Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Bzduras napisał:

Ja akurat byłem w teamie lubiącym Cyberpunka, ale przyznam, że obserwuję posty w temacie z nieskrywanym poczuciem "no kurła wiedziałem, że tak będzie".

 

 No wiesz mordko, przez lata CDP dostarczało nie tylko świetnych tłumaczeń, ale i wybitnych gier czy chociażby korzystnej cenowo dystrybucji. CP2k77 to potknięcie przy pracy, największy problem miał z konsolami poprzedniej generacji, ale to nie jest powód żeby na nich pluć. Nie dla mnie przynajmniej, a łatkę pod next-gena przyjmę z przyjemnością i zrobię sobie powtórkę z W3 po tych 6 latach.

Odnośnik do komentarza

Potknięciem przy pracy to można nazwać premierę W3 na konsolach, a nie premierę CP2077. To było celowe wypuszczenie na rynek nie skończonej gry, bo osiągnęła ogromy sukces przedpremierowy. Nic ich nie tłumaczy z wypuszczenia gry w takim stanie. Gra nie była tym czym miała być i dodatkowo została spartolona na każdej płaszczyźnie oprócz historii. 

Odnośnik do komentarza

A najlepiej jakby to był Rimejk od razu na nowym silniku.

 

Nie no, poza rozdziałką, FPSami i lepszymi teksturami to za dużo bym się nie spodziewał. Niby gdzieś tam był że RT też ma się pojawić i jeśli już to jedynie gdzie on zrobi robotę to jaskinie i świeczki przy przy drzwiach wyjściowych ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Faka napisał:

Powiedz to tym, co wywalili kasę na premierę i dostali, nie taki produkt na jaki reklamował cdp. 

 

Kupiłem na premierę, przeszedłem w miesiąc i sprzedałem. Nie było większych problemów. Taka gra na 7+/10

 

3 godziny temu, XM. napisał:

Imo na xsx na premierę gra była w pełni grywalna, to na konsolach z rodziny playstation i Xbox one było średnio lub srakowato

 

Na PS4 Pro chodziło ok. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, XM. napisał:

Tak, trzymała stały klatkach i nie było bugów uniemożliwiających przejście gry jak na innych konsolach.

 

Czyli to co napisałem, ale musiałeś dodać 3 grosze :)

Potwierdzam, wersja na XSX była najlepsza na konsolach i grałbym w nią dalej po skończeniu głównego wątku, ale były inne gry do ogrania. 

Odnośnik do komentarza

Również czekam. Kupiłem Wiesława 3 w sklepie Spencera na promo praktycznie zaraz po tym, jak zapowiedzieli patch na nextgeny.

 

Ukończyłem wersję GoTY na PC szmat czasu temu. Jakoś nie tak dawno próbowałem w Wieśka 3 pograć na PS4 ale niestety te 30 klatek jest już dla mnie nie do przeskoczenia. Człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego.

 

Studio Saber dało radę przy wersji na Switchu, więc ciekawe co pokażą w wersji nextgen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...