Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ogrywał ng+?
Weźcie podpowiedzcie czy lepiej robić drogę ku zagładzie na ng+ czy na ng.
Może bym i w platynę pocelowal bo gra mi się sztos i kupione w cyfrze to zawsze w międzyczasie polatam.
Tylko te missable trophy ehh.
Jest jakiś dobry poradnik.
Kurde nie nawiedze grać z poradnikiem.
Chciałbym tylko radę zanim ruszysz story w tu i tu to zrob to i to bo później się nie da.
Te karty uzbierać to upierdliwe bardzo?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

  Obecnie skupiam się na graniu w Gwinta i zdobywaniu kart bo miałem ostatnio krytyczną sytuację w jednym z zadań gdzie opuszczenie lokacji z imprezą w maskach i zakończenie questa przed pokonaniem wszystkich karciarzy sprawiało że zadanie zebrania wszystkich kart było zawalone. No i musiałem spiąć dupę aby wszystkich lokalnych grajków pokonać.

  Mam obecnie 7 niezużytych punktów do umiejek bo mam postać pod rzucanie znaków, lekki pancerz (dlatego skupiam się na secie Szkoły Kota) oraz odzysku adrenaliny. Z miejsc mocy nazbierało mi się kilka skillpointów ale nie będę w nic inwestował zanim nie odblokuję dwóch ostatnich slotów. 

Z kasą w grze nie problem jeśli się biega i wszystko zbiera. Jedynie najrzadsze składniki alchemiczne i do craftu kosztują sporo i lepiej czasem kupić niż liczyć na znalezienie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

  Obecnie skupiam się na graniu w Gwinta i zdobywaniu kart bo miałem ostatnio krytyczną sytuację w jednym z zadań gdzie opuszczenie lokacji z imprezą w maskach i zakończenie questa przed pokonaniem wszystkich karciarzy sprawiało że zadanie zebrania wszystkich kart było zawalone. No i musiałem spiąć dupę aby wszystkich lokalnych grajków pokonać.

  Mam obecnie 7 niezużytych punktów do umiejek bo mam postać pod rzucanie znaków, lekki pancerz (dlatego skupiam się na secie Szkoły Kota) oraz odzysku adrenaliny. Z miejsc mocy nazbierało mi się kilka skillpointów ale nie będę w nic inwestował zanim nie odblokuję dwóch ostatnich slotów. 

Z kasą w grze nie problem jeśli się biega i wszystko zbiera. Jedynie najrzadsze składniki alchemiczne i do craftu kosztują sporo i lepiej czasem kupić niż liczyć na znalezienie.

 

A w tym przypadku powinieneś na średni ze szkoły gryfa , ewentualnie wilka i z umiejętności dodatkowo kupić techniki szkoły gryfa by zmaksymalizować moc znaków. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gwint jest trochę "luck dependent" ale tylko trochę. Pod większość partii da się ustawić lub wylosować odpowiednie karty. Warto mieć szpiegów i karty żywiołowe, zaraz obok kart ze wsparciem kart wycofanych ze stołu. Ogólnie minigierka jest super miodna, choć na początku może być faktycznie trudno wygrywać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...