Skocz do zawartości

Dexter sezon 8


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

TO JUZ JUTROOOO ! Pierwszy odcinek.

 

Oto moj jutrzejszy poranek w pigulce:

 

 

Pobudka ...

 

95258387c5176f8.gif

 

 

Sniadanie ...

 

tumblr_lvo8isW1MC1r6aoq4o1_500.gif

 

Wejscie do pracy ...

 

964141ea32285e18.gif

 

Wyjscie z pracy, kierunek, prosto do domu ...

 

9641423f34ac5c19.gif

 

Sprint do kompa...

 

964124cce1bef11.gif

 

Odpalenie kompa, oraz sciaganie pierwszego odcinka Dextera ...

 

964138a5b1f97815.gif

 

 

Odpalenie odcinka, pierwsza polowa...

 

87640545d030a2kiedy_ide_do_lazienk.gif

 

Druga polowa ...

 

876410b089d94ckiedy_moja_dziewczyn.gif

 

Napisy koncowe ...

 

876404bcb5cc08kiedy_dostrzeglem_li.gif

 

 

Doszlo do mnie ze na nastepny odcinek trzeba czekac tydzien ... :(

 

8764075ae79677kiedy_moj_13_letni_b.gif

 

Chce juz wszystkie odcinki ... wszystkie !

 

876409779b6aedkiedy_moja_dziewczyn.gif

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 8
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Odcinek w porządku, nie jest źle.

 

Fajnie, że się nie cackają z Vogel i od razu, przynajmniej częściowo, wyjaśnią jej zamiary. Już wiadomo, że zna Dexa i wie kim on na prawdę jest, pewnie niedługo powiedzą co od niego chce. 

No i w Miami Metro pracuje banda cepów - wszyscy co podejrzewają Dexa zawsze giną, a oni i tak nigdy nie potrafią dodać 1 do 1. Nosz ku...

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że wszyscy aż palą się do dyskutowania o nowym sezonie. Jakoś się nie dziwię, poziom s08 najlepiej oddaje cytat Quinna z ostatniego odcinka: "łodafak ?". Póki co ogląda się to z takim przejęciem jak ten sezon z Lumen. Niby dzieją się rzeczy kluczowe dla głównych bohaterów, ale przedstawione jest to w tak głupi i sztuczny sposób, że aż zęby bolą. Pani doktor to by się jakiś opasły dildos przydał, bo smuci jak poje/bana.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jezu, jaki ten serial jest ch,ujowy,xDD

 

czuje sie jakbym ogladał dynastie, te ryje i dialogi xDD

 

Mam pretensje do siebie ze zmarnowałem swoj czas, na szczescie to juz koniec niedlugo.

Nic juz nie uratuje tego serialu, mam dosc tych emo mysli dexa, ogolnie scena w sklepie z biezniami to była taka kupa ze chwyciłem sie za głowe.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Niestety, ale _Milan_ ma rację :confused:. Pierwsze dwa sezony były bardzo fajne, później jeszcze czwarty, ale teraz już naprawdę ciężko się to ogląda.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ciekawe (pipi)a że harry wielka głowa tyle sezonów nie wspomniał Dexowi o  Herr Vogel;, do ch,uja pana jak to sie nie klei, wszystko pisane na kolanie dauna z adhd, na koniec dopier,dola jeszcze 9 sezon i ogladalnosc 1 odcinka bedzie liczone w setkach.

 

Mam pomysł jak rozwinąc ten serial:

anhel,, quinn, morgany, vogel do piachu.

Jamie poł odcinka striptizu, nastepne pół zarty chinola, i cliffhanger inf. ze w nast. odcinku Jamie tez sie rozbierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...