Skocz do zawartości

Dexter sezon 8


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

dexter - serial kurów domowych

 

a po obejrzeniu moge tylko napisac dwie rzeczy, ta strahowsky wyglada w serialu bardzo korzystnie, a  po drugie smierc staruchy jednak jest jakims optymistycznym powiewem.

 

Mam nadzieje ze dexa i hane zastrzela kumple dexa z  wydziału, a harrisona bedzie wychowywac siostra z  quinnem.

 

Najlepszy był Lem chodzacy po plazy gdy Hanna sobie łazi po chatce gdzie 50% scian to szkło lub zasłonki, a pozniej dalej po nim łazi, mimo ze widac ze wystarczyłoby spojrzec przez okno i ja zobaczyc, Lem niby podejrzliwy  a wystarczylo poczekac 5 minut by zobaczyc ze z  chaty wychodzi sama Debra zostawiajac dziecko  samo w domu, halo, cos jest chyba nie tak.

Zreszta, po wizycie  u przyjaciolki Hanny i po wyjsciu Lema dex sobie wyszedł przed hacjende tez po chyba parunastu minutach, niewazne, łazi  z poszukiwana po ulicy. Kompletna bzdura.

 

Jedno zyczenie, niech zabija Anhela.

Odnośnik do komentarza

Nie ogladam juz tego scierwa ale serio? Odcinek do konca a oni poswiecaja czas na Masuke I jakies randomowe sprawy? Dexter teraz to powinien spie.rdalac, a napiecie temu towarzyszace co najmniej w polowie tak dobre jak w BB.

 

Dobrze ze juz w okolicach 6 sezonu dalem sobie z tym gunwem spokoj czytajac jedynie ciekawsze spoilery.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Jeszcze na początku sezonu wierzyłem, że może uda się jakieś średnio-fajne zakończenie ugrać, ale po ostatnich odcinkach moje nadzieje zostały zniszczone i jedne nad czym teraz mogę się zastanawiać, to czy finał będzie gówniany, czy super gówniany.

 

Ja nie wiem, na serio tak ciężko wymyślić ciekawszy scenariusz? Twórcy nie mają nawet krzty wyobraźni? A może mają wyje.bane od dawna i robią bo panowie w garniturach dobrze płacą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...