Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

killzone instaluje się chyba 20 min i w tym czasie mimo że możesz grać przycina :) włóż płytę do czytnika poczekaj aż czytnik przestanie mulić (ok 20 min) i jak nastanie cisza uruchom grę. Jeżeli nadal będzie przycinać to spróbuj reinstalować całe oprogramowanie konsoli .

Odnośnik do komentarza

U mnie też Killzone przycinał mocno na początku, ale odkąd wszystko się zainstalowało (40 GB :o) to nie ma problemów. Nie ma co panikować WakaFlacka ;].

 

Anyway, do minusów dorzuciłbym brak podziału fiendslisty na zalogowanych na PS3 i PS4, połowa moich znajomych gra w BF4 na PS3 a połowa na PS4, przez co na fiendliście robi się burdel ;/.

Odnośnik do komentarza
Gość WakaFlacka

Altair_PL a ile ci się instalował do końca 20 minut czy więcej czy może mniej ? gdzie dokładnie sprawdze czy zainstalowała się gra całkowicie ? w informacji o grze przy 'rozmiar' jest myślnik (-) musi być np 40GB zamiast tego myślnika ?

Odnośnik do komentarza

Altair_PL a ile ci się instalował do końca 20 minut czy więcej czy może mniej ? gdzie dokładnie sprawdze czy zainstalowała się gra całkowicie ? w informacji o grze przy 'rozmiar' jest myślnik (-) musi być np 40GB zamiast tego myślnika ?

Szczerze? Nie mam pojęcia ile mi się instalowało. Jak tylko kupiłem PS4 przytachałem ją do domu, skonfigurowałem (zalogowałem się do PSN, odpaliłem ściąganie gier, włożyłem Killzone SF do czytnika) i odpaliłem tryb czuwania. Potem pojechałem do pracy a jak wieczorem wróciłem to wszystko było pościągane i zainstalowane łącznie z plikami Killzona. Przy sprawdzaniu informacji o grze z poziomu PS4 mam dokładnie 41 GB, wersja 01.05 dokładnie. Myślę, że wystarczy trochę poczekać, spróbuj porobić coś innego w tym czasie. Mam nadzieję że gra Ci się bez problemu zainstaluje.

Edytowane przez Altair_PL
Odnośnik do komentarza

U mnie też Killzone przycinał mocno na początku, ale odkąd wszystko się zainstalowało (40 GB :o) to nie ma problemów. Nie ma co panikować WakaFlacka ;].

 

Anyway, do minusów dorzuciłbym brak podziału fiendslisty na zalogowanych na PS3 i PS4, połowa moich znajomych gra w BF4 na PS3 a połowa na PS4, przez co na fiendliście robi się burdel ;/.

ale sa wspólne servery ? można grac ze sobą ?

Odnośnik do komentarza

 

U mnie też Killzone przycinał mocno na początku, ale odkąd wszystko się zainstalowało (40 GB :o) to nie ma problemów. Nie ma co panikować WakaFlacka ;].

 

Anyway, do minusów dorzuciłbym brak podziału fiendslisty na zalogowanych na PS3 i PS4, połowa moich znajomych gra w BF4 na PS3 a połowa na PS4, przez co na fiendliście robi się burdel ;/.

ale sa wspólne servery ? można grac ze sobą ?

 

nie, to zupełnie inne systemy i inne wersje gier, granie razem nie jest możliwe

Odnośnik do komentarza

Wyczaiłem mały bug z Twitterem i powiązaniem z PSN, tylko dlatego, że chciałem potestować jak on tam to uploaduje to robiłem to na tymczasowym nowym twitter id.... i po dezaktywacji na PC, na PS4 już nie da rady zmienić ustawień Twittera, czyli rozłączyć powiązanie itp, bo konsola zwraca błąd połączenia.

 

Tak więc jakby co to najpierw trzeba z konsoli wywalić powiązanie, a dopiero potem na PC dezaktywację :) Na szczęście twitter daje 30 dni na reaktywację i można to odkręcić bez robienia resetu do ustawień fabrycznych...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że każda gra (pudełkowa) na PS4 musi zostać zainstalowana. A powiedzcie czy po instalacji, gra doczytuje coś jeszcze z płyty? Czy może po tym płyta jest tylko formalnie w napędzie aby gra działała? Innymi słowy: czy gra instaluje się zawsze cała na HDD?

Odnośnik do komentarza
Gość WakaFlacka

zainstalowałem grę 40.4GB z aktualizacją i dalej to samo stawiałem w pionie poziomie i to samo zawieszka w tym samym miejscu dochodzi do tego punktu i nagle konsola stopniowo ucisza się chyba to jest dokładnie odgłos lasera i teraz nie wiem czy to wina nośnika (gry) czy samej konsoli tryb multiplayer normalnie chodzi jak coś tylko ten single player w pewnym momencie mega zacinka opóżnienie 1-2 sek i jak wbiję w opcje to też opóźnieje jak wyjdę do interfejsu głównego to jest wszystko ok wchodzę do gry dalej zacinka i muszę wyłączyć grę może to być wina aktualizacji oprogramownia systemu ? próbowałem reinstalować do pudełkowego stanu konsoli ale zaktualizacje mi pobiera automatycznie może nie podłączać konsoli do internetu i próbować odplaić na starym sofice ? jak myślicie o co tutaj chodzi

Odnośnik do komentarza

mam pytanko ludziska czy wam tez caly czas crash'uje sie remote play ??/ bo zaczynam sie zastanawiac czy cos nie tak jest z moja vita....nawet jak jestem blisko ps4to wsio sie krzaczy i zrywa polaczenie...moze to byc wada malej memroki w vicie czy co bo juz sam nie mam pjecia wszyscy pisza ze im cacy smiga a u mnie niet..:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...