Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Shen napisał:

Jak mam premierowa wersje w pudle to update doda mi oba dlc czy musze kupic wersje goty? Ziomkowi pozyczylem i nie wiem czy jest sens odbierac

 

Ee to chyba za darmo Ci dlc nie doda do gry. Ja mam pudło i dlc 2x z tych kart też ciekawe jak to gra rozpozna. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

 

+ usprawnienia gameplayowe z modów znałem wcześniej, ale jak ktoś nie widział, to też na plus, dawno przetestowane rebalancingi, przebudowane drzewka skilli (max 3 punkty, a nie 5, co zwiększa ilość umiejętności do mutagenów na lvl 50+)

+ graficzne poprawki, tekstury i inne usprawienia na uber+ (część z nich też w wersjach konsolowych) wszystko pięknie i chodzi jak żyleta w dx11

 

minusy: 

- skopany dx12, dlatego na razie polecam tym, co nie mają rtx 4090 granie na dx11, są wszystkie ficzery oprócz RT i DLSS, pewnie trzeba czekać na patcha/sterowniki

 

Można do tego wgrywać jeszcze jakieś inne mody? No i czy wobec tego patcha ma to jakiś sens? Chodzi mi o grę na DX11, karta nie obsługuje RT.

Zastanawiam się na czym w to zagrać. Na XSX jest jakaś namiastka(?) RT, na PS4 ten patch chyba niczego nie dodawał, a na PC może chodzić najpłynniej.

PS4 odpada z wiadomych względów, jak RT na XSX będzie słaby, a gra będzie kiepsko działać, to chyba najlepszym wyjściem będzie PC z kartą 1660 Ti.

Odnośnik do komentarza

@KrYcHu_89 No u mnie na 12900k i 4090 mam 120 klatek w dodatku krew i wino ale jak uzywam szybkiej podróży gra crashuje , więc leci wersja ps5 i dość fajnie to wygląda jedynie te sekundowe zwiechy podczas wychodzenia z wody trochę słabo wyglądają na tle reszty . Ale liczę że nareszcie wymaksuje wieśka bo na premiere leciała głównie fabuła pomijając reszte zadań

Odnośnik do komentarza

image.thumb.png.b9a2601603dbcb6f825940b73d5ae589.png

24 minuty temu, Elitesse napisał:

 

Można do tego wgrywać jeszcze jakieś inne mody? No i czy wobec tego patcha ma to jakiś sens? Chodzi mi o grę na DX11, karta nie obsługuje RT.

Zastanawiam się na czym w to zagrać. Na XSX jest jakaś namiastka(?) RT, na PS4 ten patch chyba niczego nie dodawał, a na PC może chodzić najpłynniej.

PS4 odpada z wiadomych względów, jak RT na XSX będzie słaby, a gra będzie kiepsko działać, to chyba najlepszym wyjściem będzie PC z kartą 1660 Ti.

Pewnie można, ale większość musi być podbita przez twórców, żeby chodziło poprawnie

Dla samego questa już warto patcha zaistalować, więc tak.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, SpacierShark123 napisał:

@KrYcHu_89 No u mnie na 12900k i 4090 mam 120 klatek w dodatku krew i wino ale jak uzywam szybkiej podróży gra crashuje , więc leci wersja ps5 i dość fajnie to wygląda jedynie te sekundowe zwiechy podczas wychodzenia z wody trochę słabo wyglądają na tle reszty . Ale liczę że nareszcie wymaksuje wieśka bo na premiere leciała głównie fabuła pomijając reszte zadań

 

Masz taki sprzęt i chcesz grać na konsoli? 

To jakiś nowy wymiar samo chłosty? :kekw:

 

 

Jeszcze co do mojego problemu ze znakami, to nowy sysyem działa mi tylko jak odpalę grę na nowo ze świeżym sejwem. Na poprzednich nie działa mimo, że stary sejw nadpisuje się nowym. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, SpacierShark123 napisał:

@KrYcHu_89 No u mnie na 12900k i 4090 mam 120 klatek w dodatku krew i wino ale jak uzywam szybkiej podróży gra crashuje , więc leci wersja ps5 i dość fajnie to wygląda jedynie te sekundowe zwiechy podczas wychodzenia z wody trochę słabo wyglądają na tle reszty . Ale liczę że nareszcie wymaksuje wieśka bo na premiere leciała głównie fabuła pomijając reszte zadań

Konsole dostały wykastrowany ray tracing, nie wygląda to tak jak na PC a chodzi w 30 fpsach. Głównie różnią się odbicia (woda) i cieniowanie roślinności.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...