Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Mam przeczucie, że krzykną hajs za upgrade XD

Nie sądzę, obiecali darmowy update dla posiadaczy kopii gry. Sam kupiłem ostatnio wersję GOTY za 40 dychy na xboxa, a to już moja trzecia platforma na której mam grę.

Na pewno wydadzą też osobno w pudełkach.

12 godzin temu, messer88 napisał:

Przeczytałem gdzieś kiedyś o teksturkach z jakiegoś moda. A i chyba rt

Kiedyś na PC używałem tych modów do tekstur, plus jeszcze inna kosmetyka i faktycznie wyglądało to dobrze. Liczę że wersja na nowe konsole będzie jeszcze lepiej wyglądać, ostatnio oglądałem trochę materiałów z Metro Exodus (swoją drogą świetny tytuł, tylko miałem z nim ten problem że w chwili kiedy naprawdę się wciągnąłem to pojawiły się końcowe napisy a chciało się jeszcze) i tam z RT prezentujesię to naprawdę dobrze.

Ciekawi mnie ile dadzą rady wycisnąć z RT, czy to będą tylko odbicia czy może jeszcze dadzą radę dołożyć śledzenie promieni dla źródeł światła w pomieszczeniach.

Niedługo się przekonamy, myślę że wydadzą to na jesieni i może to nastąpić z premierą drugiego sezonu Wiedźmina na Netflix, a sam pokaz na imprezie którą zapowiedzieli zdaje się na lipiec.

 

 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, Hum napisał:

Jakieś źródło?

 

Wg poniższego artykułu raczej można się spodziewać jakiegoś info o grze.

https://www.purepc.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-w-next-genowej-wersji-pojawi-sie-na-witchercon-zdradzaja-to-ujawnione-ujecia-ze-zwiastuna

„Zaprezentowaliśmy pełny program nadchodzącego WitcherConu, którego pierwsza transmisja zaplanowana jest na 9 lipca na godzinę 19:00. W programie tym nie znajdzie się nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wykorzystująca dodatkową moc konsol nowej generacji Xbox Series X i PlayStation 5 oraz komputerów PC.”

 

CDP wyslalo list do PPE

Wiedźmin 3 Next-Gen nie pojawi się na WitcherCon. CD Projekt RED wydało oświadczenie - PPE.pl

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szymek napisał:

„Zaprezentowaliśmy pełny program nadchodzącego WitcherConu, którego pierwsza transmisja zaplanowana jest na 9 lipca na godzinę 19:00. W programie tym nie znajdzie się nowa edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, wykorzystująca dodatkową moc konsol nowej generacji Xbox Series X i PlayStation 5 oraz komputerów PC.”

 

CDP wyslalo list do PPE

Wiedźmin 3 Next-Gen nie pojawi się na WitcherCon. CD Projekt RED wydało oświadczenie - PPE.pl

Oświadczenie, którego nigdzie nie ma internecie poza ściekiem ppe i IGN.PL

Wygląda mi to jak typowy clickbait, po przeinaczeniu tej informacji z witcher.com

image.thumb.png.f0a35f67fa186a69930d7c8bf368b7b4.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę się doczekać i od dłuższego czasu gram bez patcha, po raz kolejny przeszedłem podstawkę, właśnie zaczynam SzK. 4K, 60fps i praktycznie zerowe loadingi robią swoje, ale nie pogardziłbym większym upgradem, a patrząc na mody z PC - gierka można znacznie lepiej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...