Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Fajnie, że chcą wspierać tak starą grę, ale no już każdy szanujący się gracz skończył dawno ten tytuł. Jak dodadzą patch pewnie sam zagram, ale wolałbym aby się teraz zajęli cyberpunkiem i doprowadzili tą grę to grywalności.

 

Skonczyłem dawno temu i z dzika radością wrócę. I o wiele bardziej czekam na next-gen patch do Wiedźmina niż na next-genowego CP2077, w którego celowo nie grałem jeszcze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, messer88 napisał:

 17 grudnia 

 

ale co ma piernik do wiatraka 

 

To tylko przypuszczenia kolegi wyżej. Ja myślę, że ten patch może zostać wydany wcześniej jako element kampanii marketingowej pod ten drugi sezon ;) Nie wiem czy CDP będzie chcieć konkurować o uwagę graczy z innymi wydawcami w grudniu kiedy będzie pewnie więcej premie nowych gier. Wiem, że to nowe DLC ma być za free dlatego napisałem o konkurowaniu o uwagę graczy, a nie o pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza

Ja już w grudniu kupiłem specjalnie edycje PS4, żeby się załapać od razu na tego nextgenowego patcha pod PS5. Zaraz mi rok minie, a Wiesław nietknięty, bo wciąż ten upgrade nie ma daty premiery... :reggie:

 

Do tej pory przeszedłem tylko podstawkę kilka lat temu, więc się nastawiałem przez całe ostatnie pół roku na długie granie od nowa, razem z obydwoma DLC. Tyle że im dłużej czekam i im dłużej nie dostajemy żadnego terminu, ani chociażby pół faktycznej informacji, czym ten upgrade ma w rzeczywistości być (zero screenów, zerko konkretów), tym bardziej mam ochotę odpalić grę na piecu, bo obawiam się, że ta edycja nextgenowa to może być niestety spory zawód.

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza
On 7/11/2021 at 10:36 PM, creatinfreak said:

Fajnie, że chcą wspierać tak starą grę, ale no już każdy szanujący się gracz skończył dawno ten tytuł. 

Kupiłem grę na premierę, ale nie trafiła w moje gusta, wiec ja sprzedałem. Potem, po jakimś czasie pożyczyłem od kumpla, ale zrezygnowałem po 15 godzinach. Mam obecnie Ps5, egzemplarz Wiedźmin 3: Dziki Gon i liczę, ze w końcu grę przejdę. Mam nadzieje kolego, ze w twoich oczach będę „szanującym się graczem”, cokolwiek ma to oznaczać. Czekam cierpliwe na patch’a. :) 

Odnośnik do komentarza

Mam smaka, by przejść W3 ponownie razem z dodatkami, ale tym razem chciałbym go pograć na plejce i myślę czy nie powalczyć o platynkę. Ten poziom Death March będzie mocno trudny na pierwsze przejście czy lepiej do niego podejść na ng+? Niby trudne gierki mi nie straszne, ale zastanawiam się czy jest sens tak robić, bo do platyny potrzeba minimum dwóch przejść nie?

Odnośnik do komentarza

DM będzie nieco prostszy na NG+, o ile masz dobrze rozwiniętą alchemię, gdyż części receptur nie traci się przy odpaleniu tego trybu. Dodatkowo jakieś sety wiedźmińskie oraz rozwinięte drzewko może na samym początku gry być bardzo pomocne, gdy w porównaniu do zwykłego NG - biegałbyś praktycznie golasem. Ostatecznie i tak jedynie sam początek gry może być nieco wymagający. Względnie późniejsza walka z Imlerithem, ale set niedźwiedzia + alchemia lub set gryfa + quen i będzie gryzł piach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...