Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

I tak dużo lepsza opcja niż granie na początku przemijającej generacji na zwykłym CRT.

A miałem tak i nie było tak źle.

Wpis. A jak cieszylem miche czeszac na CRT 15" (!!!) w Uncharted 1, lohoho!

 

IMO podobnie w tej generacji mozna postapic, tj. pierwsze 2-3 lata mozna "przebidowac" na jakims fajnym HD Ready wiekszego kalibru, a pozniej, juz po zaspokojeniu pierwszej potrzeby czyli PS4, przesiasc sie z czasem na lepszy TV, ktory dodatkowo z czasem stanieje.

 

Jednak o ile przy PS3 na CRTku dawalo sie rade, tak teraz przechodza mnie ciary na mysl o graniu na tym starym pudle na PS4 Oo

Odnośnik do komentarza

PS3, X360 i z cala pewnoscia nowe konsole na telewizorze CRT to beznadziejny obraz, natomiast te same konsole na LCD z HD Ready wielkosci 32" powinny wygladac dobrze bo przy takiej wielkosci ekranu nizsza rozdzielczosc nie rzuca sie w oczy.

saptis -a ile było tych gier w FHD że przy X360 i PS3 nie robiło to różnicy? Na PS3 i X360 przecież lwia część gier chodzi w 720p więc w natywnej rozdzielczości TV HD Ready także trochę nie rozumiem Twojego wpisu o wielkości ekranu. Na większym ekranie gra w 720p ale na TV 1080p wyglądała by lepiej?

 

Póki co na PS4 zapowiada się że większość gier będzie w 1080p więc taki TV ma jak najbardziej teraz sens imo.

Odnośnik do komentarza

Zupelnie nie skumales.

Chodzi o to, ze gry z obecnych konsol i tych nowszych - PS4 i XB1 na LCD HD Ready wielkosci 32" nie beda wygladaly zle bo przy tym rozmiarze nie rzuca sie w oczy nizsza rozdzielczosc - czyli ograniczenie rozdzielczosci do max 720p.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zupelnie nie skumales.

Chodzi o to, ze gry z obecnych konsol i tych nowszych - PS4 i XB1 na LCD HD Ready wielkosci 32" nie beda wygladaly zle bo przy tym rozmiarze nie rzuca sie w oczy nizsza rozdzielczosc - czyli ograniczenie rozdzielczosci do max 720p.

A to sorry - nie skumałem bo w Twoim wpisie wspomniałeś tylko o PS360 ;) Imo różnicę w rozdziałce widać od 40 cali w górę.

Ja planuje kupić sobie pod tylko pod PS4 jakiś nowszy TV - myślę nad Sony KLD-50W685a lub Toshibe 50L7335DG

Odnośnik do komentarza

Sprawa na pewno wygląda tak że człowiek na odłożoną kasę jakieś 2000 zł.

 

TV już ma ale słaby i się zastanawia co jest lepsze, kupić konsolę i nie mieć kasy na zmianę telewizora czy może kupić lepszy telewizor a z zakupem konsoli poczekać. I to jest właśnie lepsze rozwiązanie. 

 

Kupić TV, grać na tym co się teraz ma, PS3 czy Xbox 360 nie wiem albo nie grać cieszyć się filmami i odkładać kasę na drugi rzut konsol do sklepów w grudniu albo tuż po nowym roku i kupić konsolę z jakimś sensowniejszym bundle packiem których pojawi się więcej.

 

Jest jeszcze trzecia opcja, totalny szał :banana: nie kupować nowego TV, nie kupować PS4, tylko odkładać kasę regularnie z każdej wypłaty, załapać jakąś fuchę napisać skrypt albo zrobić komuś stronę www. ułożyć komuś kafelki w łazience albo pozbyć się na allegro/tablica.pl niepotrzebnych rzeczy. Zrobić taką wyprzedaż.

I jak już nadejdzie premiera gry w którą chcesz zagrać na PS4. MGS5? WatchDogs? Jakiś inny może exclusive i kupić jednocześnie jednego dnia, TV Full HD, Konsolę bo nie będzie już problemu z dostaniem jej w sklepach i pewnie za rozsądną cenę z bundlem, 

 

Ja bym czekał z kupnem i TV i konsoli, bo na dziś dzień jak kupisz TV to co z z nim zrobisz jeśli nie masz PS3, no chyba że masz to jak najbardziej tak. A jak kupisz PS4 to sie za bardzo nie nacieszysz grafiką. Pograsz w coś, potem kupisz TV i co? Znów będziesz grać w to samo żeby zobaczyć różnicę. Nie warto.

 

Jeśli masz jakąś konsolę to kup TV Full HD 

 

Jeśli nie masz konsoli to nie kupuj TV i odkładaj kasę dalej na TV + konsola, jeśli będziesz kupować w jednym sklepie możesz powalczyć o Rabat!!! Ewentualnie szukać takiego sklepu gdzie dadzą ci najwyższy. 

Odnośnik do komentarza

Będzie dylemat czy mając dysk 500 giga zamieniać go na mniejszy 120 giga. Ojjjj chyba nie, jeśli już do na 2 TB ale 7200 rpm

Nie da się na 120GB - minimalny dysk pod PS4 wg. FAQ to 160GB.

What type of hard drive does the PS4 system use?

The PS4 system is equipped with a 5400 RPM SATA II hard drive. Users can choose to install a new hard drive so long as it complies with these standards, is no thicker than 9.5mm, and is larger than 160GB.

http://blog.eu.playstation.com/2013/10/30/playstation-4-the-ultimate-faq/

 

Genialna ta śruba z filmiku jest :)

 

 

ps4-screw-630x354.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

To tak jakby nie zauważyć różnicy pomiędzy 420p a 720p.

Jeśli porownamy obraz true 720p z true 1080p a nie z jakąś sztuczną podbitką to nie wiem jak można nie widzieć rożnicy?

Wyglada to jak jakieś sztuczne tlumaczenie,że gorsze jest lepsze bo nie stać mnie na Full HD.Pograć można na HD Ready bez problemu ale przy takim wyborze telewizorów na rynku to ja nie widze problemu.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...