Skocz do zawartości

Dexter sezon 8


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Tego zdarzenia nie sposób logicznie wytłumaczyć. O ile w przypadku Batmana jeszcze dało się przymknąć oko, tak tutaj nie sposób znaleźć mądrego rozwiązania. Jak Dexter mógł wypłynąć gdzieś w głębokie morze, zostawić łódź i wrócić? Co, miał jakiś skuterek schowany pod pokładem? C'mon. :(

Poza tym ten odcinek był maksymalnie przewidywalny. Wiadomo było, że Dex zabije Deb, gdy ta zamieniła się w warzywo. Podobnie łatwo można było przewidzieć, że Hanka w jakiś sposób uśpi Elway'a w tym autobusie. Tylko czekałem na scenę, gdzie zaproponuje mu coś do spożycia (śmiesznie to wyszło).

Tak w ogóle ten epizod to był jeden wielki festiwal CGI.

Odnośnik do komentarza

KÓrwa ostatni odcinek dexa to wisienka na torcie niedorzeczności tego serialu. O większości już wspomnieliście. Ale:

JAK DO KÓRWY NĘDZY IWONKA NIE MOGŁA ZAUWAŻYĆ ELWAYA OBOK SIEBIE? NO JAK ZMATERLAIZOWAŁ SIĘ TAM? ONA ZAJMUJĄC FOTEL OBOK NIEGO BAWIŁA SIĘ W CIUCIUBABKĘ? CZY PO PROSTU ODGRODZILI JĄ JAKIMŚ PARAWANEM, ŻEBY NIE MOGŁA SPOJRZEĆ JAK TYP KOŁO NIEJ SIADA?

 

no i chój, że typiara leży na oiomie, on odłącza wszystko po kolei a lekarze nawet nie dostają o tym info, potem wywozi ją jak gdyby nigdy nic :D



Generalnie powinni to wykładać na studiach na jakimś przedmiocie pod nazwą "NAJBARDZIEJ SPIE.RDOLONY FINISZ W HISTORII KINEMATOGRAFII CZYLI JAK DO KÓRWY NĘDZY NIE KOŃCZYĆ CZEGOKOLWIEK :D

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

govno tak, ale wczoraj troche mi było smutno że po 8 sezonach tak to sie skonczylo, zal dupe sciska jaka krzywde dex wyrzadza dzieciom przybranym i swoim, niewazne jak ch,ujowy był montaz ost. odcinka i pomimo tego ze anhel zyje troche mi było smutno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem oglądać ten sezon, no i cóż, słabo było, ale to nic nowego jakoś tak od szóstego. Tyle, że chyba żaden (może poza siódmym) mnie tak zwyczajnie nie znudził, zmęczył. Mało napięcia, dużo głupot, Hannah, która, mimo, że dobra du.pa, to chyba najbardziej nijka i nieprzekonująca partnerka Dexa, a zrobili z niej postać właściwie zmieniającą jego życie. Samo zakończenie bardzo marne. Nie ma się co rozpisywać, dobrze, że to już skończyli, choć serial będę wspominał raczej miło (mimo zniżenia poziomu to i tak ostatnie sezony nie były takim shitem, jak Prison Break S04).

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, ze to koniec. I to w takim stylu. Pamietam jak spedzilem z kilkoma odcinkami pierwszego sezonu Dextera pol nocy. Na tle pasciarskich seriali typu PB Dexter wydawal sie byc mega logiczny i poukladany. Boli zatem, ze koncowka 8go wyszla jak wyszla. Nic tu sie nie trzymalo kupy a potencjal byl, chociazby w motywie Vogel i ostatniej ofiary Dexa.

 

Bedzie mi brakowac tego serialu mimo wszystko. Zayebistych napisow od MSainta (udzialal sie kiedys na tym forum) i kumulowania odcinkow w obawie, ze kazdy nastepny sezon bedzie tak samo zayebisty jak pierwszy i czlowiek nie wytrzyma tygodnia do nastepnego odcinka. No i jakby nie patrzec minelo 7 lat od momentu kiedy pierwszy raz wlaczylo sie "ten serial co koles jest normalny ale zabija" <lezka>.

 

Na koniec ja co roku jedyny, oficjalny i tym razem pozegnalny ranking: 1>4>2>6>7>3=5>8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...