne to po kiego wała nadal wisi w tych progach? Wszelkie sugestie na temat tego jak to zmienić żeby miało ręce i nogi też zostały olane.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, łom napisał:

Mi się kończy w przyszłym miesiącu i pewnie przedłużę ale z patronitem nie mam zamiaru się bawić bo to jest porażka. Mija pół roku a żadnych fantów oprócz prenumeraty (i chyba pdfów starych numerów) nie dostałem o tych spotkaniach z redakcją nie mówiąc. Jak coś jest niewykonalne to po kiego wała nadal wisi w tych progach? Wszelkie sugestie na temat tego jak to zmienić żeby miało ręce i nogi też zostały olane.

Ja tam dostalem plakat, dlugopis, jakas karte plastikowa. Miala byc jeszcze jakies karty do gry. Dwa albumy. To te pdfy dostalem. W sumie srednio. Nie mam czasu i tak czytac pdfow a i tak nie lubie czytac na telefonie. Tak pol na pol. No i ta prenumerate mi przedluzyli. Wspieram ich ciagle bo lubie ich czytac a ze cena pisma jest niska wiec im doplacam do wlasciwej ceny. Obnizylem tylko poziom wplat bo slabo to dziala i z obietnic sie nie wywiazuja ale nie odcinam sie od nich. Jesli nie oni to nie ma zadnego innego magazynu dla mnie wartego do czytania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.11.2021 o 10:17, Shen napisał:

Ja chetnie wrociłbym do prenumeraty, ale niech chce sie znowu wkurwiac. Pewnie takich osob jest wiecej.

oj jest więcej, np. ja. Od 4 lat walczę z prenumeratą. Brałem i odpuszczałem na zmianę. Teraz znowu mam i znowu 8 dni po rzekomej wysyłce skrzynka pusta... i słyszę w odpowiedziach na maile już od ponad roku, że 'nowe formy dostawy są już przygotowywane'... ręce opadają. Tutaj naprawdę nie chodzi wyłącznie o cenę, jeżeli dostanę opcję kuriera (i będzie działać) to biorę i tyle.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Już walić kuriera i paczkomat, ale zwykłe przejście z tego marketingowego ścierwa (którego notabene dalej nie mam w skrzynce, a RZEKOMO wysłany był tydzień temu) na jakiś priorytet już by zrobiło cuda. Z Patronajta zawsze legancko dochodziło D+2 maks, a prenumerata smutna jak glista D+7, 8 czy nawet więcej. No kurwa, nie tak to powinno chyba wyglądać, że prenumerator = frajer, zapłacił i niech se czeka. A tak właśnie się czuję co miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie irytuje niedotrzymywanie obietnic, a to z prenumeratą, a to z patronite, a to z Extreme Party. Odnośnie tego ostatniego taka wiadomość jest na patronite "Obie rzeczy powstają i ukażą się odpowiednio na początku roku (numer ZERO) oraz w okolicach września, na specjalną urodzinową edycję EXTREME PARTY." a to przeczytałem w nr 291 strona 13 "Na wiosnę widzimy się na Extreme Party". Albo będą dwie edycje w przyszłym roku albo osoba odpowiedzialna za Patronite (chyba Łapusz) nie kontaktuje się z Rogerem i robi się burdel.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Ukukuki napisał:

Nic sie od lat nie zmienia. Ja juz jestem jak elektorat pisu - przywykłem. Fakt jednak ,ze nowych to nie zachęca. 

 

To jest właśnie chujowe myślenie i raz za razem przyzwolenie na takie praktyki, mając w głowie, że jakoś tego nie naprawiają, bo po prostu wasze podejście im to pokazuje, że można na was jebać, ruchać i jeszcze raz jebać.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ale co mają zmieniać, jak ciągle ci sami przedłuzają te prenumeraty i jeszcze płaca ZA NIC na patronite xdddd ? Wszystko gra.

Jak temu trepowi śmiałem napisać, że trochę niefajnie jak KOLEJNY raz premiera tej książki o amidze się opóźnia, to tylko napisał, że pieniądze może oddać jak sie nie podoba.

No a nr zerowy to nawet nie czaił, że był w progach i że może będzie dosłany w nowym roku. 

 

Teraz to już mam wątpliwości, czy akcje zbiórki to serio połozył Pegaz-ass a nie ten typ. Świetny wydawca kurwo.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...