Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Mam wersję pudełkową z dodatkami na ps4. Ograne wszystko bez krew i wino bo czekam na upgrejd. Przeniosłem savey na ps5. Zainstalowałem i cyk gierka jest. Save sie wczytuje. Ale patrze promka na wersję goty cyfrowa, to wzialem. I po zainstalowaniu na ps5 stara wersja zniknęła. Idealnie. Odpalam, a saveow nie ma. Trofea też na zero. Wtf. Jak kiedyś z soulsami 3 tak robiłem nie było problemu. To normalne? Czy to wina ps5? Da rade savey przenieść?

 

Edit. Doczytałem. Nie da się. Ehhhhh. Redzi.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Znalazłem tylko tyle:

Cytat

 

CD Projekt Red has said there are no plans to bring cross-save functionality to The Witcher 3 on platforms other than Switch.

 

A patch was released today for The Witcher 3 that allows cross-save functionality between Switch and PC versions of the game. But CD Projekt Red said it doesn’t have similar plans for the PS4 or Xbox One versions of the game.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pytanie odnośnie dodatków. Przechodziłem kiedyś Wiesia, była to premierowa wersja gry, doszedłem fabularnie gdzieś w okolice początku Skelige i tam zakończyłem swoją przygodę aż do teraz. Promocji na edycje GOTY nie mogłem przepuścić i wróciłem do ogrywania od samego początku. Zdecydowałem się na opcje główny wątek fabularny plus dwa dodatki i z tym wiąże się moje pytanie. Czy gra w momencie kiedy pachnę fabułę do momentu kiedy będę mógł odpalić dlc poinformuje mnie o tym ? W sensie jeśli trafię na jakiegoś questa czy inne wydarzenie, które będzie rozpoczynało dodatek to zostanę poinformowany, że właśnie rozpoczynam np. DLC Krew i Wino albo jakiś quest będzie w taki sposób opisany ? Czy dodatki są wplecione w całą historię (której znam jedynie kawałek) i nie są one w jakiś sposób konkretnie oddzielone: tu główny wątek, tu DLC KiW a tu SzK? Chciałbym sobie na spokojnie objechać główny wątek i potem zająć się dodatkami ale jak już rozpocząłbym przypadkiem zadanie z początku, któregoś dodatku to chciałbym to wiedzieć i zostawić sobie na potem. Wiem, że mogłem wybrać opcje głównego wątku a potem z poziomu menu odpalać sobie dodatki ale rozpocząłem przygodę z calutką zawartością na start i tak też chciałbym ją ukończyć.  

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, _D23 said:

Panowie, mam pytanie odnośnie dodatków. Przechodziłem kiedyś Wiesia, była to premierowa wersja gry, doszedłem fabularnie gdzieś w okolice początku Skelige i tam zakończyłem swoją przygodę aż do teraz. Promocji na edycje GOTY nie mogłem przepuścić i wróciłem do ogrywania od samego początku. Zdecydowałem się na opcje główny wątek fabularny plus dwa dodatki i z tym wiąże się moje pytanie. Czy gra w momencie kiedy pachnę fabułę do momentu kiedy będę mógł odpalić dlc poinformuje mnie o tym ? W sensie jeśli trafię na jakiegoś questa czy inne wydarzenie, które będzie rozpoczynało dodatek to zostanę poinformowany, że właśnie rozpoczynam np. DLC Krew i Wino albo jakiś quest będzie w taki sposób opisany ? Czy dodatki są wplecione w całą historię (której znam jedynie kawałek) i nie są one w jakiś sposób konkretnie oddzielone: tu główny wątek, tu DLC KiW a tu SzK? Chciałbym sobie na spokojnie objechać główny wątek i potem zająć się dodatkami ale jak już rozpocząłbym przypadkiem zadanie z początku, któregoś dodatku to chciałbym to wiedzieć i zostawić sobie na potem. Wiem, że mogłem wybrać opcje głównego wątku a potem z poziomu menu odpalać sobie dodatki ale rozpocząłem przygodę z calutką zawartością na start i tak też chciałbym ją ukończyć.  

Jeśli mnie pamieć nie myli to dodatki odpalałem z menu głównego gry po przejściu głównego wątku.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, qraq_pk napisał:

o ile dobrze pamiętam to questy rozpoczynające dodaki są wyraźnie zaznaczone. Serca z kamienia jest jako tako wplecione w fabułę podstawy, bo dzieje się na tej samej mapie. Ale najlepiej oba ogrywać po podstawce.

Bardzo szybko pojawia sie quest rozpoczynjący dodatek (w okolicach Novigradu). Widać że to ten bo raz że jest na niebiesko a dwa że ma wysoki próg wejści z levelem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Defaultowo to dodatek SzK jest tak na 30/40+lvl jeżeli mnie pamięć nie myli. I są specjalnie oznaczone jako questy, a rozpocząć je możesz na tablicy. Subquestów z dodatków nie zaczniesz dopóki nie rozpoczniesz dlc więc nie bój żaby. SzK otwiera kawałek terenu na wschód od Oxenfurtu, a KiW przenosi cię całkiem na nową mapkę.

I tak, najlepiej ograć je po podstawce. SzK, a potem KiW.

Zazdro, że masz je jeszcze przed sobą. Pikna przygoda :banderas:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zdążyłem już obadać w grze co i jak ale mimo wszystko dzięki wielkie za odpowiedzi ;) 

Powiem szczerze grając w Wieśka w okolicach premiery to nie czułem jakiegoś specjalnego eksajtu. Ot, miła dla oka, dobrze napisana i rozbudowana gierka. Nie kumałem troszkę spustów nad tą grą ale dobra, olałem opinie jak jak i sam tytuł. 
Dziś sam sobie zazdroszczę, że jeszcze tyle pięknych godzin przede mną. Wpadłem jak przysłowiowa śliwka w guano. Przepadałem totalnie i tylko wyczekuję każdej chwili wolnej żeby wrócić do tego świata chociaż na godzinkę czy dwie ufff... dawno tak nie miałem, oj dawno :obama:

Nie jestem w stanie określić nawet co wpłynęło na to, że moje zdanie zmieniło się diametralnie a przecież wtedy przeszedłem dużo większy wycinek gry w porównaniu do teraz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, Figuś napisał:

Pakiety językowe powinny być do pobrania w PSSTORE

Sprawdzałem w apce ps i polskiej nie widziałem. Była francuska, niemiecka i jeszcze jakaś ale pl nie było. Typ od którego kupiłem mówił, że zakładał konto tureckie i tam było do pobrania. Z tym, że mówił że dawno temu to musiał robić. I teraz pytanie. Czy w jakimś paczu (nowszym?) będzie pl czy też będę musiał założyć konto gdzieś tam i dopiero pobrać?

Sorry, że truję ale lepiej wcześniej wiedzieć czy się bawić w konta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio powróciłem do W3 na XSX i ojapierdzielu... jak to chodzi i wygląda w tych 60 klateczkach :obama:

 

Ta gra w ogóle nie chce się zestarzeć i gdyby tak jeszcze poprawili pop up i jakość niektórych tekstur, to by był totalny sztos. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Chlopaki sprawa jest tego typu ze chce w koncu w swieta zrzucic z kupki wstydu Serce z kamienia i Krew i wino ale czy moge od razu zaczac je ogrywac jak nie mam na ps5 sejwa z podstawki? Podobno Serce mozna zaczac Geraltem stworzonym juz przez cdp ale czy to potwierdzone info i przy Krwi jest tak samo?

 

Tak wiem, pewnie bylo walkowane juz sto razy :rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...