Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

@Macio 

W tym kompendium jest opis potworówi/broni czy tylko skupiają sie na postaciach lokacjach i tle historycznym?

 

Jak wracałem do domu z grą to tak zciekawosci wlazłem do empiku żeby zobaczyć ile liczą za wieśka i widziałem kompendium miałem nawet kupić ale odpuściłem,teraz żałuję :/

Bardzo ładne wydanie,musi super  pachnieć,wąchanie nowych książek zawsze na propsie

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Kurcze, ubiły mnie utopce jak płynąłem przez rzekę :P. Wiecie jak się walczy w wodzie?

 

Edit: Książka świetna. Już zamawiam.

Kusza

 

Co do gwinta podaje tutaj sposób na wygrywanie z dość słabą talią (ograłem tym aktualnie wszystkich)

1. Wyzima - na placu jest nilfgardzczyk - po jego pokonaniu otrzymujemy kartę Foltesta. Karta ta po jej użyciu zwiększa x2 punkty jednostek oblężniczych.

2. Składamy talie - musimy w niej mieć sporo kart oblężniczych oraz kontrolonych pola (mróz, mgła, oraz czyste niebo - mróz 2x, mgła 1x, niebo 1x)

3. W pierwszej rundzie wyciągamy karty przeciwnika - sami stawiamy (pipi) (na początku), potem rzucamy oblężnicze i je bufujemy (koleś zazwyczaj pasuje, a my mamy więcej kart niż on).

4. W następnej turze nie możemy użyć już umiejętności dowódcy, więc wyciągamy wszystko co mamy, a przy tym staramy się u(pipi)ć oponenta kartami kontrolnymi.

 

To tak ogólnie, ale jak ktoś pogra kilka partyjek to zrozumie o co chodzi ;)

Nic nie kumam:( karty jakie sie bedzie mialo w talii do gry mozna wygrac czy jak. Bo jak odpalam gwinta to mam karty z lewej i z prawej manki. Nigdy nie wiem, ktore gdzie rzucac :) W koncu po ponad 30min udalo mi sie pokonac tego karczmarza pierwszego w Velen... Jakiks fuksem. Dostalem od Niego karte Yenn (7) - szalu nie ma.

 

Co do u(pipi)ania kogos kartami kontrolnymi to jak to zrobic skoro nasze karty tez przy tym padna :(

Edytowane przez Koleś88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Macio 

W tym kompendium jest opis potworówi/broni czy tylko skupiają sie na postaciach lokacjach i tle historycznym?

 

Jak wracałem do domu z grą to tak zciekawosci wlazłem do empiku żeby zobaczyć ile liczą za wieśka i widziałem kompendium miałem nawet kupić ale odpuściłem,teraz żałuję :/

Bardzo ładne wydanie,musi super  pachnieć,wąchanie nowych książek zawsze na propsie

 

Genialnie pachnie, uwielbiam ten zapach właśnie :D Jest bardzo szczegółowy opis pochodzenia potworów z Wiedźmińskich gier, ich zwyczajów czy zachowań, bronie są wspomniane przy okazji różnych opisów, czy to fachu, jakim jest bycie profesjonalnym łowcą potworów, czy tez przy okazji innych ciekawostek, ale całość skupia się na tle historycznym i bardzo konkretnym rozwinięciu zagadnień ze świata gier - religii, magii, wojen, konfliktów rasowych, Wiedźminach - bardzo dużo informacji.

 

A warto czytać zarówno notatki i książki z gry jak i to kompendium. W jednej z takich książek dzisiaj znalazłem wiele informacji o Novigradzie i na tę chwilę mieszka tam aż 30 tys. osób. Patrząc po ich ogromnej ilości po prostu wszędzie to jestem skłonny w to uwierzyć.

 

A najlepszym elementem całej tej książki jest jej zredagowanie w taki sposób, jakby to faktycznie prawdziwy Jaskier pisał - genialna robota i pełen podziw dla twórców.

 

Kurde, kapitalna książka - ile to cudeńko?

 

Ja zapłaciłem 54,90 + przesyłka do paczkomatu 6 zł ;)

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do was a mianowicie o zadanie brudna forsa. Wyskakuje mi polecenie abym przeczytał list w ekwipunku, przejrzałem wszystko łącznie z książkami i nic:/ nie wiem co jest przyczyną, iż nie mogę wypełnić tego zadania? Ma ktoś na to radę?

Ten quest jest zbugowany. Jak zwiedzałeś okolicę i odwiedziłeś sam miejsce w które prowadzi ten quest to później nie da się go już ukończyć.

