Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Ölschmitz napisał:

myslalem, zeby pobawic sie w strimowanie.

 

sa jakies kompleksowe tutoriale jak sie za to zabrac?

 

jak, jaki serwis, jak zrobic zeby w rogu ekranu sie pojawic z kamerki, jaka kamerka, mikrofon do ps4, jak robic na zywo jakies statystyki na ekranie (np. nie wiem, ile razy zdechlem w danej sesji) itd. 

Zakładasz konto na twitchu, logujesz się do apki na twitchu na ps4 odpalasz grę naciskasz przycisk share i wybierasz stream rozgrywki. Zero rozkminy, proste jak je.banie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2018 o 16:40, DonTutti napisał:

Witam, planuję kupić kilka gier w Anglii:

- Far cry 5

- Wolfenstein 2

- Horizon zero dawn

- Gta V

- Jakieś wyścigi (może gran turismo???).

 

Mam pytanie co do języka, czy wyżej wymienione gry będą miały język polski??? Jaką grę wyścigową byście polecili?

 

Wszystko zależy gdzie kupisz. Jak ktoś opiera się o oficjalną dystrybucje to:

 

- Far Cry 5 nie ma PL w UK

- Wolfenstein 2 nie ma PL w UK

- Horizon Zero Dawn jest PL

- GTA V jest PL

 

jeśli trafisz do jakiegoś sklepu co ściąga gry i olewa oficjalna dystrybucje, to masz szanse na Wolfa z dystrybucji greckiej gdzie okładki są po angielsku ale gra PL, tak samo jak ktoś sciąga wydanie EUR FC5, bo te u nich dystrybuowane ma tylko rosyjski i angielski.

Odnośnik do komentarza

 

Jak Sony chciało mnie wyr.uchać na 15 euro.

Mianowicie, po jakiejś aktualizacji pojawiła mi sie ikonka PS Now w konsoli PS4. Postanowiłem obadać, co to jest, jak to działa i odpaliłem God of War 3. Zanim gra sie dobrze wgrała skasowałem cały ten badziew.  Jak sie okazało, odpalając usługę PS Now aktywowałem subskrypcje, za ktora Sony zainkasowało sobie $$$, po upływie triala. Fakt - PP był połączony z SIE, ale tylko do kontrolowanych płatności, zabezpieczony 2-stopniowa blokada. Ogolenie to zdaje sobie sprawe, jak działa subskrypcja, problem w tym, ze ja zadnej nigdy nie miałem, nawet na PS+ nie mam. Takze nie wiem skąd się wzięła  ta subskrypcja. Żadnego  komunikatu nie pamietam. Dotychczas nie miałem takich szopek z usluga. Dobrze, że jest PayPal. 

 

Cytat

PayPal Team:

We've finished reviewing your unauthorized activity claim and you'll
receive a refund for the transaction amount. It may take up to 5 business
days for the funds to appear in your account.

Cytat

This email confirms that you have cancelled your billing agreement with Sony Interactive Entertainment. No further payments will be made from your PayPal account to this merchant. If you have any further questions about the agreement, or wish to reinstate it, please contact Sony Interactive Entertainment directly.
Sincerely,
PayPal 


Wielkie dzięki paypala.

Edytowane przez MEVEK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś się orientuje dlaczego nigdzie nie można kupić ps4 pro w sugerowanej cenie detalicznej? Przecież sony obniżyło ją oficjalnie ze dwa miechy temu do 1500 zł, w niektórych sklepach przez chwilę była za tyle, a teraz widzę powrót do pułapu 1700-1800zł. Za duży popyt? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2018 o 20:22, lennox napisał:

Odświeżam, ogólnie to nius z PPE, autora Wojciecha G., więc na 99% plotka.

Prędzej Sony zrobi na wirtualnym sklepiku dział PS3 i tam będą wszelkie remastery z PS3, czyli np. Last of Us, Uncharted, Journey, Flower, Dead Nation i wiele innych gier, na których już zarobili x lat temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

:fsg: x 1000, co za ślicznotka <3 Z chęcią się przesiąde jeśli finanse pozwolą, a konsola nie zniknie już w przedsprzedaży.

 

No i pad dostępny do sprzedaży detalicznej. 

 

https://blog.us.playstation.com/2018/08/09/introducing-the-500-million-limited-edition-ps4-pro-commemorating-500-million-systems-sold/

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...