Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy, ale uważam że cały ten Share rozwiązali póki co strasznie bez tołku, wręcz kretyńsko. Za każdym razem jak chce do niego wejść robi screenshota, nawet w menu. To samo z nagraniami - chce zobaczyć jedynie poprzednie filmiki to przy kliknieciu share zapisuje mi kolejny. Powinno być tak:

 

- jedno kliknięcie - wejście do menu

- szybkie dwukrotne kliknięcie - zrobienie screenshota

- przytrzymanie przycisku - stworzenie nagrania

 

I samo nagranie trwające 15 minut bez możliwości skrócenia to głupota. Powinno być jak to jest z Nvidia Shadow Play na PC - możesz sobie ustawić ile minut nagrania od wciśnięcia ma zachować - od 1minuty do 15 minut. Człowiek strzeli gola albo ustrzeli ładnego heda, chce to zachować to musi potem wycinać jeden moment z 15 minutowego filmiku.

 

Sama edycja i wycinanie też wymaga poprawek - do obróbki używane są tylko krzyżyk, kółko oraz L2/R2, a kwadrat i trójkąt są nieużywane chociaż przydałoby się.

 

 

Chcialem wrzucic kilka screenow z KZ na Twittera i skonczylo sie na kolekcji obrakow z dasha - musza to zmienic! Co do nagrywania to chyba najlepiej jest obejsc to zabezpieczenia i nagrywac sobie rozgrywke na PC/lapka a potem edytowac - jak narazie na PS4 to straszna bieda ale mysle ze to tylko kwestia czasu jak to poprawia

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o mnie to ten share jest o dupe rozbic. To znaczy jest to funkcja ktora mi jest kompletnie niepotrzebna a zrobili w okol niej tyle szumu jakby tylko to dodali do ps4. Nie bedzie mi sie chcialo wrzucac zdjec ani filmikow na fejsa lub gdziekolwiek indziej, jestem aspoleczny.

Ktos tu wspominal o slabym wykonaniu ds4. Z pelnym przekonaniem moge stwierdzic ze wynika to ze slabej znajomosci sprzetu albo jest to jedno wielkie w chvja walenie. A testowac w sklepie to mozna sery i kabanosy na promocji a nie nadkonsole.

Dla mnie za to share działa mega alenie jestem wysający. Znając dryg u mnie to takich pierdół to pierwszy filmik nagram po 3-4 latach, więc pewno już będzie milion łatek.

 

Większy problem mogę mieć z udostępnieniem, bo tego pewno nie zrobię przez całą generację;)

Odnośnik do komentarza

Te ustawienia dzwieku w PS4 to nic nie warte, strasznie ubogie wzgledem PS3. Mam nadzieje ze to poprawia, ale mozesz tam pokombinowac, moze masz jakies 5.1 ustawione albo cos. Ja zauwazylem ze przy odtwarzaniu filmikow moj amp zmienia automatycznie tryb z DTS na stereo i pstryka, za kazdym razem jak dam play. Moze to bedzie dla Ciebie jakas wskazowka.

Odnośnik do komentarza

ale nawet na fb jak wrzuce ten filmik to dźwięku nie ma :(

 

a więc tak nagrywałem fife to jednak mam dźwięk ale na nba2k14 nie mam dźwięku więc chyba producent zabronił nagrywania z dźwiękiem tak jak w bf4 :D

 

jeszcze pytanko po ile gracie dziennie aby się konsola nie zagotowała? i czy mieliście już ten czerwony paseczek odpoczynku ? :D

Edytowane przez kangurello19
Odnośnik do komentarza

No kolor światełka na konsoli. Jak czerwony to trzeba wyłączyć konsolę bo się przegrzewa. Tam masz info:

 

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/basic/partnames.html

 

Szkoda że niebieski nie świeci cały czas, a biały podczas włączania. Powinno się dać samemu ustawić kolorki (oprócz czerwonego).

Odnośnik do komentarza

LOL

 

kupiłem konsolę za prawie 2000zł, do tego jedną grę za 249zł, do tego miałem już PS PLUS za 179zł, do tego płacę internet 60mbit/s za 80zł i NIE MOGE (pipi)A GRAĆ W FIFE BO SĄ NONSTOP LAGI.

 

PO(pipi)IŁO TYCH LUDZI. CO ZA CZASY.

 

Wracam do mojego 3DSa. Nintendo najnormalniejszą firmą świata.

Lol, ja czasami meczu nie moge nawet odpalic!

 

Co do przycisku share bedzie mial sens, jak w koncu dadza mozliwosc wrzucania filmow na YT, a nie na feja gdzie nikogo to (pipi) nie obchodzi.

 

No i kolejna z(pipi)ana funkcja to stan czuwania. Jaki jest jej sens, skoro resetuje gry?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No czuwanie jest do ładowania pada i ściągania z neta, żeby nie brał dużo prądu wtedy. Ogólnie to jak macie, na noc zostawiacie na trybie czuwania w razie łatek itp. ?

A nie mialo byc tak jak na Vicie. Ze jak chcesz zrobic sobie przerwe to mozesz w tryb czuwania przejsc i wrocic w kazdej minucie do gry?

Odnośnik do komentarza

O właśnie, była gadka że możesz wyłączyć konsolę i zacząć grę później dokładnie w tym samym momencie, zrobiłem tak z funkcją standby konsoli i jakie było moje zdziwienie jak nie dość że gra się nie odpaliła w tym samym momencie to jeszcze musiałem grać cały level w Killzone od początku :FFF

Odnośnik do komentarza

Amatorszczyzna ale zapytać muszę: po wciśnięciu przycisku Power, konsola się nie wyłącza tylko wchodzi w stan czuwania. Tylko padem można ja kompletnie wyłączyć czy robię coś źle?
Ponadto próbował ktoś podłączyć słuchawki bezprzewodowe via USB? Podobno działają ale te podobno to może być dwa modele. 
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposob? Do dasha, czy plyte wypluwa?

płyte wypluwa więc hardware liczę na dostawę sobotnią do media a jak nie to oddaje i biorę kase. Kupić kupie bo mam już plusa na rok wykupionego i gry takie jak fifa trine 2, AC, killzone czy nfs rivals. Po prostu będę czekać na następną dostawe z kasą w ręku. Niestety ale sony z serwisem się nie popisało. Jak zapytałem się wczoraj ile zajmie naprawa / wymiana to pan dał mi numer do serwisu w wawie. Tam zadzwoniłem i powiedzieli mi że mam wysłać konsole kurierem i w ciągu miesiąca WYMIENIĄ. Nie naprawią a wymienią.... miesiąc to potrwa a święta za pasem i z rodziną co się zjeżdża miałem grać. Heh wolę poczekać na dostawe :P

 

 

a dla pana nade mną :)

 

usb mają działać modele sony sprawdź w temacie hardware a reszta słuchawek na razie nie.

 

Tak po wciśnięciu power konsola idzie w stan uśpienia i tylko padem możesz ją wyłączyć w pełni :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

O właśnie, była gadka że możesz wyłączyć konsolę i zacząć grę później dokładnie w tym samym momencie, zrobiłem tak z funkcją standby konsoli i jakie było moje zdziwienie jak nie dość że gra się nie odpaliła w tym samym momencie to jeszcze musiałem grać cały level w Killzone od początku :FFF

W oficjalnym FAQ mówili, że ta funkcja nie będzie działać na premierę.

A co do Killzone - fakt, zepsute ma te checkpointy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...