Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze takie pytanie do braci konkuterowców - czy na możliwie najwyższych ustawieniach grafiki, ale z RT takim jak na konsoli (czyli tylko cieniowanie) i w rozdziałce 1440p będzie szansa w to pograć w stabilnych 60 klatkach na 3070ti i ryzen 5600g?

 

No i rozumiem, że DLSS na tej karcie nie wykorzystam, bo gra ma to skaszanione? 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Michał102 napisał:

No to jeszcze takie pytanie do braci konkuterowców - czy na możliwie najwyższych ustawieniach grafiki, ale z RT takim jak na konsoli (czyli tylko cieniowanie) i w rozdziałce 1440p będzie szansa w to pograć w stabilnych 60 klatkach na 3070ti i ryzen 5600g?

 

No i rozumiem, że DLSS na tej karcie nie wykorzystam, bo gra ma to skaszanione? 

Na dx11 tak, ja na 3080 mam 70-100 klatek (1440p UW wszystko Uber/Uber+, TAA, SSAO, SSR max).

 

Na dx12 możesz próbować z RT I DLSS, ale ja odpuściłem, za duze skoki wydajnosci, a RT bez reflections to lipa, zreszta co bys nie wlaczyl spadki podobne do 30 fps. Może po optymalizacji patchami/driverami będzie lepiej, na razie dx11 way to go dla twojego setupu.

dx11 = brak RT 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schabek napisał:

 

 

:leo:

 

 

No jak boga nienawidze przysiegam ze spusty nad tym "nextgenowym" wiedzminem to jest jeden z lepszych trollingow na forum w ostatnich latach. Ktory kurwa mamy rok? I te porownania z innymi grami XD Te rosliny XD ALE ODBICIA W WODZIE? :obama: Ja juz nie bede sie pastwil i porownywal z graficznymi sztosami na obecna generacje, ale nawet tlou2 czy rdr2 odpalane na ps4 wciaga wiedzmaka dupa. A to tylko grafika ktora odstaje nawet na kompach wartosci uzywanych audi, gdzie reszta. Optymalizacja jak zwykle iksde ale kosciol cdpr wybaczy. Szkoda ze dla tworcow Callisto gracze nie byli tacy wyrozumiali. I dla killkudziesieciu innych gier. Fizyka z ps360. No w 2015 to robilo wrazenie ale dajcie mu juz zdechnac w spokoju

 

Większych bzdur dawno nie czytałem, gratulacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

No dobra, trochę przesadziłem, poziom GTA IV.

 

Byłoby to nawet całkiem zabawne, gdyby nie fakt, że W3 na moich screenach robionych bezpośrednio z gry wygląda lepiej niż Twój Horizonik na Twoich screenach z photomode (które mają się nijak do tego jak naprawdę ta gra wygląda).

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

No GTA IV to to nie jest, ogólnie rzecz biorąc też to nie jest najlepiej wyglądająca gra i nie będzie nią już nigdy, nie ma się co spuszczać za nadto. Tak, Horizon:FW, Tlou Remake i Ratchet:RA to są najlepiej wyglądające gry, nie tylko na PS5.

 

Jak wyjdzie ich wersja PC, to już w ogóle będzie można wtedy się spuszczać. W3 wygląda zajebiście, jak na 7 letnią grę :). Tylko ray tracingowe ficzery umieściłbym gdzieś w top3 obok Metro i Cyberka (nie widzialem jeszcze np. Callisto, tam chyba też jest pro). Ale RT to nie jedyny aspekt grafiki komputerowej...

 

A z CDP znowu się śmieją, bo znowu spierdolili trochę temat, który wydawał się prosty, bo nie każdy siedzi 5 lat nad suwakami i analizuje, który dlss włączyć albo jaki plik usunac, zeby "działało". Benchmarki nie kłamią. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Tak, Horizon:FW, Tlou Remake i Ratchet:RA to są najlepiej wyglądające gry, nie tylko na PS5.

 

Na konsolach może i tak. Ponadto ja piszę o swojej wersji W3, bo patrząc na Twoje screeny to gramy w "trochę" inne gry. I tak, W3 nie jest najlepiej wyglądającą grą, co jest zresztą oczywiste, ale to nie ja tu wleciałem z jakimiś porównaniami z dupy do Horizona (bo Horizon ma fale!). Co nie zmienia faktu, że W3 w wymaksowanej wersji zupełnie nie ma się czego wstydzić nawet w 2022r.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, UberAdi napisał:

Ale komuś rzeczywiście na DX11 czyli bez RT ta gra działa gorzej niż wcześniej z ustawieniami takimi jak kiedyś czy źle zrozumiałeś co tu ludzie pisali?

Ja nadal mam i7 8700k i RTX 2070. Na DX11 i ustawieniach Uber+ trzyma 60 klatek w Tousaint z rzadkimi dropami do 55 w 1440p

 

No to nie wiem bo bardzo dużo ludzi zgłaszało, że po patchu nawet po zejściu z ustawień gra im chodzi gorzej. Przetestuje w takim razie dzisiaj osobiście bo może ludzie wybierali dx12, i się dziwili, że jest chujnia na słabym sprzęcie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...