Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na miejscu CDP i z ich gra CP do łatania, dałbym QLOC Team, co już porządnie by grę naprawili, tak samo i porządnie by wydali nextgen patcha dla Wieśka. Pewnie kwestie by się rozbijały o finanse, co CDP by było niechętne tyle im płacić. Uratowali by im tego Cyberpunka, a tak to się chromolą jak świnia w smole. 

Odnośnik do komentarza

Gram niecałe 20h i dawno mnie nic tak nie wciągnęło w świat przedstawiony, a najlepsze jest to, że na kilka godzin gry robię może jedną misję fabularną, poza tym głównie zadania poboczne, zwiedzanie, zlecenia, odkrywanie mapy etc. Oby to uczucie zajawki się utrzymywało jak najdłużej, ale już wprowadzam sobie pewną formę samokontroli, żeby nie robić dosłownie każdej powtarzalnej pierdoły (obozowiska, gniazda potworów), bo później będę tym rzygał.

 

No ale mimo, że gra jest w wielu aspektach świetna, to niestety ma pełno niedoróbek i zwyczajnie złych mechanik. Pomijam tu już kwestie czysto techniczne (fizyka) no może z jednym wyjątkiem, czyli loadingami. A raczej LOADINGAMI. From Software ich nienawidzi, Redzi znaleźli jeden prosty trick, żeby śmierć w stosunkowo łatwej grze bolała prawie tak samo, jak w Soulsach.

 

No kurwicy dostaję przez nie. Powrót do gry po zgonie to jakieś 70 sekund, i bez znaczenia jest, czy trzeba załadować tę samą lokację dosłownie minutę wstecz, czy nie. To są zdecydowanie najgorsze wyniki od czasu Deus Ex: HR. Są kurwa koszmarne. Wiem, że piszę tu o czymś, o czym przez kilkaset stron było pewnie wspominane multum razy, ale mam potrzebę wyrzucić to z siebie. No.

 

Poza tym ekwipunek i skrajnie odrzucający, nieintuicyjny crafting, bleh.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

A raczej LOADINGAMI. From Software ich nienawidzi, Redzi znaleźli jeden prosty trick, żeby śmierć w stosunkowo łatwej grze bolała prawie tak samo, jak w Soulsach.

 

No kurwicy dostaję przez nie. Powrót do gry po zgonie to jakieś 70 sekund, i bez znaczenia jest, czy trzeba załadować tę samą lokację dosłownie minutę wstecz, czy nie. To są zdecydowanie najgorsze wyniki od czasu Deus Ex: HR. Są kurwa koszmarne. Wiem, że piszę tu o czymś, o czym przez kilkaset stron było pewnie wspominane multum razy, ale mam potrzebę wyrzucić to z siebie. No.

Oj tak na PS4 to była tragedia. Na PS5 czy XSSX to jest jakiś kosmos jakiego boosta dostały loadingi bez patcha

 

If you look at the PS5 footage at 2:00, you'll notice that I have to keep pulling up the map. That's because the game loads so fast that the map isn't ready, kicking me out of the menu. It doesn't happen every time, but it happens a lot.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Ach, pięknie byłoby móc zapomnieć całą grę i znów powoli chłonąć ten świat... Zazdroszczę! 

Ilu będzie jeszcze powtarzało tą samą ograną sentencję o zazdrości wynikającej z pierwszego przechodzenia gry? Dałbym se chuja uciąć, że już kilkanaście razy się to w tym temacie przewijało i jeden simp powtarza po drugim co kilka tygodni.

 

Jew-Jitsu się z tego robi:dynia:

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.03.2021 o 09:45, Figuś napisał:

Na PS5 czy XSSX to jest jakiś kosmos jakiego boosta dostały loadingi bez patcha

 

Fakt, robi wrażenie. Gdyby nie to, że nie planuję na najbliższy rok-dwa kupna next gena, to bym się może powstrzymał i zagrał w takiej formie.

 

W dniu 13.03.2021 o 17:39, Labtec napisał:

poddałem się i przeszedłem na PC

 

Mając taką alternatywę szczerze mówiąc dziwię się, że w ogóle zaczynałeś na konsoli.

 

Ja sobie gram dalej i jest fajno. Klimacik, większa satysfakcja z walki wraz z rozwojem Geralta i lepszym ekwipunkiem, muzyka. Żeby było bardziej immersyjnie to czytam w międzyczasie książki z cyklu, na razie pękły dwa cykle opowiadań, jutro startuję z sagą. Tyle lat się zbierałem, zawsze sobie mówiłem, że wejdę w ten świat "po Bożemu", po zaliczeniu książek i prequeli, a skończyło się tak, że wziąłem Wieśka na promocji, odpaliłem, spodobało mi się i teraz nadrabiam historię xD.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.03.2021 o 17:42, ornit napisał:

Ilu będzie jeszcze powtarzało tą samą ograną sentencję o zazdrości wynikającej z pierwszego przechodzenia gry? Dałbym se chuja uciąć, że już kilkanaście razy się to w tym temacie przewijało i jeden simp powtarza po drugim co kilka tygodni.

 

 

Zawsze mnie takie powtarzanie denerwuje, ale kierwa wróciłem do W3 po latach kilku. I coś w tym jest, w momencie gdy ruszamy z Vesemirem, ta paleta kolorów, muzyka, ten wiatr smagający drzewami. Kilka dialogów, w karczmie z Gaunterem.. 

No coś jest w tym wykurwistego pomimo 6 lat na karku. A potem jest tylko lepiej. Teraz Cdp jest je.bane strasznie i słusznie, ale w 2015r. poniekąd roznieśli branże, więc te wpisy o zazdroszczeniu tej przygody są uzasadnione

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...