Skocz do zawartości

Forza Motorsport 5


Rekomendowane odpowiedzi

 

200 aut i 14 lokacji tras (liczba wariacji torów nieznana).

to wiem tyle że jeśli się nie mylę w okolicach premiery mają dojść nowe tory i oto mi chodzi o ile się ogólnie pula zwiększy.

 

 

Z tego co wiem to w chwili obecnej potwierdzili chyba tylko jedną taką lokację - chyba Nurb, ale nie dam sobie za to ręki uciąć. Nie wiadomo czy z czasem będzie tego więcej.

 

Moim zdaniem te darmowe kody na Forza 5 do zamówień w Europie negatywnie odbiją się na darmowym wsparciu. Wystarczy spojrzeć na cenę season passa na 50 czy tam 60 aut - $50, co jest ceną astronomiczną.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Oceny nadjechały no i jest chyba poniżej oczekiwań (nawet biorąc pod uwagę premiere nowego systemu) ? http://www.metacritic.com/game/xbox-one/forza-motorsport-5/critic-reviews  http://www.gametrailers.com/videos/hyo70o/forza-motorsport-5-first-impressions

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Jakiś koleś z GAF'a pisze, że nie wszystkie auta mają Forzavistę jest jak Autovista w FM4, w niektórych mozna otwierdać tylko drzwi a modele wyglądają na przeniesione z FM4 (photo mode), tylko ze zmienionymi shaderami i teksturami (np. BMW 1M i któraś Corvette). Nie żeby użycie modeli z FM4 było czymś złym, wręcz przeciwnie, bo większości ych modeli nie brakowało niczego poza shaderami, szczególnie w przypadku odwzorowania świateł.

Ciekawe jak się mają proporcje tym razem... bo jeśli jest np. 50:50 to nie wiem dlaczego w grze jest tylko 200 aut...

 

Jeździ się niby wyraźnie inaczej niż w FM4. Gra mniej wybacza.

 

Ogólnie więcej tutaj: http://m.neogaf.com/showpost.php?p=90781841

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Hmm wydaje mi sie ze jest troche trudniej opanowac samochod. Pad wibruje delikatnie kiedy silnik zbliza sie do czerwonego pola, zmiana biegu i spokoj az do ponownego czerwonego. Przyjemnie to czuc, zwlaszcza jak ktos na cynglach gra.

 

Muzyka ma zakladke zmiana typu muzyki ale jest nieaktywna. Moze przez brak Golda?

 

Model zniszczen jest fajnie zrobiony, jak znajde chwile wrzuce fotke.

 

Ceny dlc to jakas masakra. Pojedyncze auta w cenie 2,99€, Ferrari pack (10szt) 29,99€ a season pack (dobrze nazwalem?) to juz koszt 59,99€ ! Masakra...

Edytowane przez Terrago
Odnośnik do komentarza

W Turn 10 widać wyraźny spadek wydajności pracy jak na takie duże studio, no chyba że są zaangażowani w (serię?) Horizon bardziej niż się nam może wydawać. Moim zdaniem przyszedł już czas żeby zmienić Greenwalta i ktoś spojrzał na serię świeżym okiem, jakaś reorganizacja studia itp. Greenwalt mógłby spokojnie zająć się jakimś innym studiem, w tej robocie może już się trochę wypalił, a mógłby inny zespół wyciągnąć na szerokie wody.

Odnośnik do komentarza

Samochody wygladaja fajnie. Ale budynki sa momentami wrecz paskudne.

 

Coś w tym jest. Forza 5: publika w 2D ; ) papierowa - coś tam jest w 3D ale jak stajemy i się na nich patrzymy to porażka - no tak to nie powinno wyglądać na dzień dobry. Drzewa kartonowe jak w GT6/5 tylko trochę lepiej. Niby jako całokształt cieszy oko bo jest płynnie ale już wiem jak ogarnęli na początek 1080p/60fps. Bez szału po pierwszych chwilach. To co widzę na kompie to inny świat. Rivals w 4K robi większe wrażenie. W tym momencie wypowiadam się tylko na temat grafy. Fakt, że jestem spaczony kompem itd bo ostro siedzimy ostatnio na Portalu już w 4K ale jednak... powinno być lepiej wizualnie. Aha: na pewno furą robią :)

 

o3qj.jpg

3a7q.jpg

 

Myślę, że tutaj GT6 wizualnie nadal powalczy po tym co widziałem w demo w Berlinie na targach.

 

Ogólnie: SŁABO = zero uczucia, że stoi pod TV nowa generacja : /

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...