Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Szymek napisał:

Ewentualnie ściągnąć BF4 i w menu konsoli sprawdzić jakie możesz zainstalować dodatki. Ogólnie dziwne to że pisze o wersji premium a nie ma jak tego ściągnąć. Nie sprawdzę Ci bo dodatki mam dodane do biblioteki jak były udostepniane za darmo

 

Gra pobrana, z ps store czy z poziomu gry pokazuje mi, że mogę pobrać Nocne operacje, Operacje społecznościowe i Klasyczne operacje za free. Z tego co wiem to one od początku był darmowe. Pozostałe dodatki i samo premium mogę jedynie zakupić z 10% zniżką. Na zagranicznych forach też są pojedyncze osoby z tym samym problemem ale rozwiązania brak

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, adasiulko napisał:

Premium w BF4 było płatne, czyli wszystkie dodatki były płatne. Jeśli ea udostępnia samą grę to jeśli wcześniej nie zaklepałeś sobie dodatków jak rozdawali to nie pobierzesz za darmo. Kilka razy rozdawali za darmochę. Była wersja gry z premium, ale ea raczej udostępnia gołe gry.

 

Wszystko jasne ale z newsów reklamowych wynika, że posiadacze EA Access niby mogą pobrać bf4 premium w ramach subskrypcji. NIestety w moim przypadku po zakupie abonamentu nie mam takiej opcji tylko zniżkę na wszystkie dodatki 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.08.2019 o 10:58, grzybiarz napisał:

Podpiąłem pada DS4 pod tablet z androidem, bezprzewodowo. Czemu to tak słabo działa? d-pad reaguje podwójnie :/ jest mega lag. Da się normalnie podłączyć pada pod tablet, by nie lagowało? Po kablu?

podbijam. Da się grać SENSOWNIE padem z PS4 na tablecie z Androidem? Może być i na kablu.

Odnośnik do komentarza

Fajne.

W pierwszej chwili myślałem, że chodzi o same okładki, a tak, jako obwoluta to wygląda całkiem nieźle. Aż chce się skolekcjonować wszystko. Tyle, że zaraz pewnie Epic wykupi któregoś exa i będzie ambaras.

Mam też jakieś przeczucia że ten Spidermanek/Kratosik niedługo trafi do serii PlayStation Hits za 79 zł.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Sony przy okazji usprawni też apkę na iPhone'y i iPady pozwalając np. możliwość zablokowania orientacji ekranu. Dodatkowo, Zdalne Granie na urządzeniach Android, iPhone'ach, iPadach i Macach otrzyma pełne wsparcie dla DualShocka 4 za pośrednictwem Bluetooth. W tym celu wasze urządzenie musi jednak posiadać system Android 10, iOS 13 lub macOS Catalina

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...