Odnośnik do komentarza

A wiecie że w Nowigradzie jest(wrzuce spoiler w sumie nic szczególnego,dotyczy kupców i handlarzy ale miałem małe zaskoczenie ze to wrzucili do gry)

krasnolud zajmujacy się wymiana walut, super mi to podbiło klimat i realizm świata,księgarnia oferująca bardzo przydatne i ciekawe księgi z mini questem,tytuły niektórych książek bekowe

 

Odnośnik do komentarza

A wiecie że w Nowigradzie jest(wrzuce spoiler w sumie nic szczególnego,dotyczy kupców i handlarzy ale miałem małe zaskoczenie ze to wrzucili do gry)

krasnolud zajmujacy się wymiana walut, super mi to podbiło klimat i realizm świata,księgarnia oferująca bardzo przydatne i ciekawe księgi z mini questem,tytuły niektórych książek bekowe

 

 

Gdzie jest ta ksiegarnia? Dokladnie?

 

 

A tak nawiazujac do gry, goty sa runy na mieczu, im wiecej ich masz wbitych tym lepszy efekt :banderas:

 

 

Na razie mam "male" runy, ciekawe czy wieksze beda jeszcze bardziej widoczne na mieczach. I jeszcze lightbar na dualshocku wyswietla kolor taki sam jak twoja runa na mieczu, fajny detal.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś solidnie i powoli najwyższy poziom zaczyna być naprawdę grywalny. Z tego co obserwuję na własnej skórze, najlepszym znakiem do używania przy każdej walce jest Quen. Mój build idzie w całości w szybkie ciosy. Quen jest idealny pod ten poziom trudności, ponieważ zawsze przytrafi się jakiś niefortunny błąd/zły unik/wszystko inne i wtedy mamy tą pewność, że pierwszy cios mamy zaabsorbowany. Odczekamy kilka sekund, narzucamy tarczę od nowa i można walczyć. :)

Odnośnik do komentarza

Ej mam pierwszy minus. Gwint stał się za łatwy. Mam uber talie Królestw Północy ze wszystkimi najlepszymi kartami plus 10 8 czy 7. Najniższą kartę w talii mam 5 oraz dijkistre (4)  i talara (1) ale oni to szpiedzy :) Nie mogę przegrać. W novigradzie niby najtrudniejsi gracze a ja ich pokonałem od niechcenia. Bankier i burdelmama. Turniej też znowu wygrany i rozjechani przeciwnicy. Troszkę niefajnie że jak już zbierzesz deck nie ma przeciwnika na ciebie. Może później na jakiegoś trafię. Ciekawe czy z cesarzem da radę zagrać ;)

 

 

Znalazłem wypasiony quest. Zostałem szeregowym pod sierżantem trollem. :D Jak ten troll cudnie śpiewa wojskowe piosenki. Tak jak w W2 trolli nie powinno się zabijać.

 

 

Gra uzależnia. Jutro nie będę miał czasu poza rankiem na granie. W sobotę i Niedzielę poza domem jestem. Będzie niezły detox. A od poniedziałku do pracy ponownie trzeba wrócić :(

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

3.20 wyłączyłem konsole, grałem z przerwami na szame od 19.00 uhh

sad cały wyczyszczony chodze po kolejnym, ktoś zna liczby ile jest/ może być questów w grze?

 

btw Postać - R2 - i na dole w rogu jest ilośc godzin, tylko chyba mi coś zle wskazuje

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

szwankuje bo pewnie nie wylaczasz za kazdym razem ps4 na amen tylko wprowadzasz w tryb uspienia, a niestety w trybie uspienia gra caly czas liczy czas jakby byla wlaczona, ja mam przez to juz 40h w tej grze hahaha

 

kompendium wiedzmina zamawiam juz dzis ;)

 

na karty do gwinta bede polowac na allegro, w sumie moglem wziac kolekcjonerke na xone, sprzedac sama gre i kupic sama gre na ps4

Odnośnik do komentarza

Jak juz myslalem, ze ogarnalem gwinta to pierwszy koles na zamku u cesarza mnie rozwalil chyba z 6 razy. Ale z czyj do ludzi jak ja mam 2 karty reszta losowa i slabe a ok kilka 10, jakies pozogi za(pipi)ane itp.

 

Da sie gdzies kupowac karty do gwinta czy tylko mozna je wygrac?

 

No dlatego trzeba oprócz kart mieć troche intelektu. Jak ten cienias cie rozwalił moze po prostu daruj sobie gwinta taka rada :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...