Skocz do zawartości

Dexter sezon 8


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe (pipi)a że harry wielka głowa tyle sezonów nie wspomniał Dexowi o  Herr Vogel;,

ze wszystkim sie z toba zgadzam, ale to akurat zarzut z dupy. tak sie sklada, ze harry nie zyje od jakiegos czasu i tylko symbolizuje sumienie dextera, zeby w serialu nonstop nie gadal sam do siebie. takze nie jest dziwnym, ze nie mowi mu o czyms o czym tylko on wiedzial.

 

dałnie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ok, masz racje, te rozmowy są czasami tak zwiazane z akcja że juz mi sie po(pipi)iło czy on zyje czy nie xD

ale zdałniłem xD

 

Za duze stezenie Harrego.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Widzę, że chyba mało komu ten sezon się podoba... i prawidłowo. Straszny syf się zrobił z tym serialem po 4 sezonie. Nieraz były przebłyski, ale zdecydowana większość jest po prostu (pipi)owa. Nie wiem co by musieli zrobić za zakończenie, żeby zmazać plamę ostatnich 4 sezonów. :confused:

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Gra aktorska Debry i Harrego strasznie w(pipi)ia. Czuję się jakbym oglądał maćka z klanu w 2001 roku. Vogel to widać dobra i ciekawa aktorka, ale rolę dostała strasznie irytującą. Rozkminy Dextera na temat jego natury powinny się zakończyć jakoś w okolicach 3 sezonu, a tak to mam wrażenie, że cały czas gadają o tym samym. Dobrze że już nie używają zwrotu "Dark Pasyndżer". Poza tym wszystkie sytuacje i te poważne, i humorystyczne są strasznie naciągane. Zabójstw Dextera jest mało, są nudne i słabo tłumaczone. Właściwie już nie wiem o czym jest ten serial..

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem ilu z was faktycznie dostrzega rzekomą chvjowość serialu, a ilu tylko jeździ po nim bo taka moda na forumie i trzeba pokazać swój wyrafinowany gust, który wszyscy dookoła mają, żeby nie wyjść na jakiegos zyeba co się nie zna.

Mnie się tam podoba, po sezonie 5 i 6, które były chvjnią, zwłaszcza 5, to 7 zaprezentował lekką zwyżkę poziomu i 8 póki co ogląda się dobrze, bez zbędnego pjerdolenia i wątków które nic nie wnoszą.

Może oprócz quina, ale znając jego przeszłość z dexem to może się okazać, że jego rola nie skończy się na bycie deus ex machiną w relacjach dex-debra.

Dla mnie obecny poziom jest wystarczający jak na taki serial rozrywkowy z średniej półki. Do poziomu 4 sezonu Prison Breaka to dalej Dexterowi daleko.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam od siebie, że odcinek o tym gościu z siłki co zjadał ludzi był tak debilnie głupi, nieudany i tak nieudolnie wykorzystał inny dobry serial o podobnej tematyce, że chyba Dexter poziomem zbliżył się do ostatniego sezonu Lostów i PB. Szkoda, że nie pokazali tego "głównego złego" później. Jakby jeszcze zrobili kilka odcinków w stylu "szukamy byłego pacjenta mordercy, to nie ten, którego szukamy, ale też jest zły więc go ciach" byłbym skłonny wręczyć Dexowi medal za najgłupszy serial dekady.

 

Debra mega wkurza

Masuka ma dziecko, bo kiedyś oddał spermę = twist i motyw jak z "jak poznałem waszą matkę"

Reszta to nieciekawi idioci bez pomysłu

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

przeleciałem dwa odcinki na przewijaniu, nigdy tego nie robiłem, nie dałem rady, po drodze pare razy prawie zwymiotowałem, vogel mokry jak kurczak, dexter znowu z tymi swoimi myślami, wszystko tak okrutnie bezpłciowe, i ten yebany anhel  w swojej koszuli, przeciez to jest najgorszy aktor na ziemi.

 

nienawidze tego scierwa

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no bo to juz koniec, wiec dziwnie przemeczyc tyle slabych sezonów i dac noge.

Jeszcze tylko pare odcinkow, dam rade, i przestan, gdyby ten sezon byl dobry to bym chwalil, nikt tutaj nie jedzie dextera bo to modne, jak byly sezony lepsze to kazdy pisal ze jest niezle.

Dobra scena gdy rodzenstwo szło w samochodzie na dno, wszystko tam było durne.

No i młody Hamilton, powinien dostac Oscara za mimike twarzy  w kategorii "jak ukryć że to ja zamordowałem sprzataczke".

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Masuka jeszcze nie wkurza ale powoli idzie w tym kierunku z tą swoją córeczką. Debra to już całkowicie najbardziej wku.rwiająca i beznadziejna postać serialu. Najpierw nienawidzi Dexa, później mu coś chce zrobić, robi to i nagle go znowu kocha no ja pyerdole.

 

Chociaż pierwsza scena w 5 odcinku i wybuch gniewu Deksia był niezły. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...