Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Figuś napisał:

płotka to stara kurwa, przydaje się jedynie jak się przeładujesz i chcesz szybko do znaku szybkiej podróży podjechać co by mieczury opchnąć kowalowi :lapka:

 

W Krew i Wino w turnieju rycerskim jeśli chcesz go wygrać, to musisz opanować 3 najchujowsze mechaniki w grze jednocześnie. Sterowanie płotką, strzelanie z kuszy i atakowanie mieczem z konika.  

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

 

W Krew i Wino w turnieju rycerskim jeśli chcesz go wygrać, to musisz opanować 3 najchujowsze mechaniki w grze jednocześnie. Sterowanie płotką, strzelanie z kuszy i atakowanie mieczem z konika.  

wczoraj to robiłem, wystarczy się skupić na jeździe i strzelaniu z kuszy żeby wygrać, niestety po tym jest walka na koniach i to mi kurwa zajęło jakieś 15min bo ani ja ani NPC nie mógł trafić XD

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Czezare napisał:

Co do błędów i gliczy to o chodzącym samopas Wieśmanie pomimo że nie wychylam gałki pada już wspomniałem. Pewnie wina kontrolera, choć tylko w tej grze mi się to dzieje. Np w CoD-ie jest lux. Czeka mnie prawdopodobnie wydatek niestety.

Poza tym wczoraj jak wyczyściłem obóz ludożerców w Velen i od razu chciałem zasejwować to kółeczko sejwa na czarnym tle w prawym dolnym rogu kręciło się i kręciło, ale nie zasejwowało. Po dwóch minutach dałem se na luz i zresetowałem grę. 

Poza tym w zakładce Postać pojawia mi się każdorazowo podłużny, ciemny migoczący artefakt przechodzący przez czoło Gervonty co widać na poniższym zdjęciu. Też tak macie na PS5?

IMG_20230110_130612225.jpg

 

27 minut temu, Figuś napisał:

ta, ten glitch to od premiery w 2015 występuje XD

 

Tak mam ale w 2015 tak nie miałem. Widać ze devowie latając to wkladali trupy do szafy zamiast je eliminować xd

Odnośnik do komentarza
Na ng+ prędzej czy później będziesz musiał zmienić zbroję, bo ta  z poprzedniej gry będzie słaba.  Warto tylko trzymać miecz Aerondight. 
Mam miecz i właśnie się zastanawiam czy jest sens zbierać kasę i robić cały set arcymistrz czy olać i ng+ zacząć?
A w ng+ będą ulepszone wersje setów?
Planuję zrobić ng+ na najtrudniejszym poziomie.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czezare napisał:

Siedem roków temu w to grałem to i zapomniałem. Jak już posiadam cały podstawowy set schematów Gryfa znaleziony w Velen to z tym gdzie, do jakiegoś kowala?

Ciuszki to u Barona a mieczyki to byle jaki kowal. Masz jakiegoś odkrytego? 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Wredny napisał:

 

Fajnie, że napisałeś, w razie gdyby ktoś przeoczył poniższy komunikat :reggie:

 

 

On już dawno by to zmienił, ale nieustannie ma bekę jak ktoś to wytknie, nie wiesz?

Pewnie wiesz.

Ale może nie?

Dlatego właśnie Ci napisałem.

Jest jak mówię.

 

Wysłano z toalety podczas robienia dwójki, papier Regina 4 warstwy

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Miałem lecieć od nowa ale oczywiście mam sejvy z innej wersji niż mam zakupiona na ps5. Walić. 

Początek był ciężki ale gdzieś od 10 lvl już jest git. Wczoraj ubiłem bez problemu np Biesa z czaszka. Także jak ktoś chce grać na najwyższym to się nie zniechęcać ciężkim początkiem. Gdy odblokuję się parę skilli jest dużo łatwiej. Nie przypuszczałem że nie będę mógł się oderwać od grania. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Szymek napisał:

Miałem lecieć od nowa ale oczywiście mam sejvy z innej wersji niż mam zakupiona na ps5. Walić. 

Początek był ciężki ale gdzieś od 10 lvl już jest git. Wczoraj ubiłem bez problemu np Biesa z czaszka. Także jak ktoś chce grać na najwyższym to się nie zniechęcać ciężkim początkiem. Gdy odblokuję się parę skilli jest dużo łatwiej. Nie przypuszczałem że nie będę mógł się oderwać od grania. 

 

Początek jest rzeczywiście trudny, bo łatwo się ginie. Ale historia tak trzyma za jajca że jest caly czas syndrom jeszcze jednego zadanka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeskoczyłem na wyższy poziom trudności bo się zorientowałem, że na początku nie zmieniłem i jakoś łatwo było. Powiem Wam, że teraz jakoś więcej rzeczy fajnych w wiesiu zauważam albo po prostu zapomniałem. Fajnie są zrobione takie drobne rzeczy jak hasła  wieśniaków typu "mój mąż jest z zawodu dyrektorem" i ogólnie jakoś tłoczno się zrobiło na ulicach w takim Novigradzie. Teraz miałem tą misję z tą śpiewczką Cyraneczką no jej pieśń jest zrobiona świetnie.
Trzeba przyznać, że Wiedźmin jest zrobiony wyśmienicie. Non stop robię te poboczne questy i w ogóle mi się nie nudzi :)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj troche porobiłem głównych questow w Novigradzie i powiem wam że karny benis się należy cdpom. Wywaliło mi parę razy gre bo chciałem sobie wczytać poprzedni sejw no i  freeze calej apki robiło. 

 

Cdp pewnie zbiera sobie wszystkie te błędy co wysyłam i tak właśnie robi się z ludzi quality testing :dafuq:

 

Ale w Novigradzie mocny tlok, ciężko czasami się przebić przez tych ludzi jak chodzą większymi grupami. 

 

Anyway, dla mnie wiedzminek goty 2022 tak czy owak, do tego dodatkowe zbroje (noszę aktualnie set tygrysa), wszystkie te usprawnienia wydajnościowe i graficzne. Wiedzmin to życie, bawię się w nim jakbym gral za pierwszym razem :gigabeta:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...