Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie PLAYSTATION za 2019 rok jest dostępne wyłącznie w wybranych lokalizacjach. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i zaliczyć ponad 10 godzin rozgrywki w 2019 roku przed 10 grudnia.

 

a mi nie działa 

 

miałem wyłączone jakieś zbieranie danych dodatkowych, rok temu pamiętam że mi działały te statsy a nic nie grzebałem w opcjach 

Edytowane przez messer88
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

IMO totalnie z czapy są te dane. Pamiętam, że w tamtym roku były już jakieś dziwne. Pragnę zauważyć, że statystyki liczy firma w której zmiana nicku powodować powikłania w niektórych grach. 

To raczej wyparcie i niedowierzanie że tyle czasu spędzasz na plejstejszyn xD Dawaj statsy :D Chyba że potem nie będziesz mógł się pokazać w CW :pawel:

Odnośnik do komentarza

uqGpwKi.jpg

rGRzpMq.jpg

 

 

Nie jest źle biorąc pod uwagę to ,że od wakacji nie włączyłem konsoli ;d No nie będzie ze mnie fana marki, do PS3 też podchodziłem jak pies do jeża i mało co grałem. Na pewno w obecnym roku ogram jeszcze The Last of Us Part II i tyle. Ograłem wszystkie eksy jakie chciałem, Bloodborne król :wub:

 

Piątek wieczór xD no nie powiem mój ulubiony wieczór do grania gdzie relaksuję się po całym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kyo napisał:

To raczej wyparcie i niedowierzanie że tyle czasu spędzasz na plejstejszyn xD Dawaj statsy :D Chyba że potem nie będziesz mógł się pokazać w CW :pawel:

ależ proszę :lapka:

 

57 gier

946 godzin

czas gry 188 dni :)

najdłuższa sesja trwała 8h, a w online spędziłem sumarycznie 9 (Destiny 2 wyleczyło mnie skutecznie z online na PS)

gralem głównie w sobotę wieczór

 

top 3 gier:

 

1. Horizon ZD 69h

2. Yakuza Kiwami 35h

3. Persona 5 30h

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

ależ proszę :lapka:

 

57 gier

946 godzin

czas gry 188 dni :)

najdłuższa sesja trwała 8h, a w online spędziłem sumarycznie 9 (Destiny 2 wyleczyło mnie skutecznie z online na PS)

gralem głównie w sobotę wieczór

 

top 3 gier:

 

1. Horizon ZD 69h

2. Yakuza Kiwami 35h

3. Persona 5 30h

Przykładny klap :kaz:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

aaaaaaa.jpg

Czyli Crasha przeszedłem fabułę + ograłem online w 5 godzin? No nie wydaje mi się. AAAAA to chyba zlicza CTR z PSXa granego na PS3.

W 30 godzin grania na PS4 w ciągu roku, zdobyłem 251 trofików, dość sporo. Tylko serio 30 godzin grałem?

To na (pipi) mi konsola? :)

Ulubiony czas na grę - niedziela wieczór i humor popsuty :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, grzybiarz napisał:

Te statystyki to (pipi)nia. Na steam jest dobrze pokazana ilość godzin, a tu niby 30h zrobiłem w 365 dni?:/

Moze na ps5 zrobią pożądny licznik czasu.

 

Takie statystyki juz dawno powinny być wprowadzone w konsoli. Cos jak np:

  • ile czasu spędziłeś przy konsoli,
  • ile online,
  • ile razy konsola była uruchomiana.

Nie jestem programista, ale takie rzeczy nie powinny byc trudne w napisaniu. A jak nic z tego nie wyjdzie to sam sobie będę mierzył stoperem. Bedze ciężko, ale chociaż spróbuje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...