Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

w Polsce mam sprzęt do słuchania winyli( do którego mógłbym kupić odtwarzacz CD) ale boje się tego transportować to raz a dwa nie miałbym gdzie tego upchać. Posiadam zestaw 30 letni Duala plus 2.0 głośniki od KEF. No i tu gdzie mieszkam TV, konsola i soundbar ale konsoli pod ten wzmacniacz nie podepnę jak i soundbara również nie ta technologia....

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2019 o 13:11, maciej27luis napisał:

Witam, otóż od dzisiaj posiadam nową pracę i postanowiłem sobie w końcu zakupić Ps4 na raty, niestety wszędzie gdzie pytam to wymagany jest dochód conajmniej miesiąc, zna ktoś sklepy gdzie dają sprzęt na raty za dowód? 

 

Ja dwa lata temu brałem lapka w rtveuroagd i nie potrzebowali dochodu a tym bardziej u nich kupisz na raty 0%.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Otóż ja oraz kolega obydwaj sporo gramy w celu zaoszczędzenia kapitału obydwoje udostępniamy sobie nawzajem gry zakupione na naszych kontach.

Teraz tak wiem że można odpalać gry z cudzego konta oraz że multi też można odpalić w ten sposób.Kumpel kupił przez pomyłkę Dragon Age Inkwizycja Edycja Specjalna czy jak ja kupię teraz na swoim koncie dodatki to zaskoczy czy kolega musi je kupić na swoim koncie

Odnośnik do komentarza

Dlaczego PS Store jest tak zyebany, że po ściągnięciu triala gry nie mogę potem zakupić pełnej wersji bo wyskakuje, że jestem już w jej posiadaniu? Albo w przypadku gier z Ea Access nie mam możliwości skorzystania ze zniżki i kupienia takiego Battlefronta czy Battlefielda? Istnieje jedynie opcja pobrania, a chciałbym (jeśli któryś z tych tytułów mi się podoba) mieć go na własność.

 

Chyba że czegoś nie widzę to prosiłbym o pomoc.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Można kupić grę, którą masz w trialu i nie trzeba nawet ściągać bo już ją masz. Przynajmniej teoretycznie, może to się tyczy tylko gier tzw. C00 (czyli takich gdzie trial jest pełną wersją, tyle że zablokowaną)?

 

Nic co "kupujesz" na PSS mieć na własność nie będziesz. Własne są tylko płyty bo ty kontrolujesz co z nimi się stanie i kiedy ich użyjesz. ;p

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, czak92 napisał:

 

Tak ale każdy z nich jest do kupna za 56 zł. Nalicza jedynie 10% zniżki z ea access 

Ewentualnie ściągnąć BF4 i w menu konsoli sprawdzić jakie możesz zainstalować dodatki. Ogólnie dziwne to że pisze o wersji premium a nie ma jak tego ściągnąć. Nie sprawdzę Ci bo dodatki mam dodane do biblioteki jak były udostepniane za darmo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...