Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, tjery napisał:

Jest, Pipollinio pisał o DLSS2 bez FG, a DLSS2 nic nie daje w np. miastach, bo CPU ogranicza. 

Przestań tak bronić ciągle tego generatora. Przecież to jest gówno. Obraz się rwie. Nawet z włączonym v-sync w opcjach Nvidia i tak dalej jest widoczne rwanie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Przestań tak bronić ciągle tego generatora. Przecież to jest gówno. Obraz się rwie. Nawet z włączonym v-sync w opcjach Nvidia i tak dalej jest widoczne rwanie. 

 

Nic się nie rwie ;) masz coś nie tak w ustawieniach i dlatego masz screen tearing, to nie ma nic wspólnego z FG

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, tjery napisał:

 

Nic się nie rwie ;) masz coś nie tak w ustawieniach i dlatego masz screen tearing, to nie ma nic wspólnego z FG

Wyłączam FG i jest idealnie. Włączam i się rwie. Faktycznie, nie ma nic z nim wspólnego... Mam włączony i G-Sync w LG C1 i v-sync w ustawieniach Nvidia. Wszystko jest jak trzeba. Generator to po prostu gówno które trzeba dopracować. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Wyłączam FG i jest idealnie. Włączam i się rwie. Faktycznie, nie ma nic z nim wspólnego... Mam włączony i G-Sync w LG C1 i v-sync w ustawieniach Nvidia. Wszystko jest jak trzeba. Generator to po prostu gówno które trzeba dopracować. 

 

Mi nie wierzysz to zobacz sobie gamepleje w necie, nikomu nic nie rwie.

W odpowiednim temacie można kontynuować i sprawdzić co masz nie tak.

Odnośnik do komentarza

Przez granie w W3 totalnie zapominam sterowania w innych grach. Wczoraj w Tsushimę nie byłem w stanie grać bo powtarzałem przyciskologię z Gerwazego. Nawet w SniperElite5 na pvp nie trzaskałem łbów jak zwykle, ledwie 2-3 fragi na meczyk. 

W3 jest tak absorbujący że chyba nie ma sensu grać obok niego w nic innego. Nowa kamerka rodem z God of Whore podoba mi się ale w trybie eksploracji. Starcia to jednak oddalenie widoku aby mieć wgląd na pole walki.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj na ps5 i powiem Wam, że całkiem solidnie to wygląda. Co prawda wczoraj 2 godzinki pograłem i 60 klatek robi robotę. Walka nigdy nie była jakaś super ale teraz walczy się nieźle.
Płotka tylko mi świrowała nie chciała nawracać czy zaczepiała się o znikające drzewa ale myślę, że to takie nie uciążliwe bugi więc mam nadzieję, że pogram dłużej bo przechodziłem go dawno ale bez dodatków, a teraz mam wersję kompletną.

 

Nowa kamera fajna ale w walce powinna się z automatu nieco oddalać bo często zasłania jak przeciwnik wyprowadza cios.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Michał102 napisał:

Mi ta nowa kamera nie pasuje w żadnym trybie, gerwazy za dużo pola widzenia zasłania. 

 

No lipa, próbowałem się przekonać do tej zbliżonej kamerki w eksploracji, ale za dużo wszystko znika z ekranu, a już gorzej taka kamera funkcjonuje w walkach, gdzie masz wokół siebie 5-6 potworów. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem że od początku gram z kamerą z bliska, dość szybko się przyzwyczaiłem i teraz taką preferuję:)

Wieśka przechodziłem już dwukrotnie i myślałem że trzeci raz nie wsiąknę. Jakże się myliłem:D.

Bardzo podobają mi się nowe warianty pogodowe zaserwowane w paczu. Żałuję że podczas medytacji oprócz pory dnia nie można zmieniać pogody, bo jest taki wariant który totalnie zmienia kolorystykę i gra nabiera mega klimatu. Wygląda wtedy jak po modach z reshade:obama:.

 

ace0b8e0-2068-4c43-baqidrn.png

 

1df1a909-0a76-48ca-b06gdr3.png

 

 

03f5ba9a-34cc-473d-89pceyd.png

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...