Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, aset napisał:

A kto zauważył że zmienili umiejętności?

Np zamiast dawać 500 życia daje 15% ogólnego.

Trening siłowy ma max 3 punkty nie 5 i zwiększa po 10%

 

 

 

no pisałem o tym :) w "recenzji", to było już 5 lat temu w rebalanced modzie, którego zresztą użyli tutaj kropka w kropkę.  

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2788/

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

Kuźwa, jakie to cholerstwo trudne jest na tym najwyższym poziomie :obama:
Lata temu też tak zaczynałem, ale nie przypominam sobie, żeby mną tak początkowe ghule pomiatały :sweat:





 

Na premiere najtrudniejsze w najtrudniejszym poziomie było nie zginąć przez framerate :spicy: w misji gdzie eskortowało się Barona i walczyło z tymi duszkami to był dramat

Odnośnik do komentarza

No i dupa. Krew i Wino oraz Serca z Kamienia pojawiły się w końcu w wersji na PS5 w sklepie, ale zainstalowanie ich nadal nic nie daje. Gra nie widzi tych dodatków jako zainstalowanych. Przywracanie licencji nie pomogło. Nadal nie mogę wczytać swojego zapisu z PS4. CDPR nie byłoby sobą gdyby czegoś nie zjebali na "premierę" :/

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ja na PS4 zrobiłem wszystko i wbiłem 100% trofeów, więc na PS5 jadę zupełnie od nowa i żaden stary save mnie nie obchodzi :fsg:
Ja pierdzielę, przecież mi tu ze 300h pęknie, jak ja sobie chodzę, zwiedzam i opyerdalam wieśniakom szafki, a Vesemir wciąż na mnie czeka przed knajpą w Białym Sadzie :kaz:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze nie ma transmogu, bo zbroja z serialu podoba mi się tylko na podstawowym poziomie. Ogólnie chodzi mi full, bez hairworks i rzecz jasna RT i tylko po załadowaniu na chwilę gubi klatki, ale  tak jest ok. Wydaje mi się że jakby więcej ludzi w Novigradzie, bagna ładniejsze (ale na screenach rozmazuje trochę), ale woda teraz wygląda mi gorzej niż wcześniej.

screenshot_14229.png

screenshot_171256.png

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
Oczywiście wersja GOTY PS4 ściągnęła mi poprawkę, ale w wersji na PS4 i pół godziny szukałem w sklepie "Edycji kompletnej". CDP jak zawsze wszystko ułatwia:facepalm:
Mam w bibliotece cyfrową wersję wersji gry roku i chcąc pobrać wersję na ps5 wyświetla mi, że muszę zapłaci ponad 7dych... Innej darmowej wersji na ps5 nie widzę...

/Edit
Znalazłem tą edycję kompletną - bardziej jej ukryć nie mogli
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Malibu napisał:

Ale zjebali tą wersje, gra bez RT używa mi 50% karty xDDD, JAK!! CPU bottleneck raczej niemożliwy. Dlss tez dupa, więcej klatek mam bez jego używania bo większe jest użycie karty (bez RT).

 

Co oni tutaj odjebali to nie mam pojęcia 

 

Przejść na ciemną stronę mocy - dx11 do czasu aż poprawią wydajność. 

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się instalować wersji PS5 dzisiaj, zostaje przy PC, w sumie nowy content juz ograny :), ale widzialem u kumpla, wygląda i chodzi to zajebiscie, w Białym Sadzie w trybie perf pięknie i płynnie. No różnica względem poczciwej PS4 ogromna. Szybkie rzucanie znaków na padzie tez super się sprawdza, nowa kamerka wiadomo sztos. No gra będzie znowu hitem na PS5 ze wzgledu na natywną wersję, głównie z braku dobrych duzych RPG w tej generacji i do tego gra kosztuje grosze, a starcza na 200h. 

Odnośnik do komentarza
No i dupa. Krew i Wino oraz Serca z Kamienia pojawiły się w końcu w wersji na PS5 w sklepie, ale zainstalowanie ich nadal nic nie daje. Gra nie widzi tych dodatków jako zainstalowanych. Przywracanie licencji nie pomogło. Nadal nie mogę wczytać swojego zapisu z PS4. CDPR nie byłoby sobą gdyby czegoś nie z(pipi)ali na "premierę"

Może trzeba je kupić jeszcze raz, użytkownicy PS są przyzwyczajeni do kupowania jednej gry po 5 razy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...