Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Elitesse napisał:

Czy ja dobrze rozumiem, że ten patch "psuje" pierwotną wersję i nie ma opcji zainstalować czystą grę bez tego patcha? Po przywróceniu ustawień jak bez patcha gra chodzi gorzej?

Tak, prawdopodobnie jest to związane z przejściem na dx12, będą na pewno patche na patcha :D. Da się grać tylko na mocnym sprzęcie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bigby napisał:

Można też uruchomić w trybie DX11 i powinno wam działać bez zarzutu.

Nie ma takiej opcji, tylko downgrade, nowa wersja nie wspiera dx11.

1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie ma takiej opcji, tylko downgrade, nowa wersja nie wspiera dx11.

Dobra pierdole głupoty

 

image.png.098632de4e761fe0b403d1d67fe380eb.png

DX11 nie ma RT wiadomo, ale z wylaczonym RT wyglada dokladnie tak samo z wszystkim na UBER+ i SSR max mam 100+ fps na 3080, a na dx12 spadki wszystko jedno na czym (low, high) w niektorych lokalach i stuttering ...

 

No temat do dopracowania. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Homelander napisał:

A ja odpaliłem i po 20 min zdałem sobie sprawę, że znam tę gierkę na pamięć, więc daruję sobie tym razem :) Innym razem

Mam tak samo. 7 lat minęło a ja pamiętam tę grę na pamięć. Raz próbowałem wrócić ale odpadłem już w białym sadzie. Ogram na starość drugi raz

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, dee napisał:

A chodzi o tutorial? Bo tam chyba jest coś zwalone. Normalnie to wciskasz RT i potem przycisk danego znaku i działa bezproblemowo.

 

No to u mnie nie działa. 

Kilka razy mialem też już buga, że nie pojawiała się ikonka "zbadaj" i nie szło pchnąć zadania dalej. Musiałem się cofać autozapis wstecz

Odnośnik do komentarza

Recenzja paczyka:

 

PC: RTX 3080/ R5 3600

 

plusy:

+nowy quest: Super, polecam samemu odkryć, około 45 minut zajmuje, bardzo fajny, kilka zakonczeń, także się postarali

+ super jest nowa kamera, naprawdę zwiększa immersję i jakoś zwyczajnie lepiej mi się na niej gra

+ usprawnienia gameplayowe z modów znałem wcześniej, ale jak ktoś nie widział, to też na plus, dawno przetestowane rebalancingi, przebudowane drzewka skilli (max 3 punkty, a nie 5, co zwiększa ilość umiejętności do mutagenów na lvl 50+)

+ graficzne poprawki, tekstury i inne usprawienia na uber+ (część z nich też w wersjach konsolowych) wszystko pięknie i chodzi jak żyleta w dx11

 

minusy: 

- skopany dx12, dlatego na razie polecam tym, co nie mają rtx 4090 granie na dx11, są wszystkie ficzery oprócz RT i DLSS, pewnie trzeba czekać na patcha/sterowniki

 

image.thumb.png.c7a9d9a62652d27eb18a55176ef25341.png

image.thumb.png.0bcfd2a6dca395d98a8fb05cee1345b3.png

image.thumb.png.919bfb35973c45328664d60a074cc00c.png

image.png.243c32e95bf9f09db3367fd51764d48b.png

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Nie musisz mieć nadziei, przed instalką gry wybierz sobie to w ustawieniach:

image.png.0c90b807e29b15b0f510877ff01e3e5f.png

 

I masz temat z głowy.

Eh, wyrzuca mi to error po sciagnieciu zeby sprawdzil spojnosc plikow (co przechodzi bez problemu na 100%) i dupa :(. No nic, na PC to na kibelku mialo byc w jakos odrobine lepszej niz PS4. Tyle od zycia wymagalem a i tak sie zawiodlem. Moze kiedys.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, aset napisał:

Jak przenieść save z PS4 na ps5

 

W skrócie - odpalamy starą wersję PS4 - wchodzimy do gry - zapisujemy save - potem wchodzimy znów w zapisz save i klikamy L2 aby zrobić save multiplatformowy - już powinno działać 

 

 

To tak zawsze jest? Czy tylko niektórym tak się dzieje ze sejw nie odpala? 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Eh, wyrzuca mi to error po sciagnieciu zeby sprawdzil spojnosc plikow (co przechodzi bez problemu na 100%) i dupa :(. No nic, na PC to na kibelku mialo byc w jakos odrobine lepszej niz PS4. Tyle od zycia wymagalem a i tak sie zawiodlem. Moze kiedys.

 

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Aż specjalnie dzisiaj wywalę wszystko i ściągnę od nowa, żeby sprawdzić.

A nie mozecie na SD/Steam uruchomic w dx11? Performance jest taki jak przed patchem u mnie + masz nowe rzeczy wszystkie bez RT/DLSS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...