Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, 20inchDT napisał:

Sprawdziłem ile mi zajęło przejście podstawki w styczniu 2016 - 111h :obama: O cholercia, zapomniałem, że ta gra była taka długa. Jak zacznę od początku z dodatkami to ile to będzie, ze 200?!

Ja za pierwszym razem, ze wszystkimi kontrabandami, misjami i "?" strzeliłem 197h z tego co widzę. Teraz grałem drugi raz i na początku KiW mam 100h więc tak - moloch :banderas:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

:obama:

 

niech nie pyerdola o nowej graficzce i sr.aniu w baniu tylko mody ! niech wreszcie wystartuja z modami na konsole. community na pc robi cuda nie widy z 3 wiedzmina. nie wyobrazam sobie juz na te chwile grac w w3 bez enchanced edition mod, bo mechanika staminy to tam jest gamechanger, ktory powoduje ze vanilla w sumie ssie. rozdzialke i fpsy niech sobie wsadza w kieszen.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Panowie takie pytanko odnośnie W3 i kuszącej przesiadki na PS5. Posiadam podstawkę W3 na płycie, dokupione cyfrowo oba dodatki i save file warty pewnie ponad 100h grania. Jako ze na PS5 planuję wszystko miec już tylko cyfrowo, zastanawiam się nad zakupem samej podstawki W3 w wersji cyfrowej, dociągnięciem zakupionych dlc i zassaniu swojego sejwa w celu dokończenia pobocznych questów (i wystartowaniu na PS5 z NG+). Czy orientujecie się jak w takiej sytuacji zachowa się mój save? Z tego co czytam sejwy nie są kopatybilne pomiędzy podstawką a wersją GOTY, ale jak wygląda sytuacja w przypadku kompatybilności sejwa w moim przypadku, czyli w skrócie:

 

Podstawka(płytka)+DLC(cyfra) ---> Podstawka(cyfra)+DLC(cyfra)

 

Czy ktoś z Was robił podobną przesiadkę na PS4 i może potwierdzić kompatybilność sejwów w takiej kombinacji, bądź zaprzeczyć?

 

Odnośnik do komentarza

Schuyowaciały i zrogowaciały rockstar (gta v i kupowanie po raz kolejny XD) powinien brać przykład od CDP jak robić upgrade gierki i na dodatek za darmo, jeśli ktokolwiek posiada egzemplarz Wieśka, no będzie grane jeszcze raz, tak w sylwestra się pogra, już zaplanowane XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Zacząłem znowu grać w Wiedźmina z myślą o platynce. Najtrudniejsze to będize zebranie tych wszystkich kart, reszte jakoś się zrobi. Gram w NG+ na najwyższym, wiec rzeczywiście jest dosyć trudno w porównaniu z pierwszym przejściem. Żałuje, że nie zacząłem wtedy na najwyższym i dopiero w połowie gry na niego przełączyłem bo było za łatwo. 

 

Po przejściu RDR2 grafika i jazda na Płotce to początkowo lekki plaskacz, ale człowiek się przyzwyczaja i łyka te swojskie miejscówki jak pelikan. Jednak co Wiedźmin to Wiedźmin, jest ten klimacik.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...