Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam 2 tygodnie temu kupiłem ps4 slim i od nowości menu lekko zamula przewijając szybciej w niektórych kartach, gry nie chodzą tak plynnie jak u znajomego który ma tę samą wersję konsoli, w fpsach celowanie analogiem nie jest tak plynne jak u niego, w grach które mają 30 fps wydaje mi się ze nie ma a u niego jest i to jest znaczna różnica w płynności, idzie coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Można sprawdzić swoje statystyki za zeszły rok, tylko że u mnie nie działa na tą chwilę.

https://blog.eu.playstation.com/2020/01/14/look-back-at-your-gaming-year-on-ps4-with-the-playstation-2019-wrap-up/#sf228097564

 

https://www.playstation.com/pl-pl/campaigns/2019/wrap-up/

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Fajne podsumowanie, ale nie wiem czy aż tak dokładne, bo pokazuje mi, że grałem niby w 33 różnych gier w 2019, czego sobie nie przypominam :dunno:

Moje TOP 3 - drugie i trzecie miejsce trochę podejrzane, bo wydawało mi się, że więcej godzin spędziłem w CTR, a samego Rocket League ograniczałem.

 

TWOJE NAJPOPULARNIEJSZE GRY

  1. BORDERLANDS 3 507h
  2. BORDERLANDS THE HANDSOME COLLECTION 461h
  3. ROCKET LEAGUE 359h

Najdłuższa sesja to 14h, czyli jak przechodziłem The Last Guardian od początku do końca, tylko, ze to było w 2018 :notsure: to może jednak Borderlands 3.

Licznik godzin pokazuje trochę sporo czasu spędzonego na graniu, może trzeba więcej poudawać, że ma się życie.

 

Odbiór nagród na chwilę obecną tylko nie działa u mnie.

Odnośnik do komentarza

IMO totalnie z czapy są te dane. Pamiętam, że w tamtym roku były już jakieś dziwne. Pragnę zauważyć, że statystyki liczy firma w której zmiana nicku powodować powikłania w niektórych grach. 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem DS, gdzie zajęło mi to 69h, gra powinna być na drugim miejscu, a jej nie ma w ogóle. Tylko że sprawdzałem statystyki przed ukończeniem gry.

1. DG

2. RDR2

3. Uncharted Zaginione Dziedzictwo (multi)

 

Ulubiony czas na grę, poniedziałek wieczorem, 2 platynki. Ulubiona gra online, TLoU.

 

Większość raczej się zgadza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...