Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, tjery napisał:

 

Na konsolach może i tak. Ponadto ja piszę o swojej wersji W3, bo patrząc na Twoje screeny to gramy w "trochę" inne gry. I tak, W3 nie jest najlepiej wyglądającą grą, co jest zresztą oczywiste, ale to nie ja tu wleciałem z jakimiś porównaniami z dupy do Horizona (bo Horizon ma fale!). Co nie zmienia faktu, że W3 w wymaksowanej wersji zupełnie nie ma się czego wstydzić nawet w 2022r.

Kolega jak zwykle to samo, neguje wszystko i wszystkich :obama:.

 

Ja gram w UW 1440p bez RT i preferuje UW 1440p nad 4k, ponadto gralem w uber hiper max plus itd. itp. zeby zobaczyc na dx12 (RT próbowalem, źle to dziala i źle dziala tez u Ciebie, nie piernicz głupot, bo wszystkie benchmarki i gameplayie w necie to pokazują) I nie, nie robi wrażenia jak Horizon, poza tym gra nie działa z tym dobrze na zadnym sprzęcie, screeny screenami, nie każdy lubi tylko podziwiać fantastyczne odbicia, niektorzy lubią też grać. Po co siać taka patologię i pierdolić takie głupoty. 

 

W dx11 gra działa i wyglada dobrze, sa roznice i fajnie, ale nie jest to inna gra w 1440p UW na uber niz w 4k nie UW z RT (poza tym, ze ladniejsze screeny i mniej widac). 

 

Moze czas kupic PS5 I spróbować też innych gier, nie tylko PC master race...

...

 

 

Porównywanie w ogóle Horizona z 2022 do W3 z 2022 graficznie to nie jest nawet na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Kolega jak zwykle to samo, neguje wszystko i wszystkich :obama:.

 

Ja gram w UW 1440p bez RT i preferuje UW 1440p nad 4k, ponadto gralem w uber hiper max plus itd. itp. zeby zobaczyc na dx12 (RT próbowalem, źle to dziala i źle dziala tez u Ciebie, nie piernicz głupot, bo wszystkie benchmarki i gameplayie w necie to pokazują) I nie, nie robi wrażenia jak Horizon, poza tym gra nie działa z tym dobrze na zadnym sprzęcie, screeny screenami, nie każdy lubi tylko podziwiać fantastyczne odbicia, niektorzy lubią też grać. Po co siać taka patologię i pierdolić takie głupoty. 

 

W dx11 gra działa i wyglada dobrze, sa roznice i fajnie, ale nie jest to inna gra w 1440p UW na uber niz w 4k nie UW z RT (poza tym, ze ladniejsze screeny i mniej widac). 

 

Moze czas kupic PS5 I spróbować też innych gier, nie tylko PC master race...

...

 

PS5 kupiłem pewnie jako jeden z pierwszych w dniu premiery. We wszystkie wymienione przez Ciebie gry grałem na PS5 i mam porównanie do tego co widzę na swoim PC.

W W3 jak już wcześniej pisałem ze wszystkim na max (uber+, max hairworks, max RT) w 4K z DLSS2 w quality i DLSS3 mam między 80-120 fps, bez żadnych ścinek itp., więc nie, u mnie nie działa to źle.

Ogólnie czytając zdecydowaną większość Twoich wpisów poważnie bym się zastanowił nad zarzucaniem komuś innemu pierdolenia głupot.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Schranz1985 napisał:

Niezła sraka z tego pacza.
Jak ktoś ograł to może włączyć z ciekawości, i wyłączyć:)


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Jak dla mnie to wiedzmin wygląda teraz fenomenalnie, sa gusta i guściki. Ja z chęcią znowu zniknę na 100+ godzin w tym swiecie. I mam takie pytanko. W białym Sadzie tam gdzie jest posterunek Nilfgardu są takie kraty i za nimi kawałek rozwalonego mostu. Jak chce otworzyć, to wyskakuje komunikat że potrzeba klucza. Da się tam wejść?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, GSPdibbler napisał:

Jak dla mnie to wiedzmin wygląda teraz fenomenalnie, sa gusta i guściki. Ja z chęcią znowu zniknę na 100+ godzin w tym swiecie. I mam takie pytanko. W białym Sadzie tam gdzie jest posterunek Nilfgardu są takie kraty i za nimi kawałek rozwalonego mostu. Jak chce otworzyć, to wyskakuje komunikat że potrzeba klucza. Da się tam wejść?

No to jeszcze raz odpisuje, bo skasowali  - TAK, da się wejść. Szukaj po ścianach:).  

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@schabek - ja tu widzę spusty nad zajebistością Wiedźmina 3 (a ta jest niepodważalna, nawet w 2022, zwłaszcza teraz), a nie nad tym, jacy REDzi sa zajebiści.
To programistyczne patałachy, nie mające pojęcia o optymalizacji i nikt tego nie neguje - po prostu odświeżyli swoje magnum opus i ludzie jarają się jedną z najlepszych gierek ever, podrasowaną na dzisiejsze czasy.
Jakby Rockstar zrobił to samo z RDRII to też bym się jarał, bo uwielbiam ten tytuł.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...