Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Również cisnę na PC. Kupiłem grę dla kart, ale były też płytki bez kodu.

Teraz planuje kupić kod, ale nie wiem gog czy steam? Jakieś za albo przeciw możecie?

Gog podpowiada aby połaczyć W3 z Gog... Pytanie jak z postępem gry, bo jestem już za Baronem i gram na Death march. Nie chciałbym zaczynać od nowa :/

Odnośnik do komentarza

1. Walki są frustrujące. Mam ochotę zniżyć poziom trudności tylko żeby szybciej się kończyły, ale nie chcę czuć się jak lama.

2. Zaczyna mnie irytować jak dużo questów polega na "Zrób BlaBlaBla, używając wiedźmińskich zmysłów". No łał, ależ ekscytujące. Najlepsze jak NPC daje mi wskazówki, idź koło głazu, potem miniesz wysokie drzewo i skręcając w prawo dojdziesz do zniszczonego wozu. Okej, super. Ale po ch.uj skoro gra od razu Ci pokazuje linię na minimapce dokąd iść? xD Te segmenty gameplayu z wiedźmińskim zmysłem to nie gameplay, to interaktywna cutscenka gdzie muszę robić dokładnie to, co zaplanował twórca. Słabo. 

 

Ale cała reszta, świat, muzyka, fabuła, postacie, klimat ROZWALA macicę. 

Odnośnik do komentarza

1. Walki są frustrujące. Mam ochotę zniżyć poziom trudności tylko żeby szybciej się kończyły, ale nie chcę czuć się jak lama.

2. Zaczyna mnie irytować jak dużo questów polega na "Zrób BlaBlaBla, używając wiedźmińskich zmysłów". No łał, ależ ekscytujące. Najlepsze jak NPC daje mi wskazówki, idź koło głazu, potem miniesz wysokie drzewo i skręcając w prawo dojdziesz do zniszczonego wozu. Okej, super. Ale po ch.uj skoro gra od razu Ci pokazuje linię na minimapce dokąd iść? xD Te segmenty gameplayu z wiedźmińskim zmysłem to nie gameplay, to interaktywna cutscenka gdzie muszę robić dokładnie to, co zaplanował twórca. Słabo. 

 

Ale cała reszta, świat, muzyka, fabuła, postacie, klimat ROZWALA macicę. 

czysta brudna prawda o tej grze, ale i tak jest genialna choc mogla byc jeszcze lepsza

Odnośnik do komentarza

Figaro, w dużo już masz przegrane? Dla mnie walki na początko to reż była katorga. Pamiętam jak dziś pierwszą walkę w watachą dzików w Białym Sadzie i jedno wielkie WTF. Jednak z biegiem gry, wczułem się w ruchy, znalazłem swoje schematy i było zdecydowanie lepiej. Fakt, że jako fan książek starałem się aby choć trochę walki z gierki odpowiadały walką z wersji pisanej.

Odnośnik do komentarza

Hehe schematy to bardziej mi chodziło w sensie strategii na walki. Więcej znaków, pułapek itp a mniej czystej sieki. Coś jak Wiesiek w książce.

 

No przy Baronie z tego co pamiętam jeszcze się lekko irytowałem walką.

 

Co do schematów, które znajdujesz to poprostu receptury i plant jak zrobić daną broń, zbroję czy miksturę. Jak znajdziesz dany schemat (i przeczytasz?) np na broń to pojawia się u kowala z możliwościà wykonania (o ile masz surowce).

 

ps grasz na boost mode?

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, na Boost Mode. Ale nawet bez boost mode jestem zachwycony jaka ta gra jest płynna. Nie potrafię wyłapać żadnych zacięć. Piękna sprawa.

 

Bez przerwy się zachwycam grafiką tej gry. Ciągle się zatrzymuję i podziwiam. Nigdy nie doświadczyłem gry, która miała by tak sycące kolory. 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Schematy, drogi Figaro, to plany na wykonanie elementów zbroi bądź oręża. Z czasem możesz znaleźć takie z zieloną czcionką, są to schematy elementów wiedźmińskiego cechu (w zależności od szkoły Wilk, Gryf, Żmija, Niedźwiedź, itd.) Jeden schemat = jeden element np. buty albo pancerz. Dzięki nim możesz wytworzyć pancerze lub broń u odpowiedniego rzemieślnika (kowala i płatnerza) posiadając odpowiednie składniki to wytworzenia no i kasę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie jak z postępem gry, bo jestem już za Baronem

O to ledwie zacząłeś. Powiedziałbym, że może 20%.

 

 

Najlepsze dopiero przed Tobą.

 

~200h na XO rozegrane, więc coś o tym wiem, ale ja nie o tym...

 

Również cisnę na PC. Kupiłem grę dla kart, ale były też płytki bez kodu.

Teraz planuje kupić kod, ale nie wiem gog czy steam? Jakieś za albo przeciw możecie?

Gog podpowiada aby połaczyć W3 z Gog... Pytanie jak z postępem gry, bo jestem już za Baronem i gram na Death march. Nie chciałbym zaczynać od nowa :/

 

?

Odnośnik do komentarza

Oglądałem jakiś filmik z tematu o islamizacji i po obejrzeniu w proponowanych wyskoczyło mi to :music:

 

 

Ja w ogóle się zakochałem w tym zespole niedawno, zarówno w folkowej, jak i metalowej wersji, zupełnie nie wiedząc wcześniej, że połowa najlepszej muzyki to remiksy ich kawałków (jeden ma już nawet 10 lat). Na marginesie to oni zrobili praktycznie cały podkład muzyczny donatanowi :) Kolejna sprawa że zespół dopiero co zakończył trasę koncertową z muzyką z wiedźmaka, z grupą teatralną, inscenizacją, kostiumami itd., ja czekam na info o nowej trasie bo tę niestety przegapiłem. Ten kawałek został właśnie skomponowany pod tę trasę.

 

 

Panowie i Panie - właśnie dzisiaj ukończyłem wątek Główny dzikiego Gonu!  Oczywiście nieświadomie zrobiłem motyw z czarodziejkami

że i jednej, i drugiej wyznałem miłość

, ale jeśli chodzi o zakończenie to byłem zadowolony

ta postać w kapturze w karczmie to jednak Ciri!

 

 

Teraz pytanie natury technicznej - dziewczyna też gra w Dziki Gon na swoim profilu. Jeśli zainstaluję teraz Serce z Kamienia, to dziewczyna nie chce, żeby cokolwiek się zmieniło w jej grze (czyli żeby ten dodatek się teraz nagle nie pojawił u niej jak jest w połowie podstawki). Czy trzeba specjalnie odpalić z poziomu menu grę "Serce z Kamienia", żeby zagrać, czy też po zainstalowaniu przeze mnie i tak jej pojawi się na tablicy przed karczmą nowy quest rozpoczynający dodatek? Dla mnie to nie jest problem, ale ona boi się, że niechcący coś aktywuje, albo że tylko podejdzie do karczmy i jej się zacznie wątek nowy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Kto wykonuje zbroję żmii? Kurdupel z kasztelu ani koleś z zamku na Skellige nie dają takiej opcji. 

Zbroję robi płatnerz z tym, że nie zgłaszasz się bezpośrednio do krasnala tylko do Yoany - jego pomocnicy. Ona jest mistrzem.

 

Świetny watek i zadanie w jednym. Ahh ten Wiesiek.. juz niedługo zasiadam do ost. dodatku :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...