Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

w demony na ps3 grałem, ale sobie darowałem szybko ;V rok temu dwójke kupiłem i tak raz pograłem i bez większej zgrzewy, bloodborna też pograłem ale imo zbrodnia tago typu gry bez 60fps na stałe ;/ do nioha sie przymierzam, doszedłem do wniosku, że jak soulsów 2jke nie pchnę to znaczy, że nioha tym bardziej nie ruszę.

Odnośnik do komentarza

No pamiętam, że to chyba nie jest do końca wytłumaczone, ale zaraz się okazuje. Pochodnia to osobny przedmiot, który można odpalić tylko od ogniska (i chyba też od innych pochodni, które mogą stać w różnych miejscach, o ile pamiętam). Gdy podejdziesz do ogniska, to na pewno się pojawi taka opcja na ekranie. Ile razy "zdobywasz pochodnię", de facto dodajesz czas całkowitego palenia się, ale wygląda to tak jakbyś miał cały czas jedną pochodnię. Która gaśnie, gdy tylko wciśniesz bodaj przycisk wyposażenia lewej ręki.

 

Mechanizm ten dodaje nieco zabawy w sytuacjach, gdy chcesz rozjaśnić sobie drogę, bo masz zajętą rękę, a nie możesz sobie wyciągać kijaszka na zawołanie. Ale lokacje, w których faktycznie możesz potrzebować pochodni, zazwyczaj są odpowiednio łaskawsze pod względem wrogów.

 

 

Męczy mnie już to hejtowanie dwójki. "Ale wiecie że jedynka dużo lepsza dwójka nieprawilna!!!". No już wiemy, to może być nieprzydatne powtarzać 5 razy na stronę.

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co się dopierniczasz? Ja dopiero w dwójkę zagrałem niedawno i nie mogę napisać co sądzę? Mogę. Mogę za 15 lat wejść do tematu o pierwszej części i napisać o tym, co mi się nie podoba. Mogę.

 

 

A z tą pochodnią to jest głupota. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nadal twierdze ze soulsy to techniczny crap, mechaniki i założenia gry to jakiś niegrywalny żart (skok to sprint + b i wciśnięcie gały, co za debil to tak zaprojektował) ludzie sobie dorobili do tego otoczke "za(pipi)istości" 90% zgonów to spadniecie do przepaści/lawy/gzymsu a nie poziom trudności xd hitboxy to ponury żart, bicie przez ściany za kazdym razem w tej samej lokacji. Dlatego duze nadzieje pokładam w niohu, po demku widziałem ze wszystko tam jest sztywniutko. Dla, mnie niedopuszczalne jest w grze typu souls'like  brak stabilnych 60fps, (pipi)owy projekt lokacji, sterowanie, technikalia, pracy kamery NO ALE GRACZE CHWALO BO TO HARDCOROWA GRA NIE RURKI Z KREMEM 10/10 GRAM NIU GEJM PLUS 6 PLUS I JEST ZA(pipi)IŚCIE W TYCH 12 FPS NA ZAMKU KNIEJI CZUJE SIE TAK EKSKLUZYWNIE SEBA. Idealny przykład na ruchanie graczy, przez takie soulsy tylko wydawcy będą bardziej bezczelnie robić niedo.(pipi)a.ne produkcje z marketingową papką. nie szanuje.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

od strony artystycznej to bardzo ok, przypomina mi się goty gierka Disci,ples 2 z dodatkami, ten gotyk i te powykręcani nieumarli i demony <3

dis(nene)les cenzuruje xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

I tak w nic lepszego nie zagrasz na tej generacji niż gry od From więc śmiało startuj z DS2.

 

Gra nie jest trudna - robisz rolkę jak boss chce cię uderzyć. Po wyjściu z rollki ty uderzasz bossa.

Są lokacje trudne do przejścia? Bierzesz kusze lub łuk i czyścisz z daleka.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

nadal twierdze ze soulsy to techniczny crap, mechaniki i założenia gry to jakiś niegrywalny żart (skok to sprint + b i wciśnięcie gały, co za debil to tak zaprojektował) ludzie sobie dorobili do tego otoczke "za(pipi)istości" 90% zgonów to spadniecie do przepaści/lawy/gzymsu a nie poziom trudności xd hitboxy to ponury żart, bicie przez ściany za kazdym razem w tej samej lokacji. Dlatego duze nadzieje pokładam w niohu, po demku widziałem ze wszystko tam jest sztywniutko. Dla, mnie niedopuszczalne jest w grze typu souls'like  brak stabilnych 60fps, (pipi)owy projekt lokacji, sterowanie, technikalia, pracy kamery NO ALE GRACZE CHWALO BO TO HARDCOROWA GRA NIE RURKI Z KREMEM 10/10 GRAM NIU GEJM PLUS 6 PLUS I JEST ZA(pipi)IŚCIE W TYCH 12 FPS NA ZAMKU KNIEJI CZUJE SIE TAK EKSKLUZYWNIE SEBA. Idealny przykład na ruchanie graczy, przez takie soulsy tylko wydawcy będą bardziej bezczelnie robić niedo.(pipi)a.ne produkcje z marketingową papką. nie szanuje.

Ale bzdury. Jak wszystkie gry mają być według Ciebie takie "złe", to ja chcę tylko takie.

Odnośnik do komentarza

nadal twierdze ze soulsy to techniczny crap, mechaniki i założenia gry to jakiś niegrywalny żart (skok to sprint + b i wciśnięcie gały, co za debil to tak zaprojektował) ludzie sobie dorobili do tego otoczke "za(pipi)istości" 90% zgonów to spadniecie do przepaści/lawy/gzymsu a nie poziom trudności xd hitboxy to ponury żart, bicie przez ściany za kazdym razem w tej samej lokacji. Dlatego duze nadzieje pokładam w niohu, po demku widziałem ze wszystko tam jest sztywniutko. Dla, mnie niedopuszczalne jest w grze typu souls'like  brak stabilnych 60fps, (pipi)owy projekt lokacji, sterowanie, technikalia, pracy kamery NO ALE GRACZE CHWALO BO TO HARDCOROWA GRA NIE RURKI Z KREMEM 10/10 GRAM NIU GEJM PLUS 6 PLUS I JEST ZA(pipi)IŚCIE W TYCH 12 FPS NA ZAMKU KNIEJI CZUJE SIE TAK EKSKLUZYWNIE SEBA. Idealny przykład na ruchanie graczy, przez takie soulsy tylko wydawcy będą bardziej bezczelnie robić niedo.(pipi)a.ne produkcje z marketingową papką. nie szanuje.

 

Zgadzam się, ale to tylko jedna strona medalu.

Druga strona to artystyczna oprawa, niesamowity klimat, mióóóóóóód wylewający się litrami. Giery From wciągają i jak komuś podpasują to sra na niedociągnięcia (których pełno we wszystkich grach dzisiejszych czasów).

Czy Wiesiek 3 jest perfekcyjny ? Nie ma spadków animacji ? Nie ma bicia przez ścianę ? Gra roku na wszystkich frontach :)

Odnośnik do komentarza

No jak narazie prawilnie sie pyka. Dwoch pierwszych bossow pobilem za 1 razem. Zarowno ten gigant jak i dragonrider byli banalni, natomiast dragonslayera nie moglem ugryzc po czym pekl bez zadnego strzala za ktoryms tam podejsciem. Zgodze sie ze skok jest z(pipi)any, batomiast bardzo podoba mi sie ze jest to miasteczko Majolui. Dodaje klimatu. Poki co biegam z heide swordem. Troche brakuje mi dmg juz ale wierze ze zaraz znajde cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...