Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

To co... bierzemy udzial?

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-02-18-sony-rusza-z-wyzwaniem-dla-posiadaczy-ps4-do-wygrania-prawdziwe-platynowe-trofeum

 

Gram codziennie, ale zazwyczaj w Tekkena, a tam mam juz wszystko zaliczone. Moze Dreams wystarczy, by dolozyc cegielke do wyzwania.

 

Ktos jeszcze zainteresowany?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja sobie wgrywam powoli gierki na twardego ktore zamierzam odpalic, tuz po rozpoczeciu sie wyzwania. Mysle ze z 10 na pewno wpadnie. Na koniec zostawiam sobie gierki z platynami. Nie wiem, czy sa dodatkowo liczone, ale platyna to platyna. Ogolnie wyzwanie powinno szybko peknac, przy 100M bazie uzytkownikow, przyjmujac ze wszyscy bierzemy udzial.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zaliczylem 3 sesje po 1:15min kazda. Raymana Legend, Unczarted 2 i Hellblade, oraz zdobylem 5 trofeum z czego 2och sie nie spodziewale. W sumie +8 :lapka:

 

Dzisiaj jade dalej Raymana i Hellblade. Mysle ze wpadna 3 :trophy_bronze: oraz jedna :platinum:. Jezeli chodzi o gry to mam spory backlog z plusa, gdzie jest masa brazowych, latwych trofek. Wystarczy sobie rozplanowac, ktore w jakie dni, powbijac i mamy spokojnie ponad norme. 

 

Niestety trofea wiecznie nie beda czekac i jezeli wyzwanie potrwa zbyt dlugo to trzeba bedzie szukac innej alternatywy. Zobaczymy jak to wyjdzie po pierwszym etapie. Im krocej, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MEVEK napisał:

Dzisiaj jade dalej Raymana i Hellblade. Mysle ze wpadna 3 :trophy_bronze: oraz jedna :platinum:.

Tak, jak pisałem. 3 sesje, po godzince z hakiem w Raymana, Hellblade i TLoU:LB +  3:trophy_bronze: i  1:platinum:

 

Wkurzę sie, jak wyjdą szopki z tego ewentu. Rejestrowałem sie ze 3 razy. Raz na pl stronie i 2 razy na zagranicznej. 

Odnośnik do komentarza

sony robi zamieszanie by podbić sobie statystyki w online ludziach na raz grających. Swoją drogą pewnie chcą też wyprzedać konsole, bo nowa generacją tuż za rogiem, a wiadomo, że jak w pracy gada się o gierkach to jakis casual podłapie i pójdzie po swoją konsolką również.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...