Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Dotarłem w końcu do Novigradu i jest problem z saveowaniem :/ X razy zapisywałem i dupa. Za każdym razem jak uruchamiam grę to pojawia się ekran z nowościami + ustawienia początkowe. Od niedawna mam ten problem. No i ta muzyka z nowego questa, wiecznie zapętlona. Dopiero jak popchnie się główną fabułę do przodu to jest zmiana. Inne zadania/podróż/wczytanie savea nie pomagają. Mam nadzieję, że szybko i dobrze to ogarną. Wersja na PS5. 

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się wydaje że ta grą wygląda lepiej niz nowy horizon?
Jak sobię przypomnę ten skaszaniony tryb wydajności to xD.
W ogóle mam wrażenie że to najpiękniejsza gra.
Tekstury, roślinność, ilość detali.
I te fenomenalne pomaranczowe zachody słońca itd.
Tylko woda odstaję,i ryje niektórych noc.
Reszta top.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, mario10 napisał:

Psia krew, zaraził się człowiek znów tym Wiedźminem. Chodzę po tym Velen wykonuje wszystkie zlecenia, mam chyba 9 czy 10 poziom i dopiero poszedłem do Barona. ostatnim razem chyba zmieniłem to dziecko w kłobuka więc teraz będzie walka. Ale wsiąknąłem znów na długo.


Ja doszedłem do Barona i mam 4 lvl.

Chyba jakaś tablice pominąłem… albo gram na normalu i wolniej idzie progres.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, iluck85 napisał:


Ja doszedłem do Barona i mam 4 lvl.

Chyba jakaś tablice pominąłem… albo gram na normalu i wolniej idzie progres.

To powiem Ci, że chyba jeszcze w dwóch wioskach czeka na mnie tablica ogłoszeń, ale tam jakieś pojedyncze są zlecenia czy misje, a tak walczę ze wszystkim co napotkam i wszystkie poboczne wykonuję :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Czy tylko mi się wydaje że ta grą wygląda lepiej niz nowy horizon?
Jak sobię przypomnę ten skaszaniony tryb wydajności to xD.
W ogóle mam wrażenie że to najpiękniejsza gra.
Tekstury, roślinność, ilość detali.
I te fenomenalne pomaranczowe zachody słońca itd.
Tylko woda odstaję,i ryje niektórych noc.
Reszta top.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Wydaje Ci się... Chyba, że na PC z RT max, to wtedy niektóre aspekty rzeczywiście są top. Gra jest piękna, ale nie jest to 1wsza liga. 

 

Odpal sobie Horizona w fidelty, albo nawet po patchach na Performance, który też wygląda zajebiście, po premierze było trochę słabo z aliasingiem, co psuło odbiór ogólny. Zresztą ogólnie to jest inna liga technologicznie. PC wersja dopiero zmiażdży suty graficznie.  

 

Oczywiście mówię o samej technologii, bo wrażenia artystyczne to już co kto woli, wiadomo nam bliżej z reguły do słowiańskich klimatów. 

Odnośnik do komentarza

Czyszcząc całe Velen barona kończyłem na 12lvl, jak wchodziłem do novigradu miałem okolice 16lvl, szybko za misje w mieście dostawałem 1 punkt doświadczenia i exp słabo leciał, dopiero czyszcząc Skellige coś podskoczyło( nie robiłem pytajników na łódce nie jestem pojebany XD) trofik za 35lvl wpadł mi dokładnie po pokonaniu

Spoiler

Imleritha

nie tykałem też rejonów Serc z Kamienia robiąc główną fabułe choć jest zalecane odblokowanie zaklinacza jak się leci na najwyższym poziomie trudności żeby sobie ułatwić.

 

Zostało mi tylko Krew i Wino do zrobienia, ale wczoraj musiałem sobie odpocząć od siwego i pograć w Vampirki

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Goldie napisał:

Pytanie do grających na PS5, czy w Novigradzie macie spadki klatek? Wczoraj dotarłem do miasta i po wcześniejszych zachwytach tutaj jest kicha. Przy większym skupisku npc'ów mam bardzo odczuwalne klatkowanie, do tego gram na trybie wydajności :notbad:

 

Na XSX jest jeszcze gorzej w trybie 60 klatek. Na próbę wyłączyłem VRR i był niezły kibel. 

 

Btw. kto ma oledzika borzego, to niech sobie obczai zadanie "jaskinia snów" na skellige :banderas:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

nie tykałem też rejonów Serc z Kamienia robiąc główną fabułe choć jest zalecane odblokowanie zaklinacza jak się leci na najwyższym poziomie trudności żeby sobie ułatwić.

 

A co on niby oferuje tak dobrego, że grę ułatwia? Jak przejrzałem listę to tam nie ma nic ciekawego i zawsze wolałem wrzucać w sloty najlepsze kamienie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj trafiłem na fajną misję poboczną. Jak jechałem do córki Barona trafiłem

 

Spoiler

na kapłana przy kopalni, w której demon opanował wiedźmina 300lat wcześniej. Najpierw się klepie noobków przed kopalnią, a później walczy z wiedźminem opanowanym

Świetna misja, a nie pamiętam jej zupełnie z pierwszego przejścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...