Skocz do zawartości

Dexter sezon 8


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Hura, niech zrobią jeszcze kolejne 8 sezonów

 

Mam pomysł na kolejny sezon. Harry jednak nie umarł, sfingował swoją śmierć i żyje, po Miami szaleje kolejny seryjny morderca, który zjada uszy swoim ofiarom (kanimalizm jest teraz w modzie) i tylko Dexter może go pokonać. Dex dalej zabija i przy każdym morderstwie mówi jakim jest wielkim potworem

Odnośnik do komentarza

To was zasmucę anegdotką, że ten sezon ma najlepszą oglądalność w historii Dextera. 

Bo sezon siódmy dawał nadzieję na poprawę. Kiedy jednak już pierwsze odcinki ósmego sezonu pokazały, że nic z tego nie będzie, to część widzów zrezygnowała, a większość pewnie pomyślała, że skoro obejrzeli już te siedem sezonów, to teraz się pomęczą i dociągną do tego upragnionego końca. W ogóle jakby u nas w tv leciały premierowe odcinki to pewnie i ja bym od niechcenia oglądał, ale jak sobie pomyślę, że muszę specjalnie ściągać odcinek to już mi przechodzi ochota ;)

Odnośnik do komentarza

jeszcze nigdy nie miałem tak wyje.bane na serial żeby porzucić go 2 odcinki przed końcem, ale chyba do tego dojdzie więc napiszcie proszę jak ta sra.ka się skończyła

 

Debra zapada w śpiączke, jej mózg nie funkcjonuje, Dexter zabija syna vogel długopisem w areszcie xd później odłącza debre od aparatury, wrzuca ją do morza wcześniej wynosząc jej zwłoki ze szpitala, oczywiście nikt się tym nie interesuje xd sam wpływa łodzią w sztorm. Harrison wylatuje z dup.eczką do argentyny, wzsyscy myslą, że Dexter się utopił w czasie sztormu bo znaleziono wrak łodzi ale ostatnie 30 sek jest pokazane jak dexter pracuje na tartaku na alasce/kanadzie gdzie siada i robi złą minę. Jest duża szansa na kolejny sezon xd

 

tyle bzdur napakowane w jednym odcinku, niepotrzebne ostatnie 2 minuty odcinka

chyba najgorszy finał serialu jaki widziałem

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hyhy, ja podobnie jak teka.Oglądałeś serial wiele lat, aż tu nagle nie masz nawet ochoty włączać ostatniego epa. Z tego sezonu i tak widziałem może góra 3 odcinki, ale wciąż nie mam choty tego ruszac

Odnośnik do komentarza

xd

 

 

a jak to się stało, że debra zapadła w śpiączkę? bo przedostatni chyba też przegapiłem

 

została postrzelona przez syna vogel bo dexter zamiast go zabic to zostawił go przywiązanego do krzesła w kryjówce żeby debra miała profity w policji za jego złapanie. Ale zanim tam weszła debra to wszedł lem [*] uwolnił go bo nie wiedział co sie dzieje po czym dostał kose w klate. Następnie Debra dostała kulke  w brzuch no a dalej to już napisałem w poprzednim poście

 

haha kur.wa dalej nie wierze jak można było to tak źle zakończyć

Edytowane przez jaszczoor
Odnośnik do komentarza

Cóż, serial jak wiele innych, zaczął dobrze, skończył cienko. Jeden z twórców odszedł po 2 sezonie, pozostała dwójka po 4. Serial został w rękach randomów i dlatego od 5 sezonu była lipa. Tak jak w Supernatural, gdzie Kripke odszedł po 5 sezonie. BB pewnie skończyłby podobnie gdyby Vince odszedł, ale na szczęście tam mają więcej oleju w głowie.

"The main creative forces behind the series were executive producers Daniel Cerone, Clyde Phillips and Melissa Rosenberg; Cerone left the show after its second season. Coming off a record-setting Season 4 finale, executive producer and showrunner Clyde Phillips departed the series to spend more time with his family. 24 co-executive producer Chip Johannessen took over Phillips' post. Head writer Melissa Rosenberg left after Season 4 as well."

 

Niemniej pierwsze 4 sezony były dobre i warte oglądania, chyba każdy to przyzna.

 

A co do samego finału, jak na poziom tego sezonu to nawet ok był. Nie licząc ostatniej sceny, która było chvjowa i niepotrzebna. Debra jako ostatnia ofiara Dextera to był dobry motyw, choć mogli to lepiej rozegrać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Kadry w ostatniej scenie tak się ułożyły, że miałem wrażenie, że drwalem jest Harrison, a Dexter zaraz do niego przyjdzie ;D.

Po obejrzeniu zastanawiałem się, czy twórcy w ogóle rozważali umieszczenie na końcu czyjejś śmierci w stylu Dextera, która ewentualnie nie dawałaby odpowiedzi na pytanie, czy zabił Dexter, czy Harrison. A tak chyba chcieli dać nam możliwość interpretacji - czy Dexter cierpi po tym, ile krzywdy wyrządził innym, czy żyje w zgodzie z Mrocznym Pasażerem, czy może po prostu stracił pamięć.

 

 

Ogólnie słabo i o ile sezony 1-4 obejrzałem po raz drugi z dużą satysfakcją, o tyle o pozostałych chciałbym zapomnieć (choć znając siebie to kupię kiedyś kolekcję wszystkich sezonów).

 

Pozostaje żal, że na Hannibala musimy czekać do wiosny :(. Możecie polecić serial poświęcony seryjnym mordercom? (podobno w 4. sezonie Mentalisty duży nacisk położono na głównego antagonistę - kończę 3. sezon, więc niedługo przekonam się, na ile w tym prawdy)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...