Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Nie bardzo wiem w jakim innym dziale zadać to pytanie wiec niech będzie tutaj, 
Czy ktos wie moze cos na temat tego czy season pass jest przypisane do regionu/kraju?
Mam polskie konto playstation, angielska wersje gry (zakupiona w UK) i angielski kod do season pass, czy taka kombinacja bedzie dzialac?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli kod działa(akceptuje go) to najwyraźniej sie da. Problem by byl, gdybyś miał pl wersje gry, a uk seson pass, w tedy mogły by wystąpić komplikacje. 

Jednak na przyszłość zalecam kupowanie i logowanie sie na tym samym regionie. Następnie zawsze sie możesz przelogować na swoje konto i tam grac, wbijać pucharki. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Osoby które mają Ledowe TV

Tak bawię się ustawieniami i zauważyłem Motion plus oraz led motion plus - opłaca się mieć to włączone w czasie grania? 

 

Wszelkiego rodzaju "polepszacze" obrazu moga sprawic, ze pojawi sie input-lag, ale sprawdz jak to wyglada u ciebie i czy cos zauwazysz.

Ja gram na Game Mode bo na zwyklym zauwazalnie lagowalo, zreszta obraz byl przekolorowany.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam niecodzienny problem (być może codzienny dla posiadaczy zwierzaków domowych). Otóż od miesiąca zadomowiły mi się w pokoju pchły, skacze cholerstwo po podłodze i kąsa po nogach (jestem w trakcie pozbywania się ich). Teraz pytanie, czy istnieje jakieś ryzyko że mogły się dostać przez otwory wentylacyjne do konsoli lub innych sprzętów, czy to raczej mało prawdopodobne? 

 

Sama świadomość budzi niesmak. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wreszcie i ja kupiłem, bo wyszło strasznie tanio z tym gliczem na amazonie. Odpaliłem i jestem... zawiedziony.

1.Dlaczego trofea widać TYLKO, gdy jest sie podpietym do neta? Toż to krok milowy w tył w porównaniu do PS3. Znacznie gorzej je się przegląda niz na PS3, wolniej i ikony gier są po prostu mniejsze przez co wszystko jest mniej czytelne dla mnie.

2.Nie podoba mi sie interfejs. Za dużo odpustowych obrazków i innych dupereli.

3 Czemu światełka w padzie nie można wyłączyć? Wiem, że sprzedają już jakieś nalepki, by je zakryć, ale nie o to chodzi.

4 Bieda, strasznie mało motywów do pobrania:(

5 Czemu nie ma zwykłego mini USB do ładowania pada? Miałem 2 metry kabla, więc nie było problemów, gdy trzeba było grać na rozładowanym DS3. Znowu jakiś wynalazek w prezencie.

6 Da sie usunąć jakoś te pierdoły, The Playroom czy coś takiego?

7 Pad mi nie leży dobrze w dłoni:), może kwestia przyzwyczajenia do wcześniejszych DSów. Gałki też dziwne:(

 

Konsola chodzi cicho, dość szybko to wszystko sie ładuję. Nie ma na pewno skoku jak pomiędzy PS2 i PS3, gdzie różnice były ogromne. Na razie PS4 z powrotem do pudła w oczekiwaniu na lepsze, ciekawsze, tańsze gry. PS3 powraca z backolgiem około 20 gier, w które trzeba by w niej jeszcze zagrać:)

Odnośnik do komentarza

1 - fakt dziwne

2 - kwestia gustu, mi tylko brakuje sortowania po folderach

3 - mozna przyciemnic nie da sie wylaczyc, tez to mnie dziwi

4 - motywy nikogo, niech wreszcie daja ustawianie tla z jpg

5 - mini usb to przeciez relikt, teraz wszystkie komorki i inne urzadzenia w tym pad ps4 jada na mikro usb

6 - czesc sieda, czesc sie nie da (jak playroom) to samo bylo na ps3 np z singstarem

7 - nie liczac baterii i galek pad po stokroc lepszy od ds3

Odnośnik do komentarza

To super cena. Jakbym chciał ograć backlog, a miał możliwość kupna w takiej cenie konsolę, na której i tak będę grał w przyszłości, to nie wahałbm się. Osobiście już nie patrzę w backlog, kiedyś mnie to ostro wpieniało, że mam gry które leżą nieskończone. Teraz w sumie mi to obojętne, jedyne czego nie robię już to kupowanie gier, w które "może zagram".

Odnośnik do komentarza

Wreszcie i ja kupiłem, bo wyszło strasznie tanio z tym gliczem na amazonie. Odpaliłem i jestem... zawiedziony.

1.Dlaczego trofea widać TYLKO, gdy jest sie podpietym do neta? Toż to krok milowy w tył w porównaniu do PS3. Znacznie gorzej je się przegląda niz na PS3, wolniej i ikony gier są po prostu mniejsze przez co wszystko jest mniej czytelne dla mnie.

2.Nie podoba mi sie interfejs. Za dużo odpustowych obrazków i innych dupereli.

3 Czemu światełka w padzie nie można wyłączyć? Wiem, że sprzedają już jakieś nalepki, by je zakryć, ale nie o to chodzi.

4 Bieda, strasznie mało motywów do pobrania:(

5 Czemu nie ma zwykłego mini USB do ładowania pada? Miałem 2 metry kabla, więc nie było problemów, gdy trzeba było grać na rozładowanym DS3. Znowu jakiś wynalazek w prezencie.

6 Da sie usunąć jakoś te pierdoły, The Playroom czy coś takiego?

7 Pad mi nie leży dobrze w dłoni:), może kwestia przyzwyczajenia do wcześniejszych DSów. Gałki też dziwne:(

 

Konsola chodzi cicho, dość szybko to wszystko sie ładuję. Nie ma na pewno skoku jak pomiędzy PS2 i PS3, gdzie różnice były ogromne. Na razie PS4 z powrotem do pudła w oczekiwaniu na lepsze, ciekawsze, tańsze gry. PS3 powraca z backolgiem około 20 gier, w które trzeba by w niej jeszcze zagrać :)

Kolego to po jakiego ciorta kupiłeś PS4 jak konsola idzie do pudła ! :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

XXYKRN

Kolego to po jakiego ciorta kupiłeś PS4 jak konsola idzie do pudła ! :scratch_one-s_head:

 

Nic nie rozumiem. Kupiłeś PS4 i chowasz je do pudła? To po co teraz kupiłeś? Nie lepiej było poczekać aż będzie tańsze?  :woot:

Na czysto kosztowała mnie jakieś 800 PLN z przesyłką :) Nie wiem kiedy będzie tańsze:)

 

 

Mam dwa konta:UK i US. Czy jak kupię gre na US, konto ustawię jako głównwe i będę grać na koncie UK będą wpadać puchary? Sorry, początkujący w tematyce PS4 jestem:)

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